HCL.HR

Problem sa hardverom

  • 23 Odgovora
  • 16116 Hitova
Odg: Problem sa hardverom
« Odgovori #15 : 19. Kolovoz, 2016., 21:09 »
Znam da, nažalost, ali ako su fer i korektni zamijenit ce mu je, bas sam mu iz tog razloga i rekao da proba pažljivo izravnat pin jer je rekao da nije jako savinut, a mogao bi probat i da ništa ne dira, nek jednostavno stavi proc, glavno da vrh pina dodiruje podnožje procesora i da ima kontakta, ako komp normalno boota znači da je ok.. Ali da baš to što kažeš, nije čovjek pametan u tim situacijama, ni kriv ni dužan al ajd ti to dokaži..

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Problem sa hardverom
« Odgovori #16 : 19. Kolovoz, 2016., 21:33 »
Ma možda najbolje da prvo proba reklamirati, pa ako ga odbiju nek sam izravna (mislim da neće biti neki problem).

Odg: Problem sa hardverom
« Odgovori #17 : 20. Kolovoz, 2016., 04:42 »
Pokusat su prvo otic u taj lokalni shop decki tamo su ok i zanju sta rade jer iako ni kriv ni duzan tesko je to dokazat. A moze to recimo nastetit procesoru?

*

10RV

  • *
  • 110
Odg: Problem sa hardverom
« Odgovori #18 : 20. Kolovoz, 2016., 10:02 »
Jedino sto moze nastetiti procesoru je toplina, tj krivo nanesena pasta i neispravno hladjenje. Iskrivljeni pin moze znaciti nesto od malih poteskoca u radu do vecih problema kao nemogucnost startanja sustava, kako god okrenes losa situacija, pokusaj kao sto su decki rekli pincetom uzeti pin i izravnati, vjerujem da ce sve okej biti a i ako ga iscupas slucajno nosi ga na reklamaciju i reci da je takva dosla :)

Odg: Problem sa hardverom
« Odgovori #19 : 20. Kolovoz, 2016., 11:51 »
Ma nisam se htio upustat u to inace imam nemirne ruke tako da bolje ne a i bio sam danas u shopu tom di inace idem i kaze lik da je sasvim uredu u utorak mi dolazi procesor i reko  je da donesem komp da ce on to sredit . Ugl hvala na pomoci! :ave:

*

Zorro

  • *
  • 77
  • FORZA MILAN
    • Cro-Manager
Odg: Problem sa hardverom
« Odgovori #20 : 20. Kolovoz, 2016., 17:26 »
Nadogradio sam si komp, uzeo novi procesor (stari je bio AMD A6 6400K) i grafičku koju do sad nisam imao. Sve je OK samo mi se procesor pregrijava čak i kad pokrenem neke prastare igre bez grafike (npr. Championship Manager 01-02). Baš teška katastrofa. Razmišljao sam da uzmem neki bolji hladnjak i ventilator, ali nikad nisam uzimao tako nešto nego sam koristio one koji dođu uz procesor tako da pojma nemam na što obratiti pozornost.

CPU: AMD Athlon X4 870K 3.9GHz
MATIČNA: AsRock FM2A88M Extreme 4+
GPU: ASUS R7 370 STRIX 4GB
RAM: 8 GB DDR3
Kućište: Kućište Linkworld 727-21C2222-450W Micro Case 450W PSU - LINK (s tim da sam promjenio napajanje)
Napajanje: Corsair VS450 PSU, 450W, VS Series 80+

Nemam nikakve dodatne ventilatore, samo taj od procesora, na napajanju i 2 na grafičkoj.

Najviše bi mi odgovaralo da mi preporučite nešto s Protisa jer tamo ću ovih dana nešto uzimati pa da ne plaćam dvije dostave
https://www.protis.hr/products/index/hladnjaci/144

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Problem sa hardverom
« Odgovori #21 : 20. Kolovoz, 2016., 19:30 »
« Zadnja izmjena: 20. Kolovoz, 2016., 19:33 andrash »

Odg: Problem sa hardverom
« Odgovori #22 : 20. Kolovoz, 2016., 22:18 »
neznam dal je do hardwera al sve vise mi se cini da je...iamm 2 problema...prvi problem je kad udem u preglednik i pretrazim facebook dode mi crn ekran...restartam komp i onda je uredu...mogu opet sve normalno na fb i to..a 2. problem je da kod instalacije gta 4 i 5 pojavi mi se problem pod nazivom --> ISdone.dll....tak nest...dal zante u cemu bi bio problem mozda? :/
« Zadnja izmjena: 20. Kolovoz, 2016., 22:33 mega_ghost »


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9