HCL.HR

Freestyle Street Basketball

  • 0 Odgovora
  • 1564 Hitova
*

katolicka

  • n00b
  • 1
Freestyle Street Basketball
« : 05. Rujan, 2010., 12:25 »
Freestyle Street Basketball je online kosarkaska masivno igrana simulacija. Igraci mogu da kupe nove driblinge i skilove za sut vremenom kako leveluju. Takodje mogu da uzmu i odjecu s kojom dobijate razne bonuse i atribute. Igra je veoma poucna i jednostavna. To je jedna od onih igra,kada mozete da sednete 10-20 min da je igrate i opet da se dobro zabavite.

Dakle ne morate da joj posvetite 8 sati na dan da bi bili dobri. Igrati sa ljudima koje znate ce uciniti igru veoma zanimljivijom i vecom za uzivanje, nego igrati sa strancima u timu,sto moze biti veoma frustrirajuce i lose organizovano. Na pocetku su 3 pozicije(klase) sa kojim mozete igrati. To su Center, Forward i Guard. Centri su dobri u sutu iz reketa i skokovima, ali su i ekstremno spori i losi u sutu za 3. Guardi su brzi i odlicni u sutu za 3 ali su veoma slabi u skoku i igri u reketu. Forwardi su prakticno prosecni u svemu. Ako vam je poznata Kosarka, termin Forward ce imati smisla za vas.

Poslije 15 lvl-a ..

Ako ste G imate opciju da birate ocete bit PG ili SG
Ako ste F imate opciju da birate ocete bit SF ili PF
Ako ste C postajete samo jaci u atributima :)

Igra vam nudi 4 moda; Jedan na Jedan, Dva na Dva, i Tri na Tri i u skorije vrijeme je uvedeno Pet na Pet. Ako ste igrali dosta online igra i zelite da probate nesto sasvim drugacije, FreeStyle je definitivno vrijedan skidanja. Poslije svake utakmice prosjecno dobijate oko 200 poena ako pobjedite(sa poenima kupujete odjecu i skilove koji znaju biti jako skupi ). Takodje,vi mozete pravim novcem kupiti poene i tako poboljsati vase charactere veoma brzo na svaki nacin. Nemojte dozvoliti da vas ovo obeshrabri, za igru je potrebno dosta znanja i cak ako neko ima duplo veci level od vas,vi i dalje mozete da ga pobedite ako ste u sustini bolji igrac.

U igri postoje 45 levela,s tim sto vas izgled svakog trenutka mozete da menjate,i takodje da izaberete kojih 10 skilova cete koristiti na utakmici.I sta je jos bitno spomenuti:Da,da igru bukvalno svako moze igrati,jer uopste nije zahtevna i mozete je pokrenuti i sa najgorim kompom!

Igrica je na ruskom ali se razumije vecina stvari ;)


Evo i kojih skrinsotova sta sam uzeo iz igre:
1-Tim prije nego sto smo poceli 3-3:

2-Malo zezanja na treningu,slam dunk,ovo ono...

3-Slavlje nakon tekme (nakon pobjede):

4-Pocetak 1-1:

5-Ovde mi se pripisalo na terenu pa sam otisao do najblizeg zbunja,tj nisam ni do njega izdrzao...

6-Ovde smo vec s nekim noobovima igrali (slika prikazuje mod Tri na Tri i Pet na Pet):


7-Sta reci,ovde sam bio MVP(MVP mozete biti samo na 3-3,5-5):


8-Ovde sam pobjedio duplo jace protivnike i kao sto vidite dobio upset i 100% vise poena i expirienca:

9-Ovde smo vec ja i cRANKe nabijali level...

10-Veoma komicna utakmica je ovo bila,cjelu tekmu su mi govorili u pro u pro,a ja sta cu rekoh i know i know...

11-Ovde sam vec u sopingu...



Uploaded with ImageShack.us

Ovo je samo dio onoga sta sadrzi igra,da bi vam kompletno opisao potrebno je 100 skrinova i vise :P


Za informacije kako da skinete i instalirate igru posetite nas sajt:
http://fssb.xtreemhost.com/fssb/Tu cete naci i dosta poucnih vodica kroz sve pozicije i jos dosta zanimljivih stvari oko same igre.
I naravno online takmicenja,koja ce se u skorijoj buducnosti ovde odrzavati.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9