HCL.HR

UDK - Prva scena, prvi rad

  • 127 Odgovora
  • 29527 Hitova
*

Beno09

  • **
  • 161
Odg: UDK - Prva scena, prvi rad
« Odgovori #120 : 14. Travanj, 2013., 22:29 »
Nastavljamo sa UDK Kismet učenjem na jednom novom i brzom primjeru.
http://youtu.be/k8eSSItOi_0
Na muci se poznaju junaci;
Ako ne počneš, nećeš ni završit;
Bez muke nema nauke.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: UDK - Prva scena, prvi rad
« Odgovori #121 : 14. Travanj, 2013., 23:50 »
Kao prvo riječi hvale za izradu ovih tutorijala,inače imam višegodisnje znanje u kodiranju a znam rukovati i u 3DS Maxu pa me sad za početak zanima koji game engine odabrati dali Unity ili UDK trazim nesto praktičnije za početnike radio sam u FPSC ali to je basic program i brzo sam došao do maksimuma njegovih mogucnosti inače volio bih odraditi neku basic FPS igru ??

*

Beno09

  • **
  • 161
Odg: UDK - Prva scena, prvi rad
« Odgovori #122 : 15. Travanj, 2013., 02:12 »
Kao prvo riječi hvale za izradu ovih tutorijala,inače imam višegodisnje znanje u kodiranju a znam rukovati i u 3DS Maxu pa me sad za početak zanima koji game engine odabrati dali Unity ili UDK trazim nesto praktičnije za početnike radio sam u FPSC ali to je basic program i brzo sam došao do maksimuma njegovih mogucnosti inače volio bih odraditi neku basic FPS igru ??
Hvala mnogo.
Pa vidi, ja sam isto radio u FPSCu u svom početku dvije godine i imao par zanimljivih projekata koje su pratili kako na ovom, tako i na mnogim drugim forumima. Sve je stvar osobnog odabira između Unitya i UDKa, rekao bih da je Unity praktičniji, ali da je UDK moćniji. Pokušaj sa Unity-om za početak, jednostavan je, a uz to izuzetno moćan. Možda bih ti za kasniju upotrebu preporučio UDK, razlog više je i Unreal Engine 4 te nova verzija UDK-a koja će se ja mislim pojaviti iduće godine, ili pak krajem ove. Ako te još nešto zanima samo pitaj.
I da, vidim da si iz BiH, ja sam također. U kojem gradu živiš ?


Novi tutorial i naravno ponovno radimo u Kismetu na jednom novom primjeru.
http://youtu.be/GYXV7idjHr4
Na muci se poznaju junaci;
Ako ne počneš, nećeš ni završit;
Bez muke nema nauke.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: UDK - Prva scena, prvi rad
« Odgovori #123 : 15. Travanj, 2013., 20:41 »
Hvala na odgovoru,odlučio sam se za Unity za početak a kasnije ćemo vidjeti furam da napravim neku basic FPS igru pa vidjet ćemo,inače ja sam ti iz Velike Kladuše grad u blizini Bihaća,pozdrav druže :)

*

Beno09

  • **
  • 161
Odg: UDK - Prva scena, prvi rad
« Odgovori #124 : 19. Travanj, 2013., 12:30 »
Novi tutorial u kojem učimo UDK. U ovom tutorialu ćemo uz Kismet početi da savladavamo i Matinee uz demo otvaranja vrata.
UDK Tutorial - Video 22 - Kismet and Matinee learning
Na muci se poznaju junaci;
Ako ne počneš, nećeš ni završit;
Bez muke nema nauke.

*

Beno09

  • **
  • 161
Odg: UDK - Prva scena, prvi rad
« Odgovori #125 : 22. Travanj, 2013., 17:30 »
23 tutorial. Nastavljamo dalje sa učenjem prvenstveno Kismeta i nešto malo Matineea u ovom tutorialu. Radimo nešto zanimljivo.
UDK Tutorial - Video 23 - Kismet and Matinee learning
Na muci se poznaju junaci;
Ako ne počneš, nećeš ni završit;
Bez muke nema nauke.

*

Beno09

  • **
  • 161
Odg: UDK - Prva scena, prvi rad
« Odgovori #126 : 23. Travanj, 2013., 22:35 »
Idemo dalje sa Kismetom, učimo nešto jednostavno, ali izuzetno značajno, kako ubiti igrača nakon određenog niza akcija : D
UDK Tutorial - Video 24 - Kismet and Matinee learning
Na muci se poznaju junaci;
Ako ne počneš, nećeš ni završit;
Bez muke nema nauke.

*

Beno09

  • **
  • 161
Odg: UDK - Prva scena, prvi rad
« Odgovori #127 : 24. Travanj, 2013., 18:07 »
1.5 je godišnjica snimanja ovih tutoriala, pomislio da bi mi mogao raditi neki specijal povodom toga 30-og ovog mjeseca, tako da ako imate neku ideju šta da napravim slobodno kažite :D
Na muci se poznaju junaci;
Ako ne počneš, nećeš ni završit;
Bez muke nema nauke.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9