HCL.HR

Traži se pomoć gamera!

  • 3 Odgovora
  • 2632 Hitova
*

anemau

  • n00b
  • 2
Traži se pomoć gamera!
« : 12. Svibanj, 2020., 11:26 »
Pozdrav svima!  :D Treba mi Vaša pomoć, samo 10 minuta Vašeg vremena mi jaaako puno znači!  :piva:  :clap:

O čemu se radi? Pišem diplomski rad u kojemu želim prikazati igre i gamere u pozitivnom svjetlu, a nedostaje mi ispitanika  :( Možete mi pomoći ispunjavanjem ovog upitnika https://forms.gle/L2S2EqTWVA8kp4bz6  :thumbs:

Jedini uvjeti za ispunjavanje su da imate minimalno 16 godina te da barem povremeno igrate neku online igru!  :clap:  Anonimnost je garantirana!  :piva:

Za one koji žele znati više, evo malo detalja  :D Studiram psihologiju i za svoj diplomski rad provodim istraživanje kojim ispitujem odnos online igranja, emocionalne kompetencije i problema u emocionalnoj regulaciji. Trenutno među istraživačima postoji loš stereotip o igrama i gamerima, a moj cilj, želja i nada su da će  rezultati istraživanja biti u korist gamera te da ću pomoći razbiti taj stereotip. Odnosno, želim s ogromnim ponosom obraniti i igre i gamere! Iako nisam dugo igrala k'o čovjek, definitivno su mi igre velika ljubav  :hug  :clap:

Odg: Traži se pomoć gamera!
« Odgovori #1 : 12. Svibanj, 2020., 18:42 »
-
« Zadnja izmjena: 29. Kolovoz, 2020., 12:10 Bert_Raccoon »

*

anemau

  • n00b
  • 2
Odg: Traži se pomoć gamera!
« Odgovori #2 : 12. Svibanj, 2020., 21:18 »
Hvala tiiii  :thumbs: :clap: :piva:

Odg: Traži se pomoć gamera!
« Odgovori #3 : 13. Svibanj, 2020., 06:32 »
-
« Zadnja izmjena: 29. Kolovoz, 2020., 12:10 Bert_Raccoon »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9