HCL.HR

Koju GTX 770 karticu uzeti?!?I pomoć oko RAM-a mix 'n' match

  • 17 Odgovora
  • 6150 Hitova
*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Koju GTX 770 karticu uzeti?!?I pomoć oko RAM-a mix 'n' match
« Odgovori #15 : 21. Veljača, 2014., 14:51 »
Slažem se da bi moralo raditi! I našao sam čak isti part number memorije i voltažu i xmp i itd... I obe su CL9, sad se samo moram dogovoriti s jednim dućanom i mogu onda istestirati memoriju da vidim kako će raditi!

No glavni paradoks je:

Poslao sam upit Kingstonovoj službi za tehničku pomoć i oni su mi dogovorili da mi ne znaju i ne mogu pomoći, jer više ne podržavaju moju matičnu ploču! A poslao sam im sve podatke o sadašnjoj memoriji i o onoj koju planiram uzeti, uz to da je su obje puštene na tržište oko 2010. godine... Pa vjerovao sam da barem nešto znaju, no samo su me glatko odbili...
Znači, ako ne kupujete najnovije proizvode možete se slikat, jer vrlo stručna firma koja i radi tu opremu nakon par godina više ništa ne zna, sve podatke izbriše?!?!

Krasno.... :solidus:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Koju GTX 770 karticu uzeti?!?I pomoć oko RAM-a mix 'n' match
« Odgovori #16 : 21. Veljača, 2014., 15:08 »
sigurno znaju ali obzirom da ne podržavaju model peru ruke i ne žele biti odgovorni za eventualnu moguću pogrešnu informaciju. ništa neodgovorno ni neprofesionalno

radit će ti memorija naravno, ne znam zašto kompliciraš toliko :wildboy: prije svega pogledaj potrošnju RAM-a jer ako nemaš potrebu za više memorije nema smisla kupovati, a barem je tu potrošnju lako provjeriti. za glazbu nekako sumnjam da ti treba hrpa memorije, meni je 8 gb duplo previše za složene 3D cad modele


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Koju GTX 770 karticu uzeti?!?I pomoć oko RAM-a mix 'n' match
« Odgovori #17 : 24. Veljača, 2014., 22:01 »
Evo ljudi, sve je naručeno, trebalo bi stići u petak, a najkasnije ponedjeljak...:clap:

Na kraju sam dobio neke popsute i itd, grafička je ispala Gigabyte GTX 770 umjesto MSI...

Kad dođe javim Vam,

A trenutno od "novijih" igara sa starom MSI GTX 470 koju sam OC vrtim Hitman Absolution na ultra (monitor je 16:10 1680:1050) na prosječnih 37 FPS-a!
A kad dođe nova kartica, onda ćemo vidjeti ;)

edit: Grafička je stigla i stvarno se vide pomaci! Thief sad ide bez problema na ultra, dok je na GTX 470 koju sam OC išao ok na normal oko 30 fps-a!

Usput je neki dan krepao monitor nakon 4 godine i kupio novi konačno Full HD ;)

I memorija je stigla, malo sam se namučio s postavkama dok ju nisam natjerao da radi svih 12GB, jer mi je u početku davao 6, a ostalih 6GB je bilo hardware reserved...

Tako da sve u svemu ODLIČNO! Postam razlike kad budem stigao, a sad malo uživanja! :D
« Zadnja izmjena: 01. Ožujak, 2014., 11:37 Hrv4tin4 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9