HCL.HR

FIGHT NIGHT! - fajterski turniri u HCL igraoni

  • 59 Odgovora
  • 17847 Hitova
*

Chux

  • Global Moderator
  • ***
  • 622
  • živi bili pa umrli
    • Guru Gaming
FIGHT NIGHT! - fajterski turniri u HCL igraoni
« : 02. Lipanj, 2012., 17:12 »
Evo jedan za sve ljubitelje tabačina i ujedno poziv za iste i sve koji to tek trebaju ili žele postati :)

Kolko god volim šore svakakvih vrsta, rijetko kad imam priliku to zaigrati sa nekime. Pogotovo jer nemam konzole pa i igara fali u startu, a to malo na PCu što i postoji nema nikakav online comminuty tako da se manje više sve svodi na to da sa 2-3 frenda igram 6 različitih fightera.

Imam jedan koncept u glavi već neko vrijeme i rado bi se se toga ulovio ako ima ljudi koji bi bili zainteresirani sudjelovati i biti dio tako nečega. Radi se o tome da primarno skupimo sve koji se vole tuć, htjeli bi igrat sa nekim novi facama za promjenu, pokazat par stvari, ali probat i naučit nešto novo. Eventualno stvorit i nekakav Fighting Community ako bi bilo dovoljno interesa i igrača, budući da tako nečega nema kod nas. Da se razumijemo, ne ciljam strogo na okorjele štemere koji su usavršili određenu igru, već bi vrata bila otvorena i svim casual igračima koji povremeno vole nabacit koju tučnjavu, kao i početnicima koji bi se rado upustili u tako nešto, a nisu imali prilike do sad.

Glede samog igranja, imam načina, ali prije svega i volje organizirat neko skupno šoranje na redovitoj bazi (recimo svaki tjedan) za casual lemanje, practise sessione ili mini turnire čak, ali otompotom, sve to se lako dogovorimo kasnije :)

Što se igara tiče, tu već svašta ima, primarno bi bilo neš od toga u planu iako su prijedlozi dobrodošli uvijek. Igre koje postoje za PC bi se na kanti vrtile, a za ostatak bi mogo frenda zamolit da drpi plekju (2 i 3) sa sobom. Od konzolaških igara imam na raspolaganju te nabrojane pa ako se neko pita zašto se recimo SC 5 ili neke druge igre nebi igrale, razlog je da neznam nikoga tko ih ima tako da ih slobodno i pofurate jednom prilikom na neko od okupljanja, ja bi ih definitivno rado isprobao :)

  • Ultimate Mortal Kombat 3
  • BlazBlue: Calamity Trigger
  • Soul Calibur 2
  • Virtua Fighter 5
  • Super Street Frghter IV Arcade Edition
  • Tekken 6
  • Bloody Roar 2
  • Touhou Project šore
  • Guilty Gear Accent Core
  • Mortal Kombat 9

To je manje više to za intro, tko god bi htio sudjelovat neka se slobodno javi, ako ne za okupljanja, makar za biti dio baze igrača pa imat sa kime i online odigrat od domaće ekipe. Slobodno proširite i javite svima za koje mislite da bi im ovak neš bilo zanimljivo.
« Zadnja izmjena: 17. Studeni, 2012., 13:01 Čux »

*

Chux

  • Global Moderator
  • ***
  • 622
  • živi bili pa umrli
    • Guru Gaming
Odg: Fight!
« Odgovori #1 : 11. Lipanj, 2012., 14:20 »
Evo kreće prva runda, svratite do Maksimira na tučnjavu u ponedjeljak 18.06.2012 od 15:00 na dalje. Krenuli bumo sa casual partijama, probajte stić do 17:00h ako je ikako moguće da neki mini tournament sastavimo tad, ako ne svejedno se joinajte kad stignete, tamo smo sve dok god bu neko htio igrat :) Na repertoaru su Mortal Kombat i Tekken.

