HCL.HR

Anketa

Koju konzolu uzeti?

Xbox 360
4 (40%)
Playstation 3
6 (60%)

Ukupno Glasova: 10

Glasanje završeno: 18. Studeni, 2012., 14:06

Xbox 360 ili Playstation 3

  • 13 Odgovora
  • 8944 Hitova
*

Mudonja

  • n00b
  • 3
Xbox 360 ili Playstation 3
« : 18. Listopad, 2012., 13:06 »
Uskoro namjeravam uzeti konzolu pa me zanima koju bi preporučili. Igram FPS igre, a ekskluzive nisu važne.


PS3:

-besplatan multiplayer
-manji kontroler
-nije region locked
-psn+
-bluray

X360:

-multiplayer se plaća
-kontroler je bolji
-region locked
-bolji je za FPS online igre?

Ako uzmem X360 + Gold + Play and charge kit = 2330 kn = 370 za Black Ops 2.
A PS3 = 1985 kn = 715 kn za Black Ops 2 i eventualno za još 1 igru.

Eto neznam koju bi uzeo. Na drugim forumima svaki hvali svog konja...

Imam još par pitanja.

Ako uzmem PSN bon, mogu li s tim bonom kupiti PSN+? (nemam karticu/paypal)
Ako uzmem X360, dal ću kasnije imati probleme s tim region lockom i dal ću moći skidati DLC-ove s MS Pointsima ako nisam iz UK? (makar to nije bitno, ne vjerujem da ću išta skidati)

Nakon što uzmem konzolu, koji nadimak da stavim? Mislim da se samo jednom može izabrati.
« Zadnja izmjena: 18. Listopad, 2012., 13:08 Mudonja »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Xbox 360 ili Playstation 3
« Odgovori #1 : 18. Listopad, 2012., 17:00 »
Ako kupuješ samo zbog Black Ops 2 onda X360 jer je to primarna platforma za razvoj. Black Ops na PS3 i PC imao je dosta problema pa ti je X360 sigurna kupnja.

Za PSN+ nisam siguran ali mislim da bi se trebalo moći.

Stavi si nadimak koji se tebi sviđa.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Xbox 360 ili Playstation 3
« Odgovori #2 : 18. Listopad, 2012., 21:45 »
Možda ti ovo pomogne.

Citat:
Kupujem konzole na dan izlaska od Ps1 dana i velku vecinu jos uvijek posjedujem, cak i one puno starije od Ps1. Ovakve teme su osudjene na propast jer svatko svojeg "konja" hvali, bez da je i vidio uzivo drugu konzolu, te samim time otezava odluku autoru teme. Starost proizvodjaca, prve konzole i slicne stvari nemaju apsolutno nikakve veze. Xbox kao brand je puno mladji, ali cim se pojavio bio je prava stvar. Imao je online komponentu dok je velka vecina klinaca s danasnjih foruma jela pacja govna po pjescanicima, a Ps2 korisnici nisu ni sanjali kakva ih buducnost ceka.

Totalno nebitno, ali vrijedno spomena ljudima/klincima koji su o tome samo citali na netu, a nisu osobno iskusili.  X360 je u pocetku imao velikih problema s RROD pojavom i kvarenjem, vec dosta dugo je to proslost zbog novih maticnih ploca. Ps3 s YLOD problemom, ali je sve bilo u sjeni Xbox i velikog postotka kvarljivosti. Kao sto bi to moj frend rekao: "sve je to isti kineski drek." Sve ovisi o preferencijama igraca i konacna odluka bi trebala biti samo njegova. Kontroler boxov je
po meni trenutno vrhunac, ali sve je stvar navike i jednako dobro se osjecam dok igram nesto na DS3. Xbox live je bolja usluga, ali se placa - dok je PSN besplatan. Ako je netko nabrijan na online gaming, TPS i FPS zanr, te opcenito multyplatform naslove koji bolje izgledaju na boxu - izbor je logican. Ako zeli puno odlicnih exkluziva po kojima je Sony oduvijek poznat - kupi Ps3.

Ako je racing fan koji posjeduje kvalitetan volan - xbox je lose rjesenje. Zbog prastarog XID chipa kojeg je Microsoft ugradio da snizi troskove proizvodnje. Rezultat je tragican tj. nepodrzavanje vecine FFB volana. Postoji rjesenje i za to, a zove se Fanatec volan koji radi perfektno na svemu, ali i kosta. PS3 ima kao i svaki PC, HID force feedback mehanizam i 99% volana je podrzano.
Preferencije i nista drugo, idealno bi bilo posjedovati obje konzole i uzivati. U danasnje vrijeme je to luksuz pa zato i ima tolko fenboja.

