HCL.HR

Pucačine zadnjih 2-3 godina

  • 35 Odgovora
  • 10698 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Pucačine zadnjih 2-3 godina
« : 08. Srpanj, 2010., 13:53 »
Kako već prepunkurac nisam nešto kvalitetno odigrao, došlo je ljeto pa sad imam vremena isprobati nešto što
sam propustio pa ono, dajte neke prijedloge, jer nemam pojmak aj valja i čega uopće ima :wildboy:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Pucačine zadnjih 2-3 godina
« Odgovori #1 : 08. Srpanj, 2010., 14:07 »
Padaju mi na pamet samo Wolfenstein i AvP
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Pucačine zadnjih 2-3 godina
« Odgovori #2 : 08. Srpanj, 2010., 14:32 »
Left 4 Dead (2) - dva nastavka, ne razlikuju se previše, igraj samo ako imaš neku ekipu s kojom bi igrao, solo je dosadno.
CoD Modern Warfare (2) - oba moš preć u istom danu kolko su kratki. Al rulaju previše. Ako nisi, obavezno.
Battlefield Bad Company 2 - ako ti se svidio Modern Warfare, svidjet će ti se i ovo.
BioShock (2) - dvojku nisam igrao, al jedinica je odlična.
Borderlands - vonabi FPS-RPG mješavina, al vuče na FPS. Opet, puno bolje igrat s ekipom nekom.
Metro 2033 - ako si lajkao STALKER, ovo ti je više manje ista stvar. Ako nisi, ni ne moraš. Ima puno boljih igara.
HL2 i epizode - da, znam da je HL2 nešto stariji, al Ep2 je izišao 2008. Ako nisi, obavezno.
Portal - nije baš pucačina, al pređe se u par sati, a ono... jedna od najboljih igara koje sam ikad igrao.
Crysis - većina ljudi će naklapat da je samo tech demo, al isprobaj. Meni je igra bila jako zabavna zbog šemica s nanosuitom.
Crysis Warhead - vidi gore. Isto to, samo kraće.
Gears of War - ovo znaš. Zabavno i bezmozgovno.

(2) znači da imaš jedinicu i dvojku.
Dobro, sad sam tu nabrojao neke malo Cpt. Obvious igre, al ne znam kolko dugo nisi igrao, pa ono...

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Pucačine zadnjih 2-3 godina
« Odgovori #3 : 08. Srpanj, 2010., 14:42 »
Onaj Red Dead Redemption neće izać na PC?  :wildboy:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Pucačine zadnjih 2-3 godina
« Odgovori #4 : 08. Srpanj, 2010., 14:50 »
Za sada se o PC verziji ne priča, ali nagađa se da bi u narednih godinu dana mogla doći. Ali ono, čisto nagađanja.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Pucačine zadnjih 2-3 godina
« Odgovori #5 : 08. Srpanj, 2010., 15:31 »
Jebote, konzole uzimaju sve najbolje  :wildboy:

Igrao bih fifu i UFC s frenačima i ovaj RDR, pa Alan Wake, Heavy Rain.. i niš od toga na PC  :wildboy:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Pucačine zadnjih 2-3 godina
« Odgovori #6 : 08. Srpanj, 2010., 15:39 »
Ovaj Armor kada ga izvali onda ga izvali pošetno. Ixy ti je manje više sve nabrojao što se isplati odigrati, ja bi tu tu dodao još ArmA 2 i ekspanziju ako te zanimaju vojne simulacije.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Pucačine zadnjih 2-3 godina
« Odgovori #7 : 08. Srpanj, 2010., 16:11 »
Probaj također ako nisi i Call of Juarez i Call of Juarez: Bound in Blood. FPS na temu divljeg zapada. Obe igre su odlične.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Pucačine zadnjih 2-3 godina
« Odgovori #8 : 08. Srpanj, 2010., 16:13 »
Ovaj Armor kada ga izvali onda ga izvali pošetno. Ixy ti je manje više sve nabrojao što se isplati odigrati, ja bi tu tu dodao još ArmA 2 i ekspanziju ako te zanimaju vojne simulacije.

 :hihi: pa kad je fan hehe, Call Of Juarez probaj, te  Riddick Assault on Dark Athena

Edit: haha ista minuta skoro ista preporuka  :ementaler:

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Pucačine zadnjih 2-3 godina
« Odgovori #9 : 08. Srpanj, 2010., 19:05 »
Jebote, konzole uzimaju sve najbolje  :wildboy:

I ja sam to primjetio....
« Zadnja izmjena: 08. Srpanj, 2010., 19:07 ReFlex »

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Pucačine zadnjih 2-3 godina
« Odgovori #10 : 09. Srpanj, 2010., 00:30 »
konzole već unazad 8-9 godina imaju sve najbolje

I hvala na ovom topicu, i meni će koristit lista ovih FPS-ova :piva: Sad se jedino dvoumim dal da prije počnem metro ili modern warfare 2... a ne želim ih paralelno igrat, tako nikad niš ne završim

Crysis Warhead bi još Blasteru preporučio, osobno mi je nešto zanimljiviji od Crysisa, i krači je. Prošao sam ga za jedan dan(većer i slijedeće jutro), a Crysis neki dan počeo i odustao, nekak mi je nakon 2-3 sata igre sve na isti kalup, dosadno postaje. Makar izgleda prekrasno, ali su malo gameplay s tom repetitivnošču ubili...
"Women don't respect salad eaters."

Odg: Pucačine zadnjih 2-3 godina
« Odgovori #11 : 09. Srpanj, 2010., 15:36 »
Singularity - nemoj očekivat neku odličnu priču al gameplay je prezabavan


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Pucačine zadnjih 2-3 godina
« Odgovori #12 : 09. Srpanj, 2010., 16:00 »
konzole već unazad 8-9 godina imaju sve najbolje

I hvala na ovom topicu, i meni će koristit lista ovih FPS-ova :piva: Sad se jedino dvoumim dal da prije počnem metro ili modern warfare 2... a ne želim ih paralelno igrat, tako nikad niš ne završim

Crysis Warhead bi još Blasteru preporučio, osobno mi je nešto zanimljiviji od Crysisa, i krači je. Prošao sam ga za jedan dan(većer i slijedeće jutro), a Crysis neki dan počeo i odustao, nekak mi je nakon 2-3 sata igre sve na isti kalup, dosadno postaje. Makar izgleda prekrasno, ali su malo gameplay s tom repetitivnošču ubili...

prvo metro odigraj

Odg: Pucačine zadnjih 2-3 godina
« Odgovori #13 : 09. Srpanj, 2010., 19:32 »
far cry je zakon rođački ako si ikad čua za igru. Imaš pušaka, monstera, džungli, plaža itd. Nema ženski baš al ae hehehe

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Pucačine zadnjih 2-3 godina
« Odgovori #14 : 09. Srpanj, 2010., 19:41 »
Haha tko nije čuo za Far Cry, al to je sad već dosta stara igra. Al dobro ae, mogla bi još i proć pošto je tad kad je izašla bila ispred svog vremena. :approve
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9