HCL.HR

Potiho lansiran i novi forum, također u beti

  • 513 Odgovora
  • 253649 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #165 : 22. Svibanj, 2015., 18:43 »
hahha nemojte se ljutit ementaler...al i vi pratite trend odgoda u gaming svjetu..Al ako se mene pita to je posteno, morate bit u trendu....:clap::piva:

Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #166 : 14. Lipanj, 2015., 17:26 »
šta se dešava sa novim forumom koje je trebao zaživit prije koji mjesec...

btw. dali je i gdje objavljen pobjednik MK nagradne igre od prije 2 mjeseca

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #167 : 14. Lipanj, 2015., 17:33 »
Pa baš par postova prije pričamo o tome - kad budemo imali nešto za objavit oko redizajna, onda ćemo objaviti ;)

Da, objavljeni su pobjednici nagradne igre: http://www.hcl.hr/vijesti-pobjednici-mortal-kombat-x-nagradne-igre-su-13232-27.html

*

Acika97

  • n00b
  • 1
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #168 : 19. Srpanj, 2015., 12:20 »
Dobar je ;)

Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #169 : 13. Kolovoz, 2015., 22:48 »
Jel se samo meni zadnjih par dana forum vuče ko krepana mačka? Doslovno po 20ak sekundi se učitavaju topici :hiha2:

Zna na momente bit i normalno no većinu vremena saka ;(
S ostalim stranicama je sve u redu.

Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #170 : 31. Kolovoz, 2015., 16:46 »
: vodim vec duže vrijeme dilemu i ne mogu saznati koja je razlika izmeđi izdavaca i proizvođaca u video igrama.jasno mi je da proizvođac proizvodi kao što to govori sam rijec,kao i izdavac da izdaje na tržište,ali druga stvar cija je ideja za igru dali proizvođac traži izdavaca,ili je ideja za igru izdavaca koji traži proizvođaca da mu napravi igru pa podjele novac.eto volio bi da mi netko više upucen oda tajnu?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #171 : 31. Kolovoz, 2015., 17:06 »
Kako si samo odlučio da to pitanje treba biti baš u ovoj temi?

Uglavnom, neki izdavači zapošljavaju studije da im naprave igru ili traže one s interesantnim idejama, a isto tako dosta developera odlazi prvo kod izdavača da im prezentiraju projekte.

Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #172 : 15. Prosinac, 2015., 23:50 »
Je li uklonjen profil widget s desne kada se citaju novi posti, pa opcija Novi odgovori, skrati mi čitanje foruma desetostruko kada ima hrpa postova a trebam vidjeti je li netko odg na moj upit i je li se rasprava nastavila? Mozda je samo na drugom mjestu.:solidus:
The blood of youth is bubbling back..

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #173 : 15. Prosinac, 2015., 23:52 »
Meni isto nema nista sa desne strane, tamo di pisu nove vjesti itd.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #174 : 24. Prosinac, 2015., 19:15 »
Nakon što smo jučer izbacili beta verziju novog portala, danas smo odlučili izbaciti i betu novog foruma.

Izuzev novog dizajna (koji nije finalan), na forumu nećete vidjeti velike promjene u odnosu na prijašnje izdanje. Dapače, ovdje je prisutno čak i malo manje opcija nego prije, no to je tako samo zbog činjenice da se radi o radnoj beta verziji. Imamo spremne konkretne preinake i nadogradnje i za forum koji će kada završimo biti bolje povezan sa novim sustavom profila na portalu, ali još ih nismo spremni implementirati na ovoj domeni.

Prijava na forum obavlja se preko portala - kad se putem linka u gornjem desnom kutu portala prijavite tamo, bit ćete automatski prijavljeni i ovdje na forumu.

Iako sam siguran da ćete vi biti najglasniji kritičari novog dizajna, forum danas lansiramo samo zbog vas redovitih forumaša za koje znamo da ga žele vidjeti što prije, pa makar u dosta nedovršenom, radnom izdanju.

Javite kako vam se zasad sviđa novi dizajn  :piva:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #175 : 24. Prosinac, 2015., 19:23 »
Evo napokon foruma nazad.Novi HCL je avion prezadovljan sam.Svaka cast na obavljenom poslu.

Doduse ja, Cole, Hrvatina, Metalni, Jadran, Ixy i ostala ekipa smo izludili od cekanja al isplatilo se!!

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #176 : 24. Prosinac, 2015., 19:26 »
Oce bit kakve notifikacije ako dobijemo odgovor na forumu?? I svaka cast obavili ste vrhunski posao, predivan Bozicni poklon.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #177 : 24. Prosinac, 2015., 19:36 »
Fensi smensi, ajd bilo bi fora da ubacite neku tamnu temu slicnu onoj staroj da ustedim malo okice.
Ili ste mozda vec i ubacili? Iskreno nisam jos ni probao cackat po opcijama ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #178 : 24. Prosinac, 2015., 19:37 »
heheh extra ste sve sastavili nema šta, samo ću istaknut da mi se najviše sviđa novi dizajn nije više zamračen ko prije sad je ugodnije oku za čitat što je najbitnije!

Samo nastavite tako! :D



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #179 : 24. Prosinac, 2015., 19:50 »
Slažem se... zaista odlično izgleda. Svaka čast momcovi, napravili ste odličan posao!   =D>

Primjetio sam nekoliko sitnica koje irititraju ili još nisu uređene, ali niš strašno za početak... osim brzine učitavanja, koju svakako treba dignuti.
 :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9