HCL.HR

Slušalice/Headseti - preporuka

  • 255 Odgovora
  • 190000 Hitova
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #195 : 29. Siječanj, 2018., 21:44 »
Trazim slusalice do 500kn ne trebaju imati mikrofon.

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #196 : 01. Veljača, 2018., 19:20 »
Naime namjeravam vec duze vrime kupiti nove slusalice sad se premisljam oko ovih 3 jer im je ista cijena. Ako netko ima neka iskustva ili zna koje su bolje, bio bih sretan. Najvise koristim headset za CSGO i ponekad za PS4.

Razer Kraken PRO V2  --  HyperX Cloud II  --  Steelseries Siberia 350

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #197 : 01. Veljača, 2018., 20:02 »
Već je više puta u ovoj i drugim temama preporučeno - HyperX Cloud II. Najbolje slušalice u tom rangu. S njima ćeš dobiti najbolje iskustvo i možeš ih koristiti na svim platformama.

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #198 : 08. Ožujak, 2018., 21:32 »
Treba mi pomoć oko odabira slušalica:
1)ASUS CERBERUS slušalice sa dva mikrofona Stereo, 60mm, Neodimijum, 20Hz - 20kHz
2)OMEN by HP gejmerske slušalice 800 - 1KF76AA Stereo, 53mm, 20Hz - 20kHz
3)HYPERX Cloud Stinger
 ili neke četvrte?
Sutra će danas biti juče kao što je juče danas bilo sutra

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #199 : 09. Ožujak, 2018., 06:14 »
Daj točan budget. Ovako ti ne mogu ništa konkretnije preporučiti.

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #200 : 09. Ožujak, 2018., 10:58 »
65 evra mi je budzet.
Sutra će danas biti juče kao što je juče danas bilo sutra

*

Mispelled

  • n00b
  • 4
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #201 : 12. Ožujak, 2018., 19:19 »
ne shvaćam  baš razliku između HyperX I i HyperX II pa ako bi netko mogao objasniti...

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #202 : 13. Ožujak, 2018., 07:18 »
ne shvaćam  baš razliku između HyperX I i HyperX II pa ako bi netko mogao objasniti...
Misliš između HyperX Clodu I i Cloud II?!? Jer ovo što pišeš - nikada čuo.
To su razlike u modelima.


Cloud I su praktički iste slušalice kao i Cloud II uz to da imaju različite mikrofone i Cloud II ima dodatnu USB zvučnu karticu koja ima jednu od najboljih emulacija 7.1 zvuka te putem kartice možeš podešavati sve na klik (od glasnoće zvuka, mikrofona, 7.1 ili stereo, mute mikrofona).


To bi ti bilo to.


65 evra mi je budzet.


Ja bih u svakom slučaju išao na HyperX ako išta uzimaš. Ovo nije baš dobar cjenovni rang za slušalice ali šta je tu je.
Koristio sam svašta za gejming i Steelseries, Corsair, Asus, itd.
I konačno sam sada vjeran isključivo HyperX brandu koji mi se pokazao najpouzdanijim (ne odlaze i ne krepavaju) i najkvalitetnijim (zvuk, izrada, težina na glavi, itd.)
Sada koristim HyperX Cloud II na PS4 gdje imam sada i 7.1 zvuk, a HyperX Cloud Revolver S mi je za PC, dok SteelSeries 4h i 5h koristim sa suprugom za gledanje serija, filmova, itd.
Moja preporuka je svakako HyperX




Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #203 : 22. Svibanj, 2018., 17:00 »
Pozdrav
Tražim slušalice sa mikrofonom, 250kn (35€) za gaming, ako je moguce da imaju surround sound a kvalitet mikrofona nemora biti ništa posebno, vazno je da se cuje jasno i razumije tek toliko da mogu pricat u game-u. Uglavnom, slusalice za competitive Fortnite. Ako se moze naci nesto puno bolje za recim 50kn vise, nije problem. Također bih jako volio da ih mogu nabaviti u Osijeku gdje trenutno zivim.

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #204 : 29. Svibanj, 2018., 09:25 »
Pozdrav
Tražim slušalice sa mikrofonom, 250kn (35€) za gaming, ako je moguce da imaju surround sound a kvalitet mikrofona nemora biti ništa posebno, vazno je da se cuje jasno i razumije tek toliko da mogu pricat u game-u. Uglavnom, slusalice za competitive Fortnite. Ako se moze naci nesto puno bolje za recim 50kn vise, nije problem. Također bih jako volio da ih mogu nabaviti u Osijeku gdje trenutno zivim.

