HCL.HR

Miš i tipkovnica ili kontroler?

  • 13 Odgovora
  • 8410 Hitova
Miš i tipkovnica ili kontroler?
« : 16. Veljača, 2015., 14:46 »
Naslov govori sve. Zanimaju me vaša mišljenja čime je bolje igrati igre. Za koju vrstu igre koristiti kontroler a za koju m/t? Eto pišite pa da vidim. :D
« Zadnja izmjena: 16. Veljača, 2015., 15:26 Cole »

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Miš i tipkovnica ili kontroler ?
« Odgovori #1 : 16. Veljača, 2015., 15:22 »
Po meni je najbolja opcija 360 gamepad i obični miš i tastatura. Oboje treba imati. Miš i tastatura za igre koje ne podržavaju gamepad + za FPS igre kada treba bolja preciznost. Za sve drugo treba imati gamepad.

Odg: Miš i tipkovnica ili kontroler ?
« Odgovori #2 : 16. Veljača, 2015., 15:26 »
Dvoumim se da li da kupim PS4 ili osrednji PC. Ne znam nekako me privlači PS4 i njegov kontroler, da se lijepo mogu zavaliti u fotelju i uživati. Sa m/t bi igrao samo strategije i ništa drugo, pošto sam imao prilike preći Battlefield 4 na PS4 pa mi je ciljanje išlo veoma dobro.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Miš i tipkovnica ili kontroler ?
« Odgovori #3 : 16. Veljača, 2015., 15:33 »
Dvoumim se da li da kupim PS4 ili osrednji PC. Ne znam nekako me privlači PS4 i njegov kontroler, da se lijepo mogu zavaliti u fotelju i uživati. Sa m/t bi igrao samo strategije i ništa drugo, pošto sam imao prilike preći Battlefield 4 na PS4 pa mi je ciljanje išlo veoma dobro.

Zavisi od tvog buđeta. Za iste pare za koje imaš PS4 kod nas, možeš sastaviti solidan PC i kupiš sebi kontroler, zavališ se u fotelju i igraš. Ista priča. Plus su igre dosta jeftinije.
Obije platforme su odlične da budem iskren, mada bi ja prvi uzeo PS4 da mogu i da imam pare. No ono što me odbija su preskupe igre, i činjenica da je PC superiorniji. Uzmi na primjer Skyrim. Imaš hiljade modova koji mogu da poboljšaju igru i nisi ograničen samo na nove igre.

*

pbhx

  • *
  • 20
  • Gatorade me bitch!
Odg: Miš i tipkovnica ili kontroler?
« Odgovori #4 : 19. Veljača, 2015., 18:12 »
Ja sam nekako naviknuo na miš i tipkovnicu, i radije preferiram PC verzije npr. FPS igrica ili strateških, jer je jednostavno jednostavnije :)
Ali dapače, volim i sam nekada upaliti plejku 1 i 2 i baš tako kao što si napisao, zavalit se u fotelju  i peglat. Osobno bih ti preporučio da si uzmeš pc, ali sad je na tebi šta ti bolje "leži".
Yo 148, 3-to-the-3-to-the-6-to-the-9. Representin' the ABQ. What up, biatch? Leave it at the tone!

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Miš i tipkovnica ili kontroler?
« Odgovori #5 : 19. Veljača, 2015., 18:24 »
IMHO, mis i tastatura za RTS (a i opcenito strategije),FPS i P'N'C avanture; za sve ostalo GamePad.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Miš i tipkovnica ili kontroler?
« Odgovori #6 : 20. Veljača, 2015., 22:22 »
Nedvojbeno mis i tastatura, navika je cudo

Odg: Miš i tipkovnica ili kontroler?
« Odgovori #7 : 16. Ožujak, 2015., 18:37 »
PC i x360 gamepad, gore je sve vec receno, boljeg nema, uzmes hdmi kabal spojis na tv, i imas i pc i ps4 i xbox (+ - nekoliko igara) u jednom, usteda novaca, bolje performanse, #pcmasterrace

*

Pestilence

  • *
  • 51
  • Consuming Impulse
Odg: Miš i tipkovnica ili kontroler?
« Odgovori #8 : 17. Ožujak, 2015., 08:21 »
znači pitanje je miš i tipkovnica ili kontroler, a onda bi autor teme ipak kupio ps4

lijepo :hiha::hiha::hiha:

btw, miš i tipkovnica, a za ostalo x360 kontroler

*

MiroslavBlagojevic

  • *
  • 15
  • Igrice <3
Odg: Miš i tipkovnica ili kontroler?
« Odgovori #9 : 18. Lipanj, 2015., 18:50 »
Mis i tastatura (tipkovnica)
Miroslav

Odg: Miš i tipkovnica ili kontroler?
« Odgovori #10 : 19. Lipanj, 2015., 12:08 »
Ja bih rekao X360 controller.
Naime ja sam prisiljen koristiti kontroller jer mi je komp spojen na 50" plasmu, tako da sam u nemogućnosti koristiti
tipkovnicu + miša za gaming.
I veći gušt mi je zavalit se u dvosjed, controller u ruke i gameati na velikom ekranu.


Odg: Miš i tipkovnica ili kontroler?
« Odgovori #11 : 19. Lipanj, 2015., 21:46 »
Kontroler za sve osim strategija.

*

MiroslavBlagojevic

  • *
  • 15
  • Igrice <3
Odg: Miš i tipkovnica ili kontroler?
« Odgovori #12 : 20. Lipanj, 2015., 05:32 »
Ja nikada nisam naucio da koristim kontroler kako treba jer sam oduvek koristio PC (soni 1. i 2. naravno ) , jedino koristim kontroler za platformere,sportske i  racing igrice .
Miroslav

Odg: Miš i tipkovnica ili kontroler?
« Odgovori #13 : 05. Listopad, 2015., 14:20 »
Ovisi od igre...
FPSove, strategije ili RPGove teško bez miša i tipkovnice.
Šore, platformeri, utrke ugl joystick.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9