HCL.HR

Dobri i loši trgovci HCL oglasnika

  • 314 Odgovora
  • 258727 Hitova
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #135 : 11. Veljača, 2013., 22:24 »
http://www.hcl.hr/forum/profile/?u=14503 - Strifium

Posten trader, odlicna osoba. Sve pohvale. Hvala jos jednom :)

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #136 : 12. Veljača, 2013., 13:45 »
http://www.hcl.hr/forum/profile/?u=11268  -  Sandman

Odlican trader, ocuvane igre i ok tip :)

definitivno +

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #137 : 12. Veljača, 2013., 21:54 »
Napišite što ste razmjenili, linkajte taj oglas ukoliko postoji na forumu, a trebao bi, inače baš nema smisla prijedlog za dodavanje preporuke. Isto tako ukoliko kolega s kojim ste razmjenili uspješno trejd vas ne pohvali ovdje kao također dobrog kupca, možete ga to zatražiti/zamoliti preko privatne poruke. Na taj način ću lakše doć do saznanja da se stvarno radi o dobrom trgovanju te da ti ljudi zaslužuju biti na listi pouzdanih. Govorim to jer bilo tko može napisat za nekog da je dobar trejder samo zato da bi završio na listi pouzdanih. Pa eto neka na taj način to bude malo zasluženije.

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #138 : 12. Veljača, 2013., 22:55 »
postal odlican tip prodal mu mw 2 uplatio novac i sve u redu.Evo link
http://www.hcl.hr/forum/hcl-e-mart/prodajem-x360-igre/msg499009/#msg499009

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #139 : 12. Veljača, 2013., 23:06 »
Dodani ste na listu. :ementaler:

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #140 : 12. Veljača, 2013., 23:12 »
Hvala Cole....


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #142 : 14. Veljača, 2013., 22:04 »
Stavio bi ja njega na listu i svaka pohvala za čovjeka da, ali nije baš to trejd klasične trgovine, pa ono još će čovjek malo pričekat da dođe na listu. :ementaler:

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #143 : 17. Veljača, 2013., 13:57 »
Kao što se može vidjeti prodajem PC na e matru i jučer mi se javio čovijek pod imenom Bruvy. Uglavnom zvao sam ga pricali smo fakat puno da bi on mn rekao danas da on neče uzeti komp jer je prerizicno da mu pošaljem komp u drugi grad..Potrošio sam bon vrijeme a znao je da ga neče uzeti ovo nije fer od ČOVIJEKA da se tako ponaša.Rekao mi je da je imao loše iskustvo i da ga je strah onda mi se nije trebao javljati.Jer ja sam njemu i preko cam pokazao komp i zvao ga i trošio novac.Da bi on mene zeznuo...Pobrinite se da takvih ima što manje na forumima jer samo uzimaju ljudima vrijeme i novac.... Veliki pozdav za sve :)

*

Bruvy

  • **
  • 159
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #144 : 17. Veljača, 2013., 18:02 »
Kao što se može vidjeti prodajem PC na e matru i jučer mi se javio čovijek pod imenom Bruvy. Uglavnom zvao sam ga pricali smo fakat puno da bi on mn rekao danas da on neče uzeti komp jer je prerizicno da mu pošaljem komp u drugi grad..Potrošio sam bon vrijeme a znao je da ga neče uzeti ovo nije fer od ČOVIJEKA da se tako ponaša.Rekao mi je da je imao loše iskustvo i da ga je strah onda mi se nije trebao javljati.Jer ja sam njemu i preko cam pokazao komp i zvao ga i trošio novac.Da bi on mene zeznuo...Pobrinite se da takvih ima što manje na forumima jer samo uzimaju ljudima vrijeme i novac.... Veliki pozdav za sve :)

Ja san ti se izvinio , jednsotavno mi je nekako prenerealno da samo tako pise 1.0 za graficku i to , neoptuzujen te za ništa ...Ali ako misliš da je ovo razlog za ban onda stvarno neznan šta da ti kazen ...

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #145 : 17. Veljača, 2013., 19:08 »
Meni Hitno treba lova evo sad sam digao cijenu pa ti paše....Ali ako si znao da te neko zahebao dok si kupovao nešto onda ako misliš da su svi takvi po mn ti je najbolje da se iskljucis...Ja sam ti reko ako mi nevijerujes DODI DO MENE DOMA MOŽES GA ISPROBATI I SVE...
Nema veze UGL potrošio sam VRIJEME i NOVAC na tebe.......................

*

Bruvy

  • **
  • 159
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #146 : 20. Veljača, 2013., 15:09 »
KodakLV ... Posten covjek koji van nece prevarit , moje preporuke 5/5

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #147 : 24. Veljača, 2013., 00:22 »
Ovo mi više nema smisla. Jesam li ja jedini koji zadnje vrijeme ima poteskoca s HCL oglasima?

Uvijek sve zapne na komunikaciji.

- postavi se oglas u kojem fali pola stvari
- jedvite jade se dođe do kontakt podataka (ako se do njih uopće i dođe)
- komunikacija tu stane
- sve to zajedno traje po tri-četiri dana

Ne znam, back in my time se vec pri prvom PM-u razmjenjivao broj mobitela, trade bi se već isti dan završio, a ovo sada se odugovlači na tjedne jebote.

Ne kažem da se inicijalno u prvom postu treba imat broj mobitela, ali daj barem navedite sve podatke o uređaju/proizvodu i odgovorite na PM na vrijeme.
I shvatite da nakon onih raznih njuškalo incidenata zadnjih godinu dana rijetko tko će poslat i 100 kuna na tekući bez prethodnog broja mobitela.

*

coksa

  • *
  • 46
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #148 : 01. Ožujak, 2013., 15:14 »
KodakLV mi prodao xbox 360, ful ocuvan, bez zamjerke :) http://www.hcl.hr/forum/hcl-e-mart/prodajem-xbox-360-konzola/

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #149 : 01. Ožujak, 2013., 15:25 »
Evo vas i na listi. Ako slučajno nešto ne štima oko tog, kontaktirajte me.

cut

Neznam što bi trebalo, to je jednostavno tako. Ovdje je to sve fino naznačeno i ne vidim šta bi moglo unaprijedit ovaj koncept. Uvjek će biti poteškoća, tako da...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9