HCL.HR

Genijalna Ideja za Igora i YouTube

  • 14 Odgovora
  • 6728 Hitova
Genijalna Ideja za Igora i YouTube
« : 28. Ožujak, 2018., 20:35 »
Pratim HCL vec par godina (portal i yt kanal) od 30 tisuca subova do 300 tisuca i odlicni ste stvarno, ali taj rast i "slava" dosli su u dosta dugom vremenskom roku, pa bi bilo super kada bi HCL pomogao drugim malim, kvalitetnim kanalima tako da ih malo promovira (recimo na kraju videa plus link na njihov kanal) to bi sa HCL znacilo 10tak sekunda duži video a svoje youtube kolege kojima silno treba doticaj sa vise ljudi znacilo bi jako jako puno.

Do ove ideje sam dosao prateci Osvrtnika (kojeg sam prvoga puta i vidio na HCL portalu), no njegov kanal , iako dosta kvalitetan (kao i ostali filmski youtube kriticari) , jako sporo raste

Recite mi sta mislite o ovoj ideji i bi li se to moglo izvesti, nadam se da ce netko i redakcije HCL-a vidjeti ovaj post, a mozda i dodze do Mocnog Igora ili Naoštrenog Gospodina Z. Žalca

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Genijalna Ideja za Igora i YouTube
« Odgovori #1 : 28. Ožujak, 2018., 22:02 »
Mene nisi spomenuo. Osupnut sam. :hiha:

Odg: Genijalna Ideja za Igora i YouTube
« Odgovori #2 : 29. Ožujak, 2018., 12:38 »
Mene nisi spomenuo. Osupnut sam. :hiha:

Oprosti mi molim te haha

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Genijalna Ideja za Igora i YouTube
« Odgovori #3 : 29. Ožujak, 2018., 13:11 »
Iako, naslov teme je totalni clickbait. :hiha2:

Odg: Genijalna Ideja za Igora i YouTube
« Odgovori #4 : 29. Ožujak, 2018., 14:05 »
Iako, naslov teme je totalni clickbait. :hiha2:

Clickbaitao sam tebe, sad jos samo ovu dvojicu da ulovim haha

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Genijalna Ideja za Igora i YouTube
« Odgovori #5 : 29. Ožujak, 2018., 14:20 »
Pretpostavljam da i ti imaš svoj gejmerski jutjub kanal?

Odg: Genijalna Ideja za Igora i YouTube
« Odgovori #6 : 29. Ožujak, 2018., 15:14 »
Pretpostavljam da i ti imaš svoj gejmerski jutjub kanal?

zapravo nemam, sori nisam sebican  :D

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Genijalna Ideja za Igora i YouTube
« Odgovori #7 : 30. Ožujak, 2018., 08:27 »
A nešto takvo je u planu; recimo. Doduše, iz moje perspektive nema baš takvih kvalitetnih kanala na bacanje.

Također sam primijetio da ne možemo kanalima pomoći koliko bismo i na koji bismo način htjeli, što nije samo do nas nego do jaza u publici portala i youtubea generalno.

Odg: Genijalna Ideja za Igora i YouTube
« Odgovori #8 : 30. Ožujak, 2018., 16:31 »
A nešto takvo je u planu; recimo. Doduše, iz moje perspektive nema baš takvih kvalitetnih kanala na bacanje.

Također sam primijetio da ne možemo kanalima pomoći koliko bismo i na koji bismo način htjeli, što nije samo do nas nego do jaza u publici portala i youtubea generalno.

Hvala ti sto si opce vidio i odgovorio na moj post, ali da slazem se dobrih i kvalitetnih kanala ima jako malo u moru derišti koja vrište igrajuci igrice, ali to što imate pristup 300 000 ljudi i samo sa par rijeci mozete nekome pomoci jako puno. Ovo sa Osvrtnikom je pocelo na portalu , ali realno ko opce ide na portal? ne znam tocne brojke al mislim da kad kazem 1000 ljudi da govorim i previse (portal je super i tu dolaze pravi HC fanovi HCL-a što je super ,ali manjinja).

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Genijalna Ideja za Igora i YouTube
« Odgovori #9 : 30. Ožujak, 2018., 17:58 »
realno ko opce ide na portal? ne znam tocne brojke al mislim da kad kazem 1000 ljudi da govorim i previse

A tu se varaš, i to podosta.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Genijalna Ideja za Igora i YouTube
« Odgovori #10 : 30. Ožujak, 2018., 18:55 »
Ane. Ima ih valjda 10 000 minimalno brijem.

Odg: Genijalna Ideja za Igora i YouTube
« Odgovori #11 : 31. Ožujak, 2018., 03:29 »
realno ko opce ide na portal? ne znam tocne brojke al mislim da kad kazem 1000 ljudi da govorim i previse

A tu se varaš, i to podosta.

10 000 ajde to je zapavo super vijest, ovo svoje sam zakljucio po broju komentara na postovima :D

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Genijalna Ideja za Igora i YouTube
« Odgovori #12 : 05. Travanj, 2018., 10:44 »
meni je inače žešči debilizam ovi klinci što se glupiraju, snimaju se, a glava im zauzima četvrtina ekrana.

Još žešći kad vidim da tako netko ima tisuće pretplatnika, onda poželim odjaviti internet i hodati gol po livadama napušen ko svinja :D

Ideja je dobra za kvalitetne kanale kakve i ja znam gledati pošto volim gledati novosti iz izrada igara, tehnologija itd.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Genijalna Ideja za Igora i YouTube
« Odgovori #13 : 06. Travanj, 2018., 09:53 »
poželim odjaviti internet i hodati gol po livadama napušen ko svinja :D

Hah, srećom pa je to momentalna i prolazna želja (kod mene barem)

Odg: Genijalna Ideja za Igora i YouTube
« Odgovori #14 : 31. Srpanj, 2018., 14:02 »
OK ti je ideja, ali HCL je gaming portal kao i YT kanal, a većina gaming portala ne reklamira druge.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9