HCL.HR

Predstavite se!

  • 1786 Odgovora
  • 589427 Hitova
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1590 : 18. Siječanj, 2016., 20:51 »
Pozdrav ekipa!

Igor, 25, Čakovec. HCL pratim već neko vrijeme (pogotovo YT kanal), pa sam se odlučio registrirati.
Volim tu i tam zaigrati ponešto na PC, no pošto trenutno imam samo laptop koji baš i nije bajan uglavnom se radi o starijim naslovima.

No sad u 3. mjesecu kupujem PC tako da ću konačno imati priliku igrati kao čovjek! :D

Nadam se ugodnom druženju! Živjeli!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1591 : 18. Siječanj, 2016., 21:04 »
Ooo imenjače, dobrodošao ti nama i na forum  :piva:

Oko izgradnje novog PC-a se obavezno javi malo ekipi u Hardware podforumu, najčešće znaju što pričaju  :hiha:

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1592 : 19. Siječanj, 2016., 13:30 »
dobrodaosao, dugo nam ostao

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1593 : 19. Siječanj, 2016., 16:38 »
Novaci, dobro došli u našu malu ali nadasve veselu igračku ekipu!  :piva:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1594 : 19. Siječanj, 2016., 16:54 »
Dobro dosli i jos bolje osli.   :ban:

hahah sala, mala.. :piva:

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1595 : 24. Siječanj, 2016., 18:43 »
Ja sam Truba (nadimak) neki me mozda znaju sa ps3 pod imenom Truba_King i eto volim trosit vrjeme na igrama

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1596 : 26. Siječanj, 2016., 21:11 »
Ja sam Sardi u Martu ću imati 14 godina,susreo sam se sa igrama na PS1 i tamo sam igrao dosta,na PC-iju sam u ranim danima igrao:San Andreas,Vice City,Underground 2,Cod 2 i eto to su igre koje sam igrao kao mali,također u sjećanju mi ostaje i Takken 5 na PS2,PS2 sam nabavio poslije par godina i uživao sam u Pes 2006,Pes 2008,Play 3 Itd,onda sam na proljeće 2013 uzeo PS3 koji trenutno koristim,bio sam PC Gamer i konzole sam koristio otprilike samo za Sportske igre,tako je bilo sve do nedavno kad sam shvatio da su konzole isplativije i za Gaming bolje i onda sam ostavio PC gotovo u potpunosti i prebacio se na konzole.Najdraza mi je igra GTA i igrao sam ih sve osim ekspanzija i Liberty Cityai najdraži GTA mi je San Andreas iako V smatram boljim.
Najdraže igre koje su mi u sjećanju ostale:San Andreas,Gta IV,Gta V,Cod 2,Cod 4,MW 2 i 3,BF4,FC3(igrao sam i 4 ali mi 3 draža nekako)...Itd
Pozdrav narode i nadam se da cemo se lijepo družiti.

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1597 : 26. Siječanj, 2016., 21:25 »
Matematika tvog igranja mi se previše ne poklapa ali dobrodošao svejedno :D
The blood of youth is bubbling back..

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1598 : 26. Siječanj, 2016., 21:27 »
Eto, zavirio u svaki kutak foruma i portala a nisam se ni dostojno predstavio.   :bonk:
Eto što reći, zaljubljenik u igrice i motore od malih nogu , malo radim, završavam fax i tako.. očekujem svijetlu budućnost  :geek:
 Mlad, perspektivan  :crazy: i tako, ugl sve i svašta.  :piva:

*

TheP

  • *
  • 12
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1599 : 28. Siječanj, 2016., 12:24 »
Bok ljudi!

Još jedan Igor se registrirao  \:D/
Imam 27 godina u guzici, a od 386ice nadalje "živim virtualno". Volim e-Sportove, game mehanike, nove tehnologije i kak bi se reklo: sve što vole mladi.

Youtubeam ko drvena marija te sam skroz ne zanimljiv, pišem gluposti i slično.

Kradem Bogu dane, molim za posao u gaming industriji i igram sve što mi padne pod ruku!

Pis!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1600 : 29. Siječanj, 2016., 17:56 »
Volim kad čujem 386-icu da je netko imao <3 Nostalgija. :)

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1601 : 29. Siječanj, 2016., 18:45 »
Pozdrav ekipa!
Ja sam Matija/ 21.god/ Od malena me zanima tehnologija.Sto se tice igara najvise volim zaigrati FPS igre kao npr: COD,BF.Najveca moja ljubav je fotografija te video produkcija.Cilj mi je da mi to postane i glavni posao u buducnosti. Vec duze vrijeme skupljam konfiguraciju koja bi mi omogucila daljnje usavrsavanje i ucenje u tom poslu.  :D

Za vas imam same pohvale, od youtube kanala do foruma.   :clap: :clap:

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1602 : 30. Siječanj, 2016., 18:46 »
Bok ljudi ja sam Karlo dolazim iz Paga 19 godina kao mlad sam igrao ponajvise COD igre na ps3 konzoli (acc. motoplus1) od MW3 pa do Armored Warfare  (izbjegnuo Ghosts) imam i fifu 15, a ove godine planiram se prebacit na PC jer sam postao malo stariji i malo mudriji tako da to je to od mene
SAMO JAKO AMIGO

*

rankic

  • n00b
  • 0
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1603 : 09. Veljača, 2016., 10:57 »
Zdravo ja se zovem rankic i nov sam na forumu hteo bix da pitam kako da se prijavim na vanilla server hcl jer am kupio minecraft i nemmam banove molim vas obavestiteme kad ce nove prijave ili kako da se prijavim unapred hvala

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1604 : 11. Veljača, 2016., 18:27 »
Ja sam jedan gamer iz Srbije, tačnije iz Kruševca. Volim sandbox-ove, i veliki sam fan avantura (novih i starih, klasičnih i akcijskih) i veoma volim da napregnem moždane vijuge uz tišinu. Kad pustim mozak na ispašu igram Minecraft. HCL sam počeo da pratim još krajem 2013 godine i uočio sam veliki napredak kroz godine, takođe sam primetio da je forum veoma aktivan i da je HCL jedna veoma velika i produktivna zajednica i odlučio sam da postanem deo te zajednice. Trenutno radim na jednoj turn based strategiji čija se radnja odvija od X veka do XV veka. Igra je još uvek u Pre-Alpha fazi razvoja i samo ja radim na njoj.
 :D
Jedan sajt (hcl.hr) da svima gospodari!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9