HCL.HR

Slušalice/Headseti - preporuka

  • 255 Odgovora
  • 189423 Hitova
*

Hunter007

  • n00b
  • 1
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #225 : 10. Srpanj, 2018., 12:40 »
Pozdrav
Neznam koje bi mi od ove dvije slusalice bile bolje za igranje  pubg-a
Steelseries Siberia 200- https://www.sancta-domenica.hr/steelseries-headset-siberia-200-white.aspx
HP Omen Steelseries- https://www.sancta-domenica.hr/slusalice-hp-omen-steelseries-x7z95aa.aspx
Prijedlozi i savjeti su dobrodošli! Hvala vam unaprijed :D

*

Saren

  • *
  • 110
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #226 : 27. Kolovoz, 2018., 01:31 »
Pozz ekipo, trazim headset za gaming, povremeno glazbu al 90% vremena gaming. Idealno bi bilo da su udobne za dugotrajno nosenje (zbog naocala takodjer, bilo je headseta koji su mi presali usi zbog naocala), 7.1 sourround bez da koristi za to USB zvucnu karticu jer imam vise nego pristojnu zvucnu u novoj masini i zelim ju koristiti. Sve dolazi u obzir cijenovno. Preporuke ? Hvala unaprijed :)  :piva:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #227 : 27. Kolovoz, 2018., 05:34 »
Svjestan si da ne postoji na slušalicama 7.1 zvuk bez emulacije... Dakle sve o čemu pričaš se emulira, a je li kontroler za emulaciju u obliku USB kartice ili ugrađen u slušalice je druga stvar... Sve su to stereo slušalice.
Što se tiče 7.1 zvuka jedne od najbolje ocijenjenih slušalica + ima dobru cijenu su ti već mnogo puta spominjani HyperX Clodu II.
Naravano, dolaze s USB zvučnom u koju ti ukopčavaš samo slušalice i ništa više. Dakle možeš ti imati i 10x USB zvučnih kartica i neće se međusobno "ometati".
Samo si prebaciš zvuk na slušalice kada gejmaš s njima.


Imaju jako dobro pakiranje, možeš si izabrati one kožne jastučiće ili velvet (dobiješ oba) koji bi tebi vjerujem bio prihvatljiviji zbog naočala. Napravljene su od metala (okvir) i doslovno su peri deri. Teško da ćeš ih sribati.

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #228 : 27. Kolovoz, 2018., 05:53 »
-
« Zadnja izmjena: 18. Rujan, 2020., 17:57 Bert_Raccoon »

*

Saren

  • *
  • 110
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #229 : 27. Kolovoz, 2018., 13:31 »
Hvala Hrv4tin4.  Znam da dolaze sve sa USB zvucnom i da je to simulirani zvuk, samo me muci kako to spojiti na moju novu zvucnu karticu. Nespretno sam objasnio gore, znaci imam Sound Blaster Zx i trenutno svoj Logitech G430 koji ima svoju usb zvucnu da mi proizvodi 7.1 dok igram. Problem je u tome da ako npr. iskopcam tu zvucnu da spojim headset na svoju Sound Blaster karticu onda je samo obican stereo bez jel virtualnog 7.1 zvuka. Pogledat cu svakako taj HyperX Cloud II kako si predlozio, samo kazem pokusavam naci headset da mi pruza mogucnost koristenja toga 7.1 zvuka i da ih mogu spojiti direkt u svoju zvucnu umjesto USB utor. E sad laik sam po pitanju slusalica tako da neznam jel to uopce moguce, valjda (nadam se) je. U svakom slucaju hvala :)

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #230 : 27. Kolovoz, 2018., 14:33 »
Ne spajaš ništa na svoju zvučnu karticu. Dakle zasebno staviš USB zvučnu u bilo koji USB port i onda prebaciš u Windowsu da je trenutno defaultni uređaj - slušalice. Nema tu neke mudrolije...


Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #231 : 28. Rujan, 2018., 15:04 »
Pozz jel zna neko za neke bezicne slusalice tipa Apple AirPods ili Samsungove Gear IconX ? a da su jeftinije ili neke druge dobre bezicne slusalice ?

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #232 : 28. Rujan, 2018., 15:22 »
Pozz jel zna neko za neke bezicne slusalice tipa Apple AirPods ili Samsungove Gear IconX ? a da su jeftinije ili neke druge dobre bezicne slusalice ?
Ja sam uzeo na akciji beats x, prezadovoljan s njima

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #233 : 03. Listopad, 2018., 06:51 »
Poz, trebam preoruku wireless headseta koji bi ujedno bio kompatibilan i s ps4 i nintendo switchem, naravno i tv-om.

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #234 : 09. Listopad, 2018., 21:44 »
Koje od ovih slušalica kupiti?

HyperX Cloud II

ili

HyperX Cloud Alpha

TNX
« Zadnja izmjena: 09. Listopad, 2018., 21:47 rolac69 »

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #235 : 10. Listopad, 2018., 13:26 »
Većina komeptitivnih igara (tipa R6 siege i koliko znam čak i CSGO) ti ne podržavaju surround dovoljno dobro tako da Cloud II nema poantu.
Trenutno imam CLoud SIlver ali da sam imao novca defintivno bi išao na CLoud Alpha jel ima puno čistiji bass i niže tonove od originialnog Cloud-a i Cloud II što je poprilično bitno u pucačinama.

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #236 : 10. Listopad, 2018., 13:38 »
Imao sam i ja isti problem :) Odlučio sam se ipak na HyperX Cloud II. Ako se ispravno sjećam, alpha ne dolazi sa USB zvučnom karticom i ne dobiješ dva tipa kušina za uši nego samo jedan. Ne sjećam se više koji. Bila mi je važna kartica zbog spajanja na plejku.   

*

delko

  • *
  • 139
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #237 : 17. Listopad, 2018., 19:33 »
Pozdrav, trebaju mi slusalice za gaming/muziku ali bi bilo dobro da su wireless jer ih trebam koristiti i za Xbox One pa da ne budem bas u televizoru vec da se mogu "zavaliti" i igrati. Interesuje me da li gube na kvalitetu zvuka ove wireless slusalice i koje mi preporucujete ?

Hvala :)

Ove Corsair HS70 mi se cine ok ?


Edit: Uzeo sam na kraju Sony WH-CH700N Noise-Cancelling !! Nisu gaming ali sam ih nekoliko testirao i na ovima je zvuk odlican. Wireless (up to 35h) ali imaju i 3.5mm utor tako da se  mogu prikaciti bilo gdje  :ave:  :ave:
« Zadnja izmjena: 28. Studeni, 2018., 20:39 delko »

*

Wardoe

  • n00b
  • 2
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #238 : 30. Studeni, 2018., 17:29 »
Trazim neki dobar headset za ps4 da je 7.1 i da je dobra kvaliteta, a da nije pre skup, uglavnom da nije skuplji od cca 120€.

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #239 : 03. Siječanj, 2019., 20:17 »
Usporedba sluški za gaming (važno i da se čuje ljevo i desno odakle dolaze ljudi u, recimo CS-u), glazbu i tako. Mikrofon manje važan no obje imaju mikrofon, to je dovoljno.

HyperX Cloud Stinger -  https://www.links.hr/hr/slusalice-hyperx-cloud-stinger-gaming-hx-hscs-bk-em-crne-100506790
ROCCAT Cross Stereo - https://www.links.hr/hr/slusalice-roccat-cross-stereo-gaming-za-pc-mac-ps4-xbox-one-100506802

Koje da uzmem? Imam oko 500injak kuna za sluške.

edit: Također može i ne-gaming sluške za oko 400kn ako imaju bolji zvuk od jednih od ove 2, ako je zvuk puno bolji, mikrofon ću imati odvojeno, nije problem.
« Zadnja izmjena: 04. Siječanj, 2019., 11:36 Coske3 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9