HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 944385 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2010 : 19. Travanj, 2015., 00:59 »
Imam osjećaj da ova PC verzija nije samo grafički update.
Poboljšanje se osjeti na svakome koraku. Grafički mi je možda i najimpresivnije nešto što sam vidio od vizuala.
Barem što se tiče impresivnosti izvođenja i kompleksnosti.

Nezz koliko je Nvidia imala tu ruke, ali osvjetljenje izgleda čudesno.
Poslije današnjeg/jučerašnjeg updatea igra mi još bolje radi, no danas sam napravio clean instal Nvidia drivera, pa možda i zbog toga.
Već sam na nekakvih 20 sati igre, s time da nisam baš previše ni igrao misije. Umirem od smjeha te sam još pod dojmom Trevorovog privikavanja na Los Santos. xD


*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2011 : 19. Travanj, 2015., 01:43 »
Gdje i kako pogledati slike koje uslikamo mobitelom? :tired:
http://socialclub.rockstargames.com/

Ok, i odem pod SNAPMATIC, u filteru stavim MY PHOTOS, i ništa mi ne izlista.
"Women don't respect salad eaters."

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2012 : 19. Travanj, 2015., 01:45 »

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2014 : 19. Travanj, 2015., 02:00 »
dela ko vilica na mom biciklu :clap:
"Women don't respect salad eaters."

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2015 : 19. Travanj, 2015., 12:27 »
Ako želite provjeriti ispravnost vaše downloadane RGSC kopije GTA5, možete ovako:

1. skinite i instalirajte ExactFile (ExactFile-Setup.exe)
2. skinite checksum i kopirajte ga u vaš GTA5 direktorij (tamo gdje se nalazi GTA5 exe)
3. Pokrenite ExactFile, kliknite na "Test Digest". "Digest file to test" stavite na .md5 datoteku koju ste u prethodnom koraku kopirali u GTA5 direktorij
4. "Base folder for files in digest" bi trebao biti taj direktorij u kojem se nalazi GTA5 exe datoteka, ako nije - namjestite da bude
5. Kliknite "Go" i pričekajte 20ak minuta (manje-više, ovisi o procesoru i brzini diska) da se datoteke provjere.

Ukoliko bude rezultata tipa "file not found", to možete ignorirati jer će rgsc downloader skinuti datoteke kojih nema.
Ako se pojavi "FAIL MD5" sa nazivom datoteke, velika je vjerojatnost da vam je downloader nešto krivo skinuo.
NAPOMENA: Ovo vrijedi samo za verziju 1.0.231.0. Kako igra bude patchana tako će se i mijenjati hashevi na datotekama ili dodavati nove.

EDIT: Novi checksum: GTAchecksums_2015-05-04.md5
EDIT2: Novi checksum nakon "Ill gotten gains" updatea: GTAchecksums_2015-06-12.md5
EDIT3: Novi checksum nakon Halloween updatea: GTAchecksums_2015-10-29.md5
« Zadnja izmjena: 29. Listopad, 2015., 17:33 DeS3InY »

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2016 : 19. Travanj, 2015., 15:52 »
Želi li itko igrati Heist misije? Sad sam lvl. 12 i spreman sam, no vidim da nam nema baš aktivnih ljudi u našem crewu...

Možda danas oko 18h? Jel itko zainteresiran i imate li mikrofon?

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2017 : 19. Travanj, 2015., 16:15 »
Ja bih stvarno volio, ali me strah da će mi crashati i ne želim upropastiti misiju.
Jučer je sve radilo bez crasha i danas su crashevi opet došli. Stvarno ne kužim.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2018 : 19. Travanj, 2015., 16:18 »
Mene je jučer jedan put samo izbacilo, no danas je sve u redu. Može biti i da je do njih...

Uz to bilo bi najbolje da nas se 4 dogovori i odigramo sve misije ZAJEDNO ista 4 lika.
Onda se dobije i dobar bonus za sve heist misije koje su pređene s istom ekipom.

Pa se npr. dogovorimo svaku subotu jedna heist misija

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2019 : 19. Travanj, 2015., 16:28 »
Rado bih sudjelovao, ali trenutno nemam mikrofon pa me to je**. Teško se dogovarat ako nemam mikrofon.
Nadam se da ću srediti te crasheve.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2020 : 19. Travanj, 2015., 18:05 »
Mene je jučer jedan put samo izbacilo, no danas je sve u redu. Može biti i da je do njih...

Uz to bilo bi najbolje da nas se 4 dogovori i odigramo sve misije ZAJEDNO ista 4 lika.
Onda se dobije i dobar bonus za sve heist misije koje su pređene s istom ekipom.

Pa se npr. dogovorimo svaku subotu jedna heist misija

Mene slobodno ubroji u tu četvoricu. :)

Upravo sam završio drugi heist, Prison Break, i čovječe, koji adrenalin i uzbuđenje!
Već prethodna 3 dana pokušavam rješiti taj heist, no svaki put ili ljudi prebrzo trče kroz sve pa izgubimo sve živote. ili odustanu nakon jednog restarta, ili se odspoje bez razloga. Vrlo frustrirajuće.
No kad se skupi ozbiljna ekipa....ovo vrlo brzo postaje jedno od najboljih gaming iskustava koje sam ikada doživio. Svi koji ste igrali znate o čemu govorim :D



Snapshot sa zadnjeg dijela heista. U prvom licu postane još imerzivnije  :D

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2021 : 19. Travanj, 2015., 19:20 »
Ljudi addujte me na Social Clubu da se igramo :) ! Nick mi je lazovic7

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2022 : 19. Travanj, 2015., 19:25 »
Ljudi addujte me na Social Clubu da se igramo :) ! Nick mi je lazovic7
Dodao te. :)
Ja sutra mogu popodne poslije 14:00.


Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2023 : 19. Travanj, 2015., 19:54 »
Upravo sam imao opširno i detaljno objašnjavanje tehničaru rockstar supporta o problemu sa laptop grafičkama i mogućim riješenjem.

Imam feeling da ima neke veze sa DirectX runtimeom.
Evo što mi se pojavilo kad sam probao ove korake po preporuci tehničara:

Citat:
Hello Froxie240,

We would like to inform you that we have been receiving reports from other players about such issue. We would request you to try these steps and let us know if you are able to launch the game properly:

Go to your Device Manager and disable your (External) graphics card.
After this, launch the game, you should receive an error which would say that your system is under-spec.
At this point, enable your (External) graphics card and then start the game.
We understand your inconvenience and we sincerely apologize for the same.

We hope to see you playing our game as quickly as possible!

Best regards,

Sherman V.
Rockstar Support


Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2024 : 19. Travanj, 2015., 20:45 »
Pozz ekipa, htio sam vas pitati, ekipu koja igra GTA V online, da li ima problema sa serverima. Naime, svaki puta kada se joinam, ili sam solo na serveru ili ima neka ekipa od 20ak igraca koji nakon 30ak sekundi samo izadju odnosno budu '' izbaceni ''.

Ima li netko neko rjesenje ili bar pokusaj rjesavanja problema.

LP

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9