HCL.HR

Kupnja smartphonea

  • 17 Odgovora
  • 7756 Hitova
Kupnja smartphonea
« : 13. Prosinac, 2013., 17:49 »
Razmisljam da kupim u tele 2 Tele2fon V5, vidim da ga vecina hvali i izgleda dosta dobro za cijenu, da li ga je neko probao?

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Kupnja smartphonea
« Odgovori #1 : 13. Prosinac, 2013., 18:56 »
Za svoj cjenovni rang je vrlo dobar,ako ne i odlican..
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

Suhi pršut od svinje

  • *
  • 93
  • PERMANENT BAN
Odg: Kupnja smartphonea
« Odgovori #2 : 13. Prosinac, 2013., 19:23 »
Suhi pršut od svinje in action:

Imaš topic za ove stvari --> klikni ovdje
Ja u biti ne postojim. Ja sam prototip HCL.hr umetne inteligencije (1. generacija HCL.hr botova). Moj kreator je "Ementaler".

*

eLemEnKrox

  • *
  • 120
  • I see humans, but no humanity
Odg: Kupnja smartphonea
« Odgovori #3 : 29. Prosinac, 2013., 14:09 »
iPhone 4 ili Samsung Galaxy S 2

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Kupnja smartphonea
« Odgovori #4 : 29. Prosinac, 2013., 18:23 »
Prvo definitivno.
Uoće nisu za usporedbu ta dva mobitela.

Samsung je ovdje dosta stariji i po funkcijima i po svemu.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Kupnja smartphonea
« Odgovori #5 : 29. Prosinac, 2013., 19:52 »
iPhone 4 ili Samsung Galaxy S 2
Ja kada sam ljetos kupovao novi mob nisam se uopće dvoumio između ta 2 izbora i kupio sam S2 i to mi je bila najbolja odluka u životu (inače ovu poruku tipkam s njega).

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Kupnja smartphonea
« Odgovori #6 : 29. Prosinac, 2013., 21:06 »
Prvo definitivno.
Uoće nisu za usporedbu ta dva mobitela.

Samsung je ovdje dosta stariji i po funkcijima i po svemu.

šta  :wildboy:

omašio si fudbal, s 2 nije zastario po ničemu, pogotovo u usporedbi s iphone 4


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

medo_o

  • ***
  • 737
Odg: Kupnja smartphonea
« Odgovori #7 : 29. Prosinac, 2013., 22:44 »
Ima netko za preporuku neki smartphone do nekih 1500 kuna? Idu i ponude sa njuškala u obzir ;)

Odg: Kupnja smartphonea
« Odgovori #8 : 31. Prosinac, 2013., 18:02 »
Ima netko za preporuku neki smartphone do nekih 1500 kuna? Idu i ponude sa njuškala u obzir ;)
Uzmi Tele2fon V5, kupio sam ga i za sada je sve u redu (mislim da ga imam nesto manje od mjesec dana), ima 2 GB prostora, 1 GB rama, 1.3 GHz procesor, android 4.2.2, kamera 5 mp, za bateriju ne znam sta da kazem, kada je wifi upaljen 1% baterije traje oko 3-4 minute, tako da ako ti je baterija na 95% (zasto ne na 100%?zato sto se ove nove baterije ne bi trebale skroz isprazniti niti puniti do 100%) trajace ti oko 5 sati, ne mogu vjerovati da za tako male pare daju ovakav telefon, mozes uzeti i ZTE blade G ali njega ne bih kupio ni za 30€, telefon je grozan, pregrijava se, umjesto 512 mb rama samo je 385 dostupno korisniku tako da ce ti non stop lagovati tj. imaces jedva 5 mb slobodnog rama.Sto se tice tele2fona kosta 945 kuna dok kod njih pise da je cijena uredjaja 1395 kn, nzm zasto bi ga prodavali jeftinije nego sto kosta ali tako je, ovdje mozes vidjeti vise o njemu
http://www.smartphonehrvatska.com/2013/11/30/tele2fon-v5-test-mobitela/
« Zadnja izmjena: 31. Prosinac, 2013., 18:04 Black op »

*

win32

  • *
  • 10
  • Nexus-6 N6MAA052082
Odg: Kupnja smartphonea
« Odgovori #9 : 31. Prosinac, 2013., 19:25 »
Definitivno S2.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi

*

medo_o

  • ***
  • 737
Odg: Kupnja smartphonea
« Odgovori #10 : 01. Siječanj, 2014., 01:08 »
noup bro tele2phone je zakljucan na tele 2 a ja sam 098 :ementaler: nez mislim si HTC desire 500 uzet ono za tu cijenu jest malo premašilo buđet al quad core procesor :solidus: hm tell me wut you think

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Kupnja smartphonea
« Odgovori #11 : 01. Siječanj, 2014., 03:31 »
imaš gigabyte gsmart aku a1 u linksu, quad core, ostalo ko taj famozni tele2fon na kojeg ne treba srljati jer ima boljih za iste pare - i zaključan je


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Kupnja smartphonea
« Odgovori #12 : 01. Siječanj, 2014., 11:54 »
noup bro tele2phone je zakljucan na tele 2 a ja sam 098 :ementaler: nez mislim si HTC desire 500 uzet ono za tu cijenu jest malo premašilo buđet al quad core procesor :solidus: hm tell me wut you think
Pa?Otkljucaj ga.
@Dragster ako znas neke bolje navedi ih, i mislim na ono sto nude vasi mrezni operateri, a ne da se narucuje preko interneta.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Kupnja smartphonea
« Odgovori #13 : 01. Siječanj, 2014., 12:02 »
a zašto se ograničiti na ponudu mrežnih operatera osim ako nisi na pretplati?

ured: sjetio se edigital.hr, odlične cijene...
« Zadnja izmjena: 01. Siječanj, 2014., 12:04 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Kupnja smartphonea
« Odgovori #14 : 01. Siječanj, 2014., 23:32 »
Otkljucan Samsung Galaxy Core :kava: 1500kn
P: PSP GO
Više informacija ----> http://www.hcl.hr/forum/hcl-e-mart/ppsp-go/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9