HCL.HR

Snimanje "tekućeg programa" na hdd ili dvd

  • 6 Odgovora
  • 5276 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Snimanje "tekućeg programa" na hdd ili dvd
« : 23. Studeni, 2009., 18:06 »
Dakle kupio sam panasonicov dvd rekorder, sa usb-om, hdmi-om te hdd-om. Sve uredno radi, prezadovoljan sam, samo me muči snimanje "tekućeg programa". Pošto imam b-net, rekli su mi da bi sve uredno trebalo radit, tek ako imam 3 scart priključka. Nabavio sam tri komada te spojio lcd - b net, b net - dvd, te lcd i dvd preko ta tri scarta te lcd - dvd. Sada kad oču gledat filmove ili preko dvd-a ili usb-a prebacim na lcd-u na hdmi i peglam kaj god oću. Hoču snimat "tekući" program, stisnem na daljinskom od dvd-a rec, te mi na zaslonu piše da snima, te odbrojava, prebacim opet na dvd idem pogledat to kaj sam snimio no samo se vidi "snijeg", dakle reproduciram to "nešto" što sam bio snimio od tekućeg programa, na hdd-u vidljivo je da sam nešto snimio, tj. nalazi se fajl, al kad stisnem reproduciraj, samo magla, odnosno "snijeg". Dali bio netko bio voljan reć di griješim, dali ikakva saznanja imate, muku mučim već 3 dana  :wildboy:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Snimanje "tekućeg programa" na hdd ili dvd
« Odgovori #1 : 23. Studeni, 2009., 18:19 »
Moguće da ima ona opcija da snima baš taj i taj program bez obzira koji ti trenutno gledaš na telki? Pa ti je po difoltu postavljen neki žnj program na kojem nema ništa?

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Snimanje "tekućeg programa" na hdd ili dvd
« Odgovori #2 : 23. Studeni, 2009., 18:32 »
Antenu b trebo spojit na dvd snimač pa iz dvd snimača na telku. Npr.
Pa na dvd snimaču naći sve programe (kao i na telki).

Ili, ak si spojio tak kak si spojio, trebaš na dvd snimaču pronaći odgovarajući program (obično aux il slično) na kojem vidiš sliku sa bneta, odabrati ga i tek onda snimati.

Ak je jasnije imalo.

Uglavnom, redom,
upali telku, upali dvd rekorder, upali bnet uređaj.
Odaberi program/ulaz na kojem gledaš dvd (hdmi 1 pretpostavljam) i prebaci se na tuner od DVD uređaja (dakle ne dvd i ne HDD) te tamo šropbaj naći sliku sa bneta.


 :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Snimanje "tekućeg programa" na hdd ili dvd
« Odgovori #3 : 23. Studeni, 2009., 19:28 »
Budem to sutra probao, naime, danas show imao doma, stari je ličio zid, pa tako i iza tv-a, pa je sve to makno i kad je htio obrisat jednu malu mrljicu na ormaru, pala mu je kapljica znoja na b netov dekoder i bam neradi  :loludara: tako da sutra probam ovo kaj si napisao, pa javim

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Snimanje "tekućeg programa" na hdd ili dvd
« Odgovori #4 : 24. Studeni, 2009., 15:07 »
Evo sve riješeno, došo lik iz b neta, donio novi dekoder, te se na b netovom dekoderu dakle sve poštima, nađe dvd i to je to... Lock može

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Snimanje "tekućeg programa" na hdd ili dvd
« Odgovori #5 : 24. Studeni, 2009., 23:29 »
Ček, ko je onda bio u pravu, ja ili Facaa?  :wildboy:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Snimanje "tekućeg programa" na hdd ili dvd
« Odgovori #6 : 24. Studeni, 2009., 23:31 »
Neki treći način izgleda.  :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9