HCL.HR

Anketa

Pobjednik je:

Cole
17 (47.2%)
skipp
19 (52.8%)

Ukupno Glasova: 35

Glasanje završeno: 06. Lipanj, 2016., 11:48

Screenshot mjeseca - 05/2016 - pobjednik osvaja novi Doom!

  • 88 Odgovora
  • 43550 Hitova
Odg: Screenshot mjeseca - 05/2016 - pobjednik osvaja novi Doom!
« Odgovori #75 : 03. Lipanj, 2016., 14:57 »
Ček malo ? Jel mi može netko objasniti (Hrvatin4 nadam se) po kojim to izmišljenim standardima Imgur najkvalitetniji i najbrži picture upload servis kad su ga već gomile prestigle. Al dajte mi molim vas argumente ne ono klasično što se često čuje od njega ; najbolji je jer ga ja i drug koristimo najbolji je jer sam ja tako rekao, najbolji je jer je to pravilo. 

Iskreno ako se ne varam imgur ima limit na 1000 fotki (ili je to bilo donedavno) pa mi molim vas objasnite kako je kvalitetniji od drugih servisa jer eto neki član može imat soma fotki ne želi ni jednu maknut jer su mu drage al će morat jer želi sudjelovat u natjecanju.

Nikoga ne napadam ajmo bit pošteni. Koliko ih je ušlo u natjecanje a da je na samom rubu tih jadnih 20 postova i realno (kao i mnogi drugi koji pokupe HCL na fejsu) nakon ovog natjecanja će zaboravit šifru i neće se nikad vratit tu. Do nove vrijedne nagrade tj novog accounta.

Podrška doktoru1 za povratak njegove slike u natjecanje. Fkt nije fer.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Screenshot mjeseca - 05/2016 - pobjednik osvaja novi Doom!
« Odgovori #76 : 03. Lipanj, 2016., 16:03 »
Pravilo o imguru nisam izmislio niti uvrstio ja, nego netko davno prije mene. To pravilo postoji već mjesecima, ako ne i godinama. Druga je stvar što nitko nije kontrolirao tijek natjecanja.


Nitko ne kaže da je imgur najkvalitetniji, ali ajmo unificirati način na koji svi stavljaju svoje screenove pa neće doći do toga da imgur kompresira i "uništi" sliku, a drugi servis to ne radi. To je odmah u startu onda preddnost za onoga tko ne koristi unificirani upload servis - imgur.


Ovako SVI imaju jednaku kvalitetu slike i to je najpoštenije.


Što se tiče ovih s 20ak postova, ako si imalo bolje promotrio situaciju vidio si da nisu svi uvršteni u natecanje baš zbog toga. Oni koji su nakupili u tjedan dana 20 postova i nestali NISU uvršteni u glasanje.


Sad se proziva mene zato što sam POŠTIVAO I PROVODIO pravila koja ja nisam nikada niti smišljao (izuzev onih 20 postova).
Znači imgur je uveo (najvjerovatnije) sam Cole, a ne ja. Ja sam samo onaj koji je odlučio držati se pravila.
Sad ćeš reći još da nije u redu što se držim pravila i što se zakoni sprovode u djelo?!?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Screenshot mjeseca - 05/2016 - pobjednik osvaja novi Doom!
« Odgovori #77 : 03. Lipanj, 2016., 16:54 »
Ma nebitno tko ga je postavio, tamo je s razlogom.

1. Da svi imaju iste uvjete (ista kompresija, isto sve)
2. imgur je najintuitivniji za koristiti po nekoj našoj procjeni (drag and drop slike s desktopa na imgur, uploada se odmah i dobiješ točno link kakav ti treba za forum), a nisu svi rođeni na forumu da znaju odmah kako se slika uploada/postavlja pa ne treba komplicirati
3. imamo video tutorijal uploada i postavljanja slike upravo s imgura



Odg: Screenshot mjeseca - 05/2016 - pobjednik osvaja novi Doom!
« Odgovori #78 : 03. Lipanj, 2016., 19:44 »
Imate svako pravo i apsolutno ste u pravu s razlozima koje ste naveli.

Stvar je u tome da je čovjek sudjelovao u već brojnim natjecanjima skrin mjeseca s istim upload servisom, nitko ga nije diskvalificirao i sve je bilo ok. Sad je odjednom prekršio svaku mjeru. Pa onda je trebao već odavno bit upozoren/diskvalificiran pa bi čovjek bio spreman za nova natjecanja poštivat pravila.

