HCL.HR

Trazim Hacker casopis za kupit

  • 2 Odgovora
  • 1788 Hitova
*

njup25

  • n00b
  • 2
Trazim Hacker casopis za kupit
« : 11. Veljača, 2021., 19:43 »
Ciao svima!

Mozda mi moze neko ovdje pomoci sa misijom da kompletiram cijeli set hacker casopisa

Trazim brojeve 1,2,3,11,12,69,81,83,84,87,88 i od 92 do 117 za kupiti.

Ako netko ima ili zna nekog bila bi jako zahvalna :)

Hvala unaprijed <3

p.s. mozda ce mi trebati jos koji broj jer neke su malo u banani
Ja imam dupli br.4 pa ako kome treba drage volje poklonim ili zamjenim za drugi broj.

update:

Trazim jos samo prve brojke:

1 i 2!

Ako tko ima nek vice :D
« Zadnja izmjena: 22. Svibanj, 2021., 00:06 njup25 »

*

njup25

  • n00b
  • 2
Odg: Trazim Hacker casopis za kupit
« Odgovori #1 : 07. Lipanj, 2021., 19:28 »
Uspjela sam kompletirati svoj set Hacker casopisa!!!!
Imam dosta duplih ranijih brojeva pa ako ih itko zeli/trazi nek se slodobno javi.
Hvala svima koji su mi pomogli ovo realizirati :piva: :hug

A mi smo jos jednom pregledali nase Hackere i zakljucili da bi htjeli uzeti br 39, 48, 101 i 117 u boljem stanju pa ako netko ima ili zeli trade nek vice.

Hardcore fanovi Hackera znaju za crveni br 66 pa ako nekim cudom netko ima i zeli prodati nek mi se javi.  :ave: :ave:

LP

*

Swink

  • *****
  • 1869
  • All flaw, no hero.
    • http://www.theprp.com
Odg: Trazim Hacker casopis za kupit
« Odgovori #2 : 14. Lipanj, 2021., 13:20 »
Hardcore fanovi Hackera znaju za crveni br 66 pa ako nekim cudom netko ima i zeli prodati nek mi se javi.  :ave: :ave:

Taj broj nikada zaista nije izašao iz tiskare i ako me sjećanje služi -- to izdanje je postalo zapravo svojevrsni meme. Jedini spomen tog famoznog broja s Mafijom je naknadni izlazak stvarnog izdanja u kojem (čini mi se) Danijel Reškovac u uvodniku piše o njemu i prilaže sliku naslovnice. Da mi se sad da kopati po arhivi linkao bih sliku tog uvodnika, ali ne da mi se, a vjerujem da možeš i sama prolistati. Možeš čak i okačiti sliku ako imaš. Moja percepcija događaja i najbolji mogući scenarij jest da je taj mitski broj 66 stvarno i tiskan, ali bačen u kontejner za smeće odmah po tiskanju jer na kioske (i vrata pretplatnika) nikad nije stigao. Što je naravno šteta jer sam i sam jedno vrijeme vjerovao da se do tog broja može nekako doći.
« Zadnja izmjena: 14. Lipanj, 2021., 20:37 Swink »
... what a tragic mess you fools have made of this.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9