HCL.HR

Anketa

Prijenosnik ili "kanta"

Stolno
12 (80%)
Laptop
3 (20%)

Ukupno Glasova: 15

Stolno računalo ili laptop

  • 18 Odgovora
  • 9251 Hitova
*

DarX

  • *****
  • 1972
Stolno računalo ili laptop
« : 26. Ožujak, 2008., 21:49 »
Eto, pošto se u zadnje vrijeme puno govori o tome da su prijenosnici gotovo posve dostigli stolna računala i da se u sadašnje vrijeme više isplati uzeti laptop otvorio sam temu i anketu da vidim što korisnici ovog foruma misle o "ratu" između njih. Piše se da su performanse prijenosnika gotovo dostigle stolna računala i da je sada najisplativije uzeti prijenosnik, ali postoji i druga strana budući da su stolne mašine nadogradive, još uvijek bolje performanse i ja vjerujem da je isplativost na njihovoj strani. Što vi mislite o tome? :approve

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Stolno računalo ili laptop
« Odgovori #1 : 26. Ožujak, 2008., 21:53 »
Pa za ozbiljno igranje je bolje stolno jelte,ali laptopi imaju kulnes faktor ;D Tako da sve ovisi o korisniku
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Stolno računalo ili laptop
« Odgovori #2 : 26. Ožujak, 2008., 21:54 »
ak imaš mjesta, uvijek sam za stolno računalo
prije svega, imaš više opcija prilikom kupnje, uz unutarnji hardver, mislim na periferiju po izboru, monitor, zvučnici
također, laptop je nekako nezdrav na stolu, zar nije ugodnije gledati u kvalitetan monitor u visini očiju, nego se pogrbiti pred manjim i nižim laptopovim
rijetko kome treba laptop, čak ni fakultetlijama ne treba, više ih furaju iz prestiže nego li potrebe
ako ti treba na poslu, bez brige da ti ga diša neće dati
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Stolno računalo ili laptop
« Odgovori #3 : 26. Ožujak, 2008., 21:56 »
Eto, pošto se u zadnje vrijeme puno govori o tome da su prijenosnici gotovo posve dostigli stolna računala i da se u sadašnje vrijeme više isplati uzeti laptop otvorio sam temu i anketu da vidim što korisnici ovog foruma misle o "ratu" između njih. Piše se da su performanse prijenosnika gotovo dostigle stolna računala i da je sada najisplativije uzeti prijenosnik, ali postoji i druga strana budući da su stolne mašine nadogradive, još uvijek bolje performanse i ja vjerujem da je isplativost na njihovoj strani. Što vi mislite o tome? :approve

ma di to pise i od kud ti to?

stolna jos uvijek ownaju u ulozeno-dobiveno

u toku sam sa cijenama laptopa i stolnih racunala, i mislim da jos uvijek nije laptop dostigao stolno.

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Stolno računalo ili laptop
« Odgovori #4 : 26. Ožujak, 2008., 21:59 »
Pročitah negdje pa mi sinula ideja za anketu i tak. Neka kolumna šta ti ja znam. :thumbs:  Nisam reko da ne ownaju ih stolna, ali se govori da ih polako stizu.

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Stolno računalo ili laptop
« Odgovori #5 : 26. Ožujak, 2008., 22:00 »
mislim za 6000kn si slozis malo zescu konfu, dok za iste pare dobis prosjecan lap koji moze fafat onu stvar stolnom kompu, tako da stolni komp ftw

Re: Stolno računalo ili laptop
« Odgovori #6 : 26. Ožujak, 2008., 22:45 »
stolno računalo.

jer je laptop pre jebeno neudoban.  :(

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

vilim

  • ****
  • 1389
Re: Stolno računalo ili laptop
« Odgovori #7 : 27. Ožujak, 2008., 00:20 »
Da, laptop je čist koristan kad ideš na more, ili ako si poslovni lik pa ti svugdje treba, ali mislim da je za sve ostalo lagano preseravanje. Jer su skupi a nemaju toliko dobre performanse kao stolna i definitivno su neugodna. Kako za gledat u ekran, tako za tipkat i slušat na te katastrofalne zvučnike.

No opet, kaj će ti na moru ako se nemaš gdje spojit na internet, a u večini slučajeva ni nemaš, jer ja ionako na moru ni nemam telefonsku liniju, tak i kad si ponesem od starog laptop mogu samo fufati pimpeka igrajuči san andreas. A stari si kupio taj laptop i upali ga doslovno jedanput mjesečno. Al neeee, važno da je on dao par somova za njega :tired:
"Women don't respect salad eaters."

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Stolno računalo ili laptop
« Odgovori #8 : 27. Ožujak, 2008., 09:43 »
ne kazem ja da je laptop beskorisan, kad si na moru onda dobro dodje zbog filmova, mjuze ( jer vidi, neki znaju prikopcat logitech z-2300 na njega pa onda zvuci dobro :P  ) i osim toga ako se na foticu napuni kartica od fotkanja, bez problema prebacis na laptop i ajmo dalje.


ali prvenstveno zbog mjuze i fotica je uber koristan.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Stolno računalo ili laptop
« Odgovori #9 : 27. Ožujak, 2008., 11:06 »
Laptop može ić i u krevet sa vama.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Stolno računalo ili laptop
« Odgovori #10 : 27. Ožujak, 2008., 11:41 »
i mos ostat bez jaja, jebeno

svaka budala zna da se laptop ne smije drzat u krilu.

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Stolno računalo ili laptop
« Odgovori #11 : 27. Ožujak, 2008., 12:00 »
 :hihi:  očito netko još ne zna :thumbs:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Stolno računalo ili laptop
« Odgovori #12 : 27. Ožujak, 2008., 14:26 »
i mos ostat bez jaja, jebeno

svaka budala zna da se laptop ne smije drzat u krilu.
:ementaler:

Meni je oboje drago. Laptop mi je drag radi veličine i što se može prenositi lako, a stolni pc mi je drag radi izgleda, raznih sranja i ne mogu zamisliti svoju sobu bez njega. :hug

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Stolno računalo ili laptop
« Odgovori #13 : 27. Ožujak, 2008., 17:00 »
daj jebote otici na more s kompom je nest najdebilnije. Pa odes na more upravo da se maknes od kompa, tv-a i inih stvari.

Sta se tice onoga za studente, mislim da je njim ipak laptop bolji jer zamisli dazivis u domu, u nekoj maloj sobici. Plus cimeri. Ipak je laptop fleksibilniji.

Al svejedno, ne volim te laptope jer imaju retardirane tipkovnice i tako.
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Stolno računalo ili laptop
« Odgovori #14 : 27. Ožujak, 2008., 17:04 »
daj jebote otici na more s kompom je nest najdebilnije.

mozda ti, ja idem na more da se zabavim, a u tu zabavu upadaju i feste u toj vikendici pomocu laptopa.

recimo da to uvijek ovak izgleda

u jutro kupanje, po podne rostiljanje, izmedju 3 i 8 festanje u kuci jer je vani vruce, nakon 8 na pravi party negdje, nakon partija dodjes doma i opet festa.

tak da ono, zabavu bez glazbe ne bi mogao smislit.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9