 :ementaler:

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: Xbox 360 ili Playstation 3
« Odgovori #3 : 19. Listopad, 2012., 14:04 »
Na ovo pitanje i anketu je ne moguće odgovoriti. Uvijek će netko govoriti da je PS3 boli od X360 i obrnuto. Kao što gaže citat gore, bilo bi najbolje imati obje konzole, ali treba imati para. Zato TI razmisli koju knzolu hoćeš i vjeruj mi, nećeš pogriješiti, jer svaka konzola je u nećemu bolja od druge, pa tako i njezine igre.   :hiha:

P. S. Čudi me da je tek sad na HCL-u objavljen post oko kupnje X360 i PS3-a, odnosno pitanja, koji je bolji. Obično na drugim forumima se stalno govori o tome, a u gaming časopisima da i ne govorim.  :solidus:
« Zadnja izmjena: 19. Listopad, 2012., 14:06 mod7x2 »

Odg: Xbox 360 ili Playstation 3
« Odgovori #4 : 19. Listopad, 2012., 18:51 »
Šta god uzmeš neces se pokajati. U istoj sam dilemi bio do neki dan, ali sam se odlucio na Xbox i nisam se nimalo pokajao, cak sam se odusevio. Pogotovo sto volim kinect pa mi je to bio dodatni plus. Glasao za Xbox samo zato sto ga imam.

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: Xbox 360 ili Playstation 3
« Odgovori #5 : 23. Listopad, 2012., 14:13 »
Onda, je si odlučio. :ementaler:

*

Mudonja

  • n00b
  • 3
Odg: Xbox 360 ili Playstation 3
« Odgovori #6 : 23. Listopad, 2012., 14:33 »
Uzet ću PS3 Slim jer većina frendova ga ima, a i nemoram plaćati za multiplayer  :D

Odg: Xbox 360 ili Playstation 3
« Odgovori #7 : 23. Listopad, 2012., 15:28 »
Po mom misljenu PS3 je mnogo prakticniji i bolji od XBoxa

*

lordkevin

  • n00b
  • 1
Odg: Xbox 360 ili Playstation 3
« Odgovori #8 : 08. Prosinac, 2012., 09:48 »
Hvala za lijep post ...
Become expert in web design with scjp certification dumps tutorials. sign up for HP0-J38 course and learn the useful design skills using 000-153 design resources.main site brain dump For more information visit IBM you can also visit Stanford University  ,Best Of Luck.

Odg: Xbox 360 ili Playstation 3
« Odgovori #9 : 16. Prosinac, 2012., 17:37 »
preporucujem ti ps3 nemoj kupovati slim verzije jer su skuplje a ne dobiješ ništa bolje u njima,ako želiš sil zbog njegovoh hara,to se može riješiti da npr kupiš fat vrziju ps3 od 80 gb i staviš novi interni od npr 500 iako to nije potrebno jer ps ne može više podnjeti od 10-tak insatalacija,e sad ps3 ima puno više exkluziva kao uncharted 3 koja je dobila 10/10 ocjenu na ign pa gow3..itd,na ps3,xbox360 se puno brže pojavi ylod,ima glupi kontroler koji moraš stavljati obicne baterije a kod ps3 ga puniš preku usb kabela . iako želiš ušparati novce a ne bacati hrpu love na igre koje ceš preci u par satimožeš napraviti jailbreak na konzoli i igrati preko ps3 sve najnovije igre besplatno samo ti treba externi hard disk.ako se doluciš na ps3 i za jailbreak moraš uzeti fat konzolu jer se na slimovima to ne može napraviti

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Xbox 360 ili Playstation 3
« Odgovori #10 : 17. Prosinac, 2012., 00:50 »
Kakve ti savjete daješ kriste. Evo jedan tebi, nemoj davat savjete. :wildboy:

Odg: Xbox 360 ili Playstation 3
« Odgovori #11 : 17. Prosinac, 2012., 13:32 »
ti meni kažeš da ne dajem savjete,molim te šuti  i pokrij se ušima..nezz ša ima loše u mome savjetu

Odg: Xbox 360 ili Playstation 3
« Odgovori #12 : 17. Prosinac, 2012., 13:34 »
a kakve ti daješ komentare,ne ti citiraš druge iste koji se ne razumiju kao ti pa se pokušavaš barem ovdje napraviti pametan

Odg: Xbox 360 ili Playstation 3
« Odgovori #13 : 17. Prosinac, 2012., 14:48 »
Ban ? :tired:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9