Svi su pozvani, samo se najavite da znam kolko ljudi očekivat. Jedini uvjet je da dofurate neš za jest/pit :P
Putokaz do hideouta dobite na PP :)

*

Chux

  • Global Moderator
  • ***
  • 622
  • živi bili pa umrli
    • Guru Gaming
Odg: Fight!
« Odgovori #2 : 21. Lipanj, 2012., 10:04 »
Subota 30.06. od 15:00 na dalje. PS3 stupa na scenu ovaj put, Tekken 6 započinje stvari, a BlazBlue u planu za kasnije. Ko i uvijek, mini turnir je u igri pa dođite pokazat što znate ;)

Za početak laganica uz malo freeplaya, a oko 17:00h bi krenuli sa prvim turnirom. Sve ostalo navedeno u prijašnjim postovima vrijedi :)

*

Chux

  • Global Moderator
  • ***
  • 622
  • živi bili pa umrli
    • Guru Gaming
Odg: Fight!
« Odgovori #3 : 03. Srpanj, 2012., 19:45 »
Fight Night #3 u subotu 07.07.2012 od 15:00h na dalje, sve isto ko i do sad, Virtua Fighter 5 i Super Street Fighter IV AE na redu.

*

Chux

  • Global Moderator
  • ***
  • 622
  • živi bili pa umrli
    • Guru Gaming
Odg: Fight!
« Odgovori #4 : 08. Srpanj, 2012., 21:21 »
Četvrtak 12.07.2012 ponovo od 15:00h na dalje, Bloody Roar 2 i Ultimate Mortal Kombat 3 za tournament dio, za casual su opcije otvorene, slobodno neš i donesete :)

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: FIGHT NIGHT! - fajterski turniri u HCL igraoni
« Odgovori #5 : 09. Srpanj, 2012., 11:21 »
Evo i vijesti na portalu - http://www.hcl.hr/vijesti-fight-night-turniri-i-druzenje-uz-fighting-igre-u-hcl-igraoni-6836-22.html

Skupit će se ljudi valjda, fina inicijativa uglavnom - keep it up  :piva:

Odg: FIGHT NIGHT! - fajterski turniri u HCL igraoni
« Odgovori #6 : 09. Srpanj, 2012., 12:16 »
koliko got zelio doc na ovo jos drugi puta nesnosne vrucine me sprjecavaju da dodem posto nisam direktno iz zg-a, ako se ovo nastavi na jesen tada cu definitivno dolaziti, put pod +40 stupnjeva da se dode tamo oko 15 do 17,18h je ubitačan, osobno bi voli oda je ovo u noćnim terminima šta se tiče ljetnog vremena tipa 19h+ , toliko o kritici ako se moze smatrati istom, podrzavam incijativu ali pošto dan doslovn otraje do 22h pod ljetnim nesnosnim vrucinama odrzavati ovo u terminu od 15h i 17h kada je najveci toplotni udar nije po meni privlačno, svaka čast onima koji dolaze/su u blizini toga

+ dan u tjednu kada ljudi rade od 8h do 16h pa dođeš doma izmucen, ok mozda svi koji idu na ovu su mladi srednjoskolci/osnovnoskolci pa ferje i to, to sto sam stariji ne znaci da nisam gamer :P
« Zadnja izmjena: 09. Srpanj, 2012., 12:20 Krscho »

Odg: FIGHT NIGHT! - fajterski turniri u HCL igraoni
« Odgovori #7 : 09. Srpanj, 2012., 13:49 »
Super ideja. Vjerojatno ću doskočit u četvrtak. Čekaj... Maksimir? Koja je točno adresa?

*

Chux

  • Global Moderator
  • ***
  • 622
  • živi bili pa umrli
    • Guru Gaming
Odg: FIGHT NIGHT! - fajterski turniri u HCL igraoni
« Odgovori #8 : 09. Srpanj, 2012., 15:05 »
+ dan u tjednu kada ljudi rade od 8h do 16h pa dođeš doma izmucen, ok mozda svi koji idu na ovu su mladi srednjoskolci/osnovnoskolci pa ferje i to, to sto sam stariji ne znaci da nisam gamer :P
Uglavnom su vikendi, al kad je neko od nas spriječen ga šupimo tokom tjedna. Isto tako sa razlogom piše od 15:00h na dalje. To je vrijeme kad se ja pojavim tamo i odključam vrata i od onda na dalje ko god dođe može nutra, ne znači da sve službeno kreće odma u 15:00h. Lako pričekamo malo sa turnirima ak neko ne stigne odma pa će kasnije navratit, sve je stvar dogovora samo. Većina nas je tamo do kasnih sati tak i tak.