Mozda su zahtjevi ipak preveliki za takve novce.
Što bi preporučili (isti kriterij) za 350-400kn

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #205 : 29. Svibanj, 2018., 10:37 »
Pozdrav
Tražim slušalice sa mikrofonom, 250kn (35€) za gaming, ako je moguce da imaju surround sound a kvalitet mikrofona nemora biti ništa posebno, vazno je da se cuje jasno i razumije tek toliko da mogu pricat u game-u. Uglavnom, slusalice za competitive Fortnite. Ako se moze naci nesto puno bolje za recim 50kn vise, nije problem. Također bih jako volio da ih mogu nabaviti u Osijeku gdje trenutno zivim.

Cuj ako ti nije hitno jako okreni se ebayu, ja sam kupio tam za nekih slagat cu 150-200kn 7.1 surround, odlicno se cuje dobre i za glazbu, također imaju mic koji je isto jako dobar nemam zamjerke iako sam bio skeptican.
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #206 : 31. Svibanj, 2018., 08:54 »
Pozdrav
Tražim slušalice sa mikrofonom, 250kn (35€) za gaming, ako je moguce da imaju surround sound a kvalitet mikrofona nemora biti ništa posebno, vazno je da se cuje jasno i razumije tek toliko da mogu pricat u game-u. Uglavnom, slusalice za competitive Fortnite. Ako se moze naci nesto puno bolje za recim 50kn vise, nije problem. Također bih jako volio da ih mogu nabaviti u Osijeku gdje trenutno zivim.

Cuj ako ti nije hitno jako okreni se ebayu, ja sam kupio tam za nekih slagat cu 150-200kn 7.1 surround, odlicno se cuje dobre i za glazbu, također imaju mic koji je isto jako dobar nemam zamjerke iako sam bio skeptican.

Koje slušalice, ako ti nije problem podjeliti? :D

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #207 : 31. Svibanj, 2018., 21:10 »
Još jedno(ipo) pitanje.
Imali ko iskustva sa PLANTRONICS RIG400 headsetom, gledam na youtube-u review-ove kažu udobne su, dobar kvalitet zvuka, mikrofon solidan (sve sto trebam), dok ljudi u komentarima pišu kak im nevalja mikrofon il kak se jako slabo cuje tak da me zanima ima li ko odavde iskustva sa istima. Nekako mi se cine predobrima za 260kn, što mislite?
https://www.links.hr/hr/slusalice-plantronics-rig400-gaming-headset-crne-100506948

Isto pitanje za HyperX Stinger. Za njih vjerujem da su sasvim solidne (kao što review-eri kažu) jer je i cijena dosta višlja od RIG400. Tako da me zanima KOLIKO su dobre Hyperx-ice i možda jeli se isplati dodatnih 150kn, ili da samo uzmem ove prve?
https://www.links.hr/hr/slusalice-hyperx-cloud-stinger-gaming-hx-hscs-bk-em-crne-100506790


*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #208 : 01. Lipanj, 2018., 06:10 »
Ako išta dobrog misliš uzet u tom cjenovnom rangu onda pucaš na HyperX.


Za slušalice se isplati pošteno izdvojiti, a te 7.1 simulacije koje se izvode na jeftinim slušalicama su katastrofa...
Znam jer stvarno cijenim dobre slušalice (imam ih 5 komada) i ako želiš nešto s čime ćeš biti zadovoljan, a opet da su izdržljive - HyperX je za tebe.

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #209 : 04. Lipanj, 2018., 06:56 »
Pozdrav
Tražim slušalice sa mikrofonom, 250kn (35€) za gaming, ako je moguce da imaju surround sound a kvalitet mikrofona nemora biti ništa posebno, vazno je da se cuje jasno i razumije tek toliko da mogu pricat u game-u. Uglavnom, slusalice za competitive Fortnite. Ako se moze naci nesto puno bolje za recim 50kn vise, nije problem. Također bih jako volio da ih mogu nabaviti u Osijeku gdje trenutno zivim.

Cuj ako ti nije hitno jako okreni se ebayu, ja sam kupio tam za nekih slagat cu 150-200kn 7.1 surround, odlicno se cuje dobre i za glazbu, također imaju mic koji je isto jako dobar nemam zamjerke iako sam bio skeptican.

Koje slušalice, ako ti nije problem podjeliti? :D

Pozdrav oprosti sto kasnim s odgovorom, ja trenutno imam ove Sades A6 (https://www.ebay.com/itm/Sades-A6-Stereo-7-1-Surround-Pro-Gaming-Headphone-USB-Headband-PC-Notebook-w-Mic/301795209161?hash=item4644656fc9:g:e~cAAOSw5ZBWQY57 ) i meni za moje potrebe su vrh kazem zvuk je na mikrofonu čist slušalice su lagane i udobne također za gejmanje i za glazbu su zakon ma sve petice.
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9