HCL.HR

Predstavite se!

  • 1785 Odgovora
  • 589636 Hitova
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1545 : 17. Rujan, 2015., 11:25 »
Vozdra raja :mrgreen:  Ev' jos jedan Sarajlija, hardcore gamer od 1998 godine

Zivjeli :piva:

*

kajle

  • *
  • 55
  • Youtuber
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1546 : 30. Rujan, 2015., 15:22 »
Ma nejm iz Mihajlo xD zovte me Kayle.. zašto ? veze nem, od kad znam za sebe tako me zovu :D :kava:

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1547 : 01. Listopad, 2015., 08:43 »
tipkam u zadnje vrijeme, a nisam se predstavio pa eto da i to riješim.

matija, 23 godine, student prava i odnosa s javnošću, plivač.
pc/ps3/dsi.

*

Computer235

  • n00b
  • 2
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1548 : 05. Listopad, 2015., 12:54 »
Pozdrav, ljudi. Pratim vaš forum i YT kanal već godinama no tek se sad registriram s obzirom da imam neka pitanja i želim se upustiti u rasprave, a ne biti pasivni promatrač :mrgreen: .
Inače imam 17 godina, iz Međimurja sam, a od konzola imam PS1, PS2, PS4, NDS, N3DS, Wii i X360.
« Zadnja izmjena: 05. Listopad, 2015., 18:23 Computer235 »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1549 : 05. Listopad, 2015., 14:51 »
Bome, fina kolekcija raznovrsnih konzola, to volimo vidjeti.  :piva:


*

HorvatN

  • n00b
  • 2
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1550 : 11. Listopad, 2015., 12:13 »
Pozdrav ekipo :)

Evo s obzirom da sam dosta novi u ovom "svijetu", odlučio sam da prvo kažem par riječi o sebi.

Dakle, kao što i sami vidite, zovem se Nikola Horvat i dolazim iz okolice Varaždina. Studiram na Fakultetu organizacije i informatike, druga sam godina i za sad sam skroz zadovoljan kako se stvari odvijaju iako bi moglo i bolje :D U slobodo vrijeme većinom sam s društvom, volimo odigrati PES, učim se svirati gitaru i obožavam extremne sportove.

Što se tiče mog dolaska na ovaj forum, prvenstveno je to što sam si kroz ovo ljeto uspio zaraditi neke novce i htio bi ih uložiti u kupnju PS3, međutim situacija nije bas najbolja, no valjda će se nešto naći. Isto tako, draže bi mi bilo kupit na forumu, gdje ti ljudi mogu dati savjet nego samo ovako na njuškalo, a jednom kad uspijem nešto nabaviti, nadam se da ću se uključiti i u druge priče, rasprave itd :)




*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1551 : 11. Listopad, 2015., 12:38 »
Dobrodošao ti nama :piva:

Po pitanju PlayStationa provjeri malo HCL E-Mart, naš forumski oglasnik, svako toliko netko prodaje 'trojku'. I naravno, za sva pitanja samo provjeri PlayStation 3 podforum i slobodno otvori novu temu sa svojim pitanjima :piva:

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1552 : 14. Listopad, 2015., 20:33 »
Pozdrav svima
Miro iz okolice Splita, 46 god. ozenjen, hrpa djece, nakon ps1 i ps2 imao stanku od 10ak god. i sada kupio ps4.
Svi oduševljeni, ps4 se nema kad ohladiti.
Sa meni novim svijetom ps četvorke i igrama sam se upoznao najviše preko ovog portala / foruma, stoga :thumbs: osoblju i forumašima.
Nadam se ugodnom druženju.

*

kingXXXE

  • n00b
  • 0
  • ITACHI TRULY HERO
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1553 : 14. Listopad, 2015., 21:42 »
Bok ljudi ja sam Kristijan dolazim iz Petrinje  imam PS3 od konzola i komp ovako sad planiram kupit Fifu 16 u skorije vrijeme....u slobodno vrijeme igram igrice ponajviše Fifu i Pes i volim odlazit na turnire u tim igricama ovo ostalo vrijeme gledam anime i one su pa skoro moj cjeli život!!

što se tiče HCL-a ne pratim ga bas dugo možda zadnjih godinu malo više iako sam dosta zainteresiran geamingom uvijek sam pratio game-report oni su uvijek  bili vrh sto se toga tiće (bez uvrede naravno haha!) ali su sada malo pali neznam zašto jel neko možda zna??!........Vi ste odličan portal koliko vidim zadnjih par godina ste jako razvijeni i to je sjajno    :thumbs::thumbs::thumbs::D:D:D

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1554 : 15. Listopad, 2015., 09:18 »
46 god. ozenjen, hrpa djece, nakon ps1 i ps2 imao stanku od 10ak god.

Pretpostavljam da je ovaj dio "oženjen i hrpa djece" vezan za stanku od 10 godina? :)

Dobrodošao ti nama na forum :piva:

Bok ljudi ja sam Kristijan dolazim iz Petrinje  imam PS3 od konzola i komp ovako sad planiram kupit Fifu 16 u skorije vrijeme....u slobodno vrijeme igram igrice ponajviše Fifu i Pes i volim odlazit na turnire u tim igricama ovo ostalo vrijeme gledam anime i one su pa skoro moj cjeli život!!

Ako voliš anime, taman bi bilo vrijeme da 'Anime' temu u Film podforumu netko bumpa :)
http://www.hcl.hr/forum/film/anime/

Welcome :piva:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1555 : 15. Listopad, 2015., 09:20 »
Još nisam čuo da netko kaže za interent ljude osoblje. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1556 : 15. Listopad, 2015., 09:33 »
A osoblje da, nego šta... Crew, možda? :hihi:

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1557 : 15. Listopad, 2015., 09:40 »
Okolica Splita :hug :hiha:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1558 : 15. Listopad, 2015., 09:42 »
Moga bi ti deda bit, realno. :hiha:

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1559 : 15. Listopad, 2015., 10:09 »
A realno, da. :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9