HCL.HR

PS One servis

  • 5 Odgovora
  • 2160 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
PS One servis
« : 09. Ožujak, 2010., 14:54 »
dakle, htio bi osposobit staru PS One konzolu jerbo mi zajebavanje s emulatorima više nije zanimljivo.
konzola radi, ali laser nije nikad čišćen, i igre se sporo učitavaju, sve sporije kako se konzola grije.

pošto znam da vjerojatno postoji metoda čišćenja ili nekog overclockinga štajaznam, da sad ne guglam dva sata, zanima me ovako iz prve ruke ima li tko sa foruma kakvih iskustava u ovome. odnosno, zanima me što mi treba sve za taj "pothvat" i kako on otprilike ide.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: PS One servis
« Odgovori #1 : 09. Ožujak, 2010., 14:56 »
imam ja, s tim da sam pokušao osposobit stari ps1 nakon što je crko. I uspio sam, na par sati, onda je nešto pregorilo  :( (kablić od lasera se odlemio)

Za početak otvoriti, počistiti, provjeriti od oka jeli sve u redu pa probati opet... Stavi ga na pod, najhladniji zrak pa vidi ima li promjene

Javi napredak, volim stare stvari i rado ću se raspitat, pogledat ovu moju kašetu itd  :ementaler:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PS One servis
« Odgovori #2 : 09. Ožujak, 2010., 18:46 »
manje se grije kad je na podu. ali to nije kompletno rješenje - i dalje se sporo učitava - animacije trzaju, zvuk kasni

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: PS One servis
« Odgovori #3 : 09. Ožujak, 2010., 18:57 »
 :solidus:

Je ti radi išta kako treba? Mislim, jel npr svira muziku bez trzanja?


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PS One servis
« Odgovori #4 : 09. Ožujak, 2010., 19:10 »
pa radi većinom ok, samo su učitavanja preduga. i ne sad da sam zaboravio kako je to prije bilo, nego baš ono, nekad neće očitat novi level / štogod dok ne okrenem konzolu okomito. cgi animacije uopće ne može izvodit bez trzanja.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: PS One servis
« Odgovori #5 : 09. Ožujak, 2010., 21:43 »
Mislim da je to opceniti problem kod PS-a. Imao sam par (moji, od bratica i frendova), bas svi su bili sjebani nakon nekog vremena. Ono, sporo ili nikakvo ucitavanje, pa ne znam, za tekken je morao bit pod kutem od 45, za silent hill 38 :hihi:

Cak je bratic i promjenio laser jednom, i opet, radio OK neko vrijeme, i onda vise nije.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9