HCL.HR

Novi komp

  • 85 Odgovora
  • 24306 Hitova
*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Re: Novi komp
« Odgovori #45 : 17. Studeni, 2007., 14:38 »
ahaha.

pcplayevci i vidijevci :D

sad si me dobro nasmijao.
oni se kao kuze u kompove?


stari moj to kad se sibne na 3ghz pojede tvoju moju i njegovu grafu zajedno.


sinko janko :)
Elephants guide me

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Novi komp
« Odgovori #46 : 17. Studeni, 2007., 14:40 »
ja govorim o defaultu, naravno da proguta kad clockne, to nisam ni rekao. a to da nemaju pojma o hardwareu ti ne drzi vodu ni 5%.

*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Re: Novi komp
« Odgovori #47 : 17. Studeni, 2007., 14:45 »
ja govorim o defaultu, naravno da proguta kad clockne, to nisam ni rekao. a to da nemaju pojma o hardwareu ti ne drzi vodu ni 5%.

ahaha.eto vidis koji su ti tvoji pcplayevci majstori,kupe c2d da bi ga drzali na defoltu :D
vjeruj prijatelju onaj ko drzi c2d na defaultu pojma nema o hardwareu.


odi recimo na pcekspert.com/forum tamo su ljudi koji znaju jakoooo puno o hardveru.pa im spomeni recimo pcplay i vidi kako je napisao da to nece drzat.pa ces zavrsiti u mladez i droge od strane tor-a kao najsmjesniji upad tjedna ;)


izbjegavajte te fensi šmensi casopise,oni pojma nemaju...
Elephants guide me

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Novi komp
« Odgovori #48 : 17. Studeni, 2007., 14:55 »
ja govorim o tome da beaver vjerojatno ence clockat a nitko c2d ne drzi na defaultu i ne pricaj gluposti. pc ekspert je glupost :tired: de lockajte ovo.

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Novi komp
« Odgovori #49 : 17. Studeni, 2007., 15:02 »
ja rađe vjerujem svjetski poznatim ezineovima, nego pcplayu i vidiju rofl

EDIT: "PCEkspert je glupost."  ajde nemoj sad ti pričat nebuloze  :piva: 
« Zadnja izmjena: 17. Studeni, 2007., 15:04 noda »

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Novi komp
« Odgovori #50 : 17. Studeni, 2007., 15:05 »
uglavnom, ja vjerujem pc playu i jos me nisu iznevjerili. svatko ima svoje. enjoy  :hug

Re: Novi komp
« Odgovori #51 : 17. Studeni, 2007., 15:39 »
get a life ono.  :tired:

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Re: Novi komp
« Odgovori #52 : 17. Studeni, 2007., 15:50 »
ja rađe vjerujem svjetski poznatim ezineovima, nego pcplayu i vidiju rofl

EDIT: "PCEkspert je glupost."  ajde nemoj sad ti pričat nebuloze  :piva: 

slazem se s ovim covjekom,on zna o cemu prica.

@darx,onaj ko kupi c2d a nemisli ga clockat (nemora znat,nismo se svi rodili sa znanjem da clockamo,vec smo se raspitali i razguglali) nemora ni uzet c2d,moze uzeti jeftiniji procesor koji ce mu isto radit ko i ne klokani c2d,osim ako ga ne uzme da se kurci kak ima dvije jezgre ;)

@darx,nema problema sto ti vjerujes,ali nemoj onda drugima dijeliti savjete po pcplayu i slicno,jel vidis i sam po sebi koju su glupost napisali,da taj procesor nebi terao tu grafu ;)


LP NHF  :piva:
Elephants guide me

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Novi komp
« Odgovori #53 : 17. Studeni, 2007., 15:53 »
Ne, napisano je da taj procesor na DEFAULT frekvi ne moze do kraja tjerat ju, ali kad clocknes uzivas i ne pricaj gluposti. Slozio sam kompove Grgi, Benku(savjeti) i jos mnogima po savjetima jednog hardverasa sa pcplaya koji me mnogo toga naucio. ne zanimaju me vasi komentari iskreno :tired:

*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Re: Novi komp
« Odgovori #54 : 17. Studeni, 2007., 16:02 »
uf sad bi mogao o raspravu o tome uc ali necu ici ot :)

naime lako je napisati da nece default,tako da ti tu foru popusis i kupis c2d za puno vecu lovu koji radi na visoj DEFAULT frekvenciji,dok sa e2160 dobijes prakticki isti procesor,sa nesto manjim cacheom,ali potpuno istim mogucnostima za manju lovu,koju onda recimo mozes utuci u vecu kolicinu rama ili graficku bolju

nisam jos naisao na e2160 koji nije isao iznad 3ghz.pa ti razmisli

posto mi je biver dobar frend,i vjerujem da ga poznajem duze nego ti,nezelim da ga netko skrati sa glupim savjetima ko ti :)

pusa nemoj se ljutit,nezelim flejmat.


Lijep Pozdrav!
Elephants guide me

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Novi komp
« Odgovori #55 : 17. Studeni, 2007., 16:04 »
daj molim te. obrnes svaku moju rijec. naime radi se o tome da oni kazu upravo to sto  si ti rekao, da ne moramo kupovat četverojezgrene procesore ili ne znam kakve gluparije vec sa malo para dobit zvijer. necu uopce komentirati ove tvoje navode jer vidim da uopce ne pratis sta se pise na pcplayu. Onak jebot :tired:

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Novi komp
« Odgovori #56 : 17. Studeni, 2007., 16:20 »
dečki, dečki, smirite tenzije.. nema sad veze pričamo li o PCPlayu, PCEkspertu, svatko ima svoje mišljenje.. ali da DarX zna složit komp, to je istina, ali ništa manje dobro nego Nuke. svatko ima svoj ukus i može preporučit, a ovaj koji kupuje komp neka odluči se za jedno.. nije sad meni DarX reko da uzmem 8800gts bez da ja pogledam da grafa je sve što mi treba.. da sam mislio da je bezveze, ne bih je kupio. između ostalog, da, imam c2d i klokao sam ga tek toliko iako ga ne treba klokat.. istina i bog, s vremenom će njegov overklok itekako poslužit. nema se svrhe svađat, ljudi

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Novi komp
« Odgovori #57 : 17. Studeni, 2007., 16:22 »
as you said  :dancing:  lockajte ovo vise, nema smisla.

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Novi komp
« Odgovori #58 : 17. Studeni, 2007., 18:22 »
svatko ima svoj ukus
ono, ukus u slaganju kompa :dancing:

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Novi komp
« Odgovori #59 : 17. Studeni, 2007., 18:25 »
svatko ima svoj ukus
ono, ukus u slaganju kompa :dancing:
ukus, as in, da li će uzet amd ili intel, ati ili geforce..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9