@ bombajstampa

imaš PP sa uputama :)

*

Chux

  • Global Moderator
  • ***
  • 622
  • živi bili pa umrli
    • Guru Gaming
Odg: FIGHT NIGHT! - fajterski turniri u HCL igraoni
« Odgovori #9 : 15. Srpanj, 2012., 17:36 »
Petak 20.07.2012, Guilty Gear XX Accent Core i nešto potpuno drugačije u obliku Scarlet Weather Rhapsodya za tournament dio. Kao i uvijek, zabava i druženje su u prvom planu pa svratite na dobru dozu zajebancije. Sve ostalo isto kao i dosad :)

*

Chux

  • Global Moderator
  • ***
  • 622
  • živi bili pa umrli
    • Guru Gaming
Odg: FIGHT NIGHT! - fajterski turniri u HCL igraoni
« Odgovori #10 : 21. Srpanj, 2012., 21:58 »
Srijeda 25.07.2012, tournament će krenut malo kasnije (oko 18:00), igre su surprise ;)

*

Chux

  • Global Moderator
  • ***
  • 622
  • živi bili pa umrli
    • Guru Gaming
Odg: FIGHT NIGHT! - fajterski turniri u HCL igraoni
« Odgovori #11 : 28. Srpanj, 2012., 14:02 »
Evo lagani update glede igara. U cijelu priču službeno ulaze Touhou Project šore, Guilty Gear Accent Core i Mortal Kombat 9 kojeg smo se nedavno dokopali :) Nešto novo i friško za sve dosadašnje sudionike tako da svi kreću od nule. Odma za probu u sljedećoj rundi 01.08.2012 nastupaju Guilty Gear i najnoviji Mortal Kombat!

*

Chux

  • Global Moderator
  • ***
  • 622
  • živi bili pa umrli
    • Guru Gaming
Odg: FIGHT NIGHT! - fajterski turniri u HCL igraoni
« Odgovori #12 : 03. Kolovoz, 2012., 12:50 »
Nedjelja 12.08.2012, konačno runda za vikend i nešto malo drugačije ovaj put. Riječ je o Open Nightu i mi nosimo sve što imamo i također pozivamo sve da slobodno ponesu i predlože neke svoje igre koje još nisu na listi. Službenih turnira ovaj put neće biti i igramo samo casual lemanje. Odvojit ćemo vremena i pomoći svima koji žele naučit ili usavršit neku specifičnu šoru, objasnit sustav, neke cake i tako dalje ako bude zagrijanih za vježbanje. U planu je igrat što god će se ljudima najviše htjeti i možemo izvrtit 7-8 različitih igara jer vremena imamo :)

Kao i uvijek, druženje i zajebancija u prvom planu, vrijeme, mjesto i sve ostalo je isto, svi zainteresirani neka se jave pa dobiju upute kako nas pronaći :)

Kratki report uz par fotki zadnjeg sessiona pogledajte u newsu:

http://www.hcl.hr/vijesti-galerija-odrzan-jos-jedan-hcl-fight-night-dolazite-na-sljedeci-6982-22.html

*

tum-tum

  • n00b
  • 1
Odg: FIGHT NIGHT! - fajterski turniri u HCL igraoni
« Odgovori #13 : 03. Kolovoz, 2012., 16:23 »
Prezestoko zvuci i sve to i rado bi doso,al nazalost nisam u zagrebu vec u rijeci :(

*

Chux

  • Global Moderator
  • ***
  • 622
  • živi bili pa umrli
    • Guru Gaming
Odg: FIGHT NIGHT! - fajterski turniri u HCL igraoni
« Odgovori #14 : 24. Kolovoz, 2012., 09:34 »
Četvrtak 30.08.2012, fokus na Soul Calibur i Tekken ovj put.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9