HCL.HR

Bastion

  • 4 Odgovora
  • 2022 Hitova
Bastion
« : 14. Veljača, 2012., 20:17 »


Ukratko, Bastion je rpg smješten u svijet po imenu Caelondia, glavni protagonist je dječak koji se naziva "the kid" i njegov cilj, kvest je stvoriti sigurno utočište poznatog kao the Bastion.

Igra je izašla 20.7.2011 za X360(live), a 16.8 za PC(steam).  Ocjena na metacritic je 86, prilično dobro za arcade igru. Cijena na steamu je 14 eura.I zdavač:WB.Interactive Entertainment

Bastion - Launch Trailer





Inače, jel igrao tko od vas, ja sam upravo u procesu nabavljanja, pa kasnije javim dojmove  :D
« Zadnja izmjena: 14. Veljača, 2012., 20:22 pavusko »

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Bastion
« Odgovori #1 : 14. Veljača, 2012., 21:45 »
Najbolja indie igra koju sam odigrao, i jedna od najatmosferičnijih uopće. Dokaz da se s puno mašte mogu napraviti velike stvari i šamar svim ovim prenapuhanim generičnim šuterima i rpgovima.

Igra me oduševila atmosferom i pogotovo soundtrackom koji je nevjerojatan, čak ga zasebno prodaju. Naracija možda najbolja ikad, uz to još dobra priča, dizajn... ma ima sve :)

*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: Bastion
« Odgovori #2 : 14. Veljača, 2012., 23:07 »
stoji sve što je mzehn rekao, samo bih dodao da naracija s vremenom ipak izgubi na toj kulnosti i jačini, obzirom da je naratorov glas i jedini koji slušate tokom prelaženja

nivoi su raznoliki i uvijek uvode nova oružja/neprijatelje da ne dosade, a i krajolik se mijenja

Gameplay je u suštini jako jednostavan ali za onoga kome se da "istraživati" postoji milijun kombinacija oružja/spellova/pasivnih abilitya koji se mogu isprobati, i premda je igra dosta kratka tu je i new game+ koji možete probati prijeći primjerice sa svim idolima

Mnogo lajkam sve u svemu  :ementaler:


*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: Bastion
« Odgovori #3 : 14. Veljača, 2012., 23:09 »
savršeno.  :ementaler:
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bastion
« Odgovori #4 : 15. Veljača, 2012., 01:19 »
nisam lajko.  :kava:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9