HCL.HR

Računalo se gasi samo od sebe

  • 3 Odgovora
  • 1447 Hitova
*

MatDrake

  • n00b
  • 3
Računalo se gasi samo od sebe
« : 15. Prosinac, 2020., 14:15 »
Pozdrav. Treba mi pomoć. Imam problem sa kompjuterom gasi se sam od sebe. On se nekad svakih par dana a nekad svaki dan sam od sebe restartira i upali se opet. Promjenio sam grafičku,termalnu pastu, i također procesor, ram sam provjerio na memory diagnostic i kaže da je sve uredu. Napojnu još nisam promjenio pa ne znam dali je do nje. MSI napojna. Nije nešto što mi previše smeta ali jako frustrira kad ste u sred igrice a on se sam restartira. Disk također imam novi. Provjerio sam također temperature u toku igrice sve je normalno. Hvala unaprijed na pomoći.

*

MatDrake

  • n00b
  • 3
Odg: Računalo se gasi samo od sebe
« Odgovori #1 : 15. Prosinac, 2020., 14:33 »
Sada sam upravo provjerio event viewer i piše mi u critical Kelner Power, nisam siguran šta je to. Može li da je do toga? https://imgur.com/a/igMZ2aY

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Računalo se gasi samo od sebe
« Odgovori #2 : 15. Prosinac, 2020., 20:48 »
Ako su ti temperature uredu (cpu i gpu) onda je vjerojatno do napajanja. Nije vjerojatno MSI, nego MS Industrial, uglavnom domaće prepakirano kinesko govno :D

Probaj posuditi od nekog napajanje da budeš siguran

*

MatDrake

  • n00b
  • 3
Odg: Računalo se gasi samo od sebe
« Odgovori #3 : 15. Prosinac, 2020., 20:55 »
Zamjenio sam također napajanje ali sam stavio što bi se reklo isto "govno" MS Industrial, i tada se gasio, moguće je da je do napojne? Koju mi preporučujete da kupim? Žao mi ga nositi na servis jer će se to pregledavati 7-dana najmanje još će to biti naplaćeno i bez popravke. Nemam koristi od popravljanja te napojne btw 500W je

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9