HCL.HR

help pps'

  • 3 Odgovora
  • 1851 Hitova
help pps'
« : 07. Prosinac, 2008., 17:22 »
Pozdrav nisam bas dugo bio na forumu radi nekih neprilika,no ev vracam se sa dobrim materijalom :D

Kupih ja warhammer prije par dana i sada krenu da igram normalno ono odusevljen igrom kad ono puff screen mi zatamni,moram restart pc-a.Pomislih nije mi valjda isti problem kao u wow-u i cod2 te daoc-u jer mi se to i u tim igrama desavalo...no ipak cini mi se da je to...

U biti dok igram te igre screen mi zacrni i moram rucno restartovati komp,da bi bilo to jos gore to mi se zna desavati samo sto provedem 1-3 minute u jednoj od tih igara,cod4 mi super radi recimo,ut3 cnc ra3,dead space na high detaljima :

Ev configa :
m2n-e sli asus nfore 500 cini mi se
Amd 4400+ x2
2gb ddr2 ram 667 mhz
8600 gts 256 mb asus


ostalo manje vise nebitno,ljudovi ak znate pomagajte samo da napomenen driveri su oke instalirani i format ovome ne pomaze...

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: help pps'
« Odgovori #1 : 07. Prosinac, 2008., 18:25 »
vjerojatno ti se pregrijava grafička, poškicaj temeprature sa RivaTunerom

Re: help pps'
« Odgovori #2 : 08. Prosinac, 2008., 01:57 »
mah ipak cu ja to mjenjati,samo mi se treba strpiti :D

ma dobro samo da mi nije do nekog glupog dijela il rama i procesora,al u to ne vjerujem jer mi u igrama izbaci samo ono black screen shit a zvuk mi i dalje radi...

probao sam to sa temperaturama sve je oke mozda je neka tvornicka caka...jebat zamijenit novijim ionako je godinu dana staro :D

hvala sto ste priskocili u pomoc :D

Re: help pps'
« Odgovori #3 : 09. Prosinac, 2008., 16:55 »
Imaš najnovije drivere?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9