NIje da me on tražio da ga branim al fkt mi ga je žao, fkt malo ar bar malo nije fer  :(
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Screenshot mjeseca - 05/2016 - pobjednik osvaja novi Doom!
« Odgovori #79 : 03. Lipanj, 2016., 20:17 »
Gledaj do sada nikada nije bilo toliko kandidata. Bilo je svega 2 stranice screenova i to je to.
Ovaj puta zbog velikog interesa ljudi sam pratio SVE kandidate, njihove postove, razmak u postovima i još sam na kraju išao klikati na SVAKU sliku i vidjeti gdje je uploadana.


Moja je greška što to sve nisam radio i ranije kada je bilo manje kandidata, zapravo jesam, ali tada mi je pažnja bila usmjerena više prema ovom pravilu o 20 postova na forumu.
Obećavam da ću od sada na svakom natjecanju (makar bila 2 screena) provjeriti sve uploadane slike i servise i više nikad nitko neće ući u glasanje a da je uploadao sliku na neki drugi servis.


Doslovno sam ovaj put provjeravao apsolutno svaku sitnicu i od sada će uvijek biti tako pa ćemo svi biti sretni i zdaovoljni i neće više biti problema  :thumbs:




*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Screenshot mjeseca - 05/2016 - pobjednik osvaja novi Doom!
« Odgovori #80 : 04. Lipanj, 2016., 09:44 »
Ovaj puta zbog velikog interesa ljudi sam pratio SVE kandidate, njihove postove, razmak u postovima i još sam na kraju išao klikati na SVAKU sliku i vidjeti gdje je uploadana.

Nisam htjeo ništa reći prije glasanja, ali malo se stabiliziraj - malimicek i Armin44 - nije svetinja od vašeg imgura već vidi vraga - flickr  :thumbs:
I šta da je netko od njih dvoje dobio nagradu?

Posložite lončiće  :hihi:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Screenshot mjeseca - 05/2016 - pobjednik osvaja novi Doom!
« Odgovori #81 : 04. Lipanj, 2016., 09:48 »
Prvi krug glasanja je završio izjednačeno između Cole i Skippa.


Ponovno možete glasati za jednog od njih dvojice.


Cole:





skipp:







Odg: Screenshot mjeseca - 05/2016 - pobjednik osvaja novi Doom!
« Odgovori #82 : 04. Lipanj, 2016., 10:43 »
oh ne, ispao sam  :mrgreen:

Glasao ponovno :)

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Screenshot mjeseca - 05/2016 - pobjednik osvaja novi Doom!
« Odgovori #83 : 04. Lipanj, 2016., 10:52 »
Oho! Cole kućo stara dobro si ga okinuo  :mrgreen:

*

trulex

  • **
  • 169
Odg: Screenshot mjeseca - 05/2016 - pobjednik osvaja novi Doom!
« Odgovori #84 : 06. Lipanj, 2016., 11:31 »
Dajte nam od onog prvog kruga glasove, da vidim kolko sam imao.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Screenshot mjeseca - 05/2016 - pobjednik osvaja novi Doom!
« Odgovori #85 : 06. Lipanj, 2016., 11:52 »
Pobjednik je skipp!!!


Čestitamo, osvojio si key za novi Doom!
Nagradu ćeš uskoro dobiti u inbox!




@trulex stare ankete više nema. Kada dođe nova stara se briše. Trebao si gledati taj dan ujutro da vidiš koliko si glasova imao, žao mi je.
« Zadnja izmjena: 06. Lipanj, 2016., 13:04 Ementaler »

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Screenshot mjeseca - 05/2016 - pobjednik osvaja novi Doom!
« Odgovori #86 : 06. Lipanj, 2016., 14:04 »
 :ave:

Hvala svima na glasovima. Namlatit ću čudovišta u vaše ime

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Screenshot mjeseca - 05/2016 - pobjednik osvaja novi Doom!
« Odgovori #87 : 06. Lipanj, 2016., 15:19 »
Čestitke! :ementaler:

*

Mr.Smith

  • n00b
  • 2
Odg: Screenshot mjeseca - 05/2016 - pobjednik osvaja novi Doom!
« Odgovori #88 : 07. Lipanj, 2016., 17:18 »
Čestitke,kad ce novi imam prejak screenshot.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9