HCL.HR

SPONZORSTVO !!!!!!!

  • 67 Odgovora
  • 20814 Hitova
*

SHOGO

  • *
  • 55
  • BIG BOSS
SPONZORSTVO !!!!!!!
« : 20. Veljača, 2009., 18:36 »
Nakon dugo razmisljana i razgovora BOSS-GAME je odlucio sponzorirati neki klan sa 1 game serverom za sad.

Svi koji su zainteresirani nek postaju link od svoje stranice ,i zasto bi bas njih sponzorirali !!!!!(ovo je na par gaming foruma postano pa se pozurite ) .

Sponzorstvo se odnosi samo na klanove sa dobrom i posjecenom stranicom ,samo forum ne dolazi u obzir !!!!!!!!!!!!

POZZZZZ!!!!!!!
posjetite nase nove servere i stranicu





i nase Call of Juarez servere  212.95.32.248 ,212.95.49.232 ,212.95.49.231

www.boss-game.com
« Zadnja izmjena: 25. Veljača, 2009., 11:19 SHOGO »

Re: SPONZORSTVO !!!!!!!
« Odgovori #1 : 20. Veljača, 2009., 20:21 »
Web:www.blood-team.org
Zasto bas mi:dobar clan,dobri  igraci,trebamo org server za cb i to bi bilo to =)

Re: SPONZORSTVO !!!!!!!
« Odgovori #2 : 20. Veljača, 2009., 20:56 »
ej ja sam ti posla na pm!!

pozz

*

SHOGO

  • *
  • 55
  • BIG BOSS
Re: SPONZORSTVO !!!!!!!
« Odgovori #3 : 20. Veljača, 2009., 21:41 »
za to cno 2 dana cemo odluciti koji ce klan dobiti server ,ali zato moram znati nesto o svakom klanu a najvise izgled stranice i dali je klan aktivan  :kava:

*

horky

  • *
  • 13
Re: SPONZORSTVO !!!!!!!
« Odgovori #4 : 21. Veljača, 2009., 12:02 »
http://www.c1k1.info/

Razlog : pa uskoro nam istječe najam public servera a smatram da smo solidan css klan sa nekih 25 članova, za posječenost odlučite Vi ;)
(o kakvom se serveru radi ...broj slotova ....steam ili non-steam ide li uz to i TS ili Ventrilo speak)

Re: SPONZORSTVO !!!!!!!
« Odgovori #5 : 21. Veljača, 2009., 13:02 »
pa gledaj koji clan igra cb,koji su na cb-u itd.Ja sam zelim reci da za kojih 10 dana na moj web ide custom template,tako da ce se izgled znatno promjenit. =)

*

horky

  • *
  • 13
Re: SPONZORSTVO !!!!!!!
« Odgovori #6 : 21. Veljača, 2009., 13:20 »
Dobar lobi , al po čemu je to cb bitan ???
Ovo pitam zato jer nikad nisam čuo za to.. nije provokacija

Klan je klan a kad u klanu imaš 25 članova sa originalnom igrom to nešto znači kad su svi aktivni i to je lijepo doduše mi imamo jednog sponzora ali i konkurentnost je o.k.
Moje pitanje gore i dalje stoji jer nam je jako bitno o čemu se radi .....

*

SHOGO

  • *
  • 55
  • BIG BOSS
Re: SPONZORSTVO !!!!!!!
« Odgovori #7 : 21. Veljača, 2009., 13:35 »
Hmm da nešto razjasnimo ,sponzoriramo samo 1 game server bez ventrila i ts .
Mi smo isto gaming klan ,  ovo radimo zbog  dobre reklame i pomaganju manjim klanovima !  :kava:

I vidim da neki zaboravljaju WEB SITE JE OBAVEZAN  i napisite ime igre za koju trebate server !!!!!!!!! link  :thumbs:
« Zadnja izmjena: 21. Veljača, 2009., 13:39 SHOGO »

Re: SPONZORSTVO !!!!!!!
« Odgovori #8 : 21. Veljača, 2009., 14:44 »
gle cb ti je liga,i po meni je vazno clan u kojem ima primjeren broj igraca a ne 25 igraca,to niej clan toj cult lol.Jos nesto je vazno a to je koliko clan dugo postoji i koliko je warova odigrao,evo mi smo u 7 mjeseci postojanja odigrali oko 300 warova.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: SPONZORSTVO !!!!!!!
« Odgovori #9 : 21. Veljača, 2009., 15:05 »
Što bi značilo da u prosjeku igrate 1,5 war na dan?
gg

Re: SPONZORSTVO !!!!!!!
« Odgovori #10 : 21. Veljača, 2009., 15:28 »
bar to nisi jebeno računa. kralju.

Re: SPONZORSTVO !!!!!!!
« Odgovori #11 : 21. Veljača, 2009., 16:05 »
hehehe,ma ne znali smo u 1 danu po 5-8 warova,ali jedno vrijeme smo bili inacitve pa smo slabo igrali a i sad rijetko vise se orijentiramo samo na CB rijetko vise igramo PCW

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: SPONZORSTVO !!!!!!!
« Odgovori #12 : 21. Veljača, 2009., 16:48 »
bar to nisi jebeno računa. kralju.
Bar ne wowam :@

*

Bz

  • n00b
  • 1
Re: SPONZORSTVO !!!!!!!
« Odgovori #13 : 21. Veljača, 2009., 17:34 »
Web:www.blood-team.org
Zasto bas mi:dobar clan,dobri  igraci,trebamo org server za cb i to bi bilo to =)
Hmm da nešto razjasnimo ,sponzoriramo samo 1 game server bez ventrila i ts .
Mi smo isto gaming klan ,  ovo radimo zbog  dobre reklame i pomaganju manjim klanovima !  :kava:

I vidim da neki zaboravljaju WEB SITE JE OBAVEZAN  i napisite ime igre za koju trebate server !!!!!!!!! link  :thumbs:

e tako

a sad ovako
Klan igra ;Counter strike source
link klana ; www.eclipse-clan.net

kratka povjes klana ;
Long back in the year 2005 some guys started a clan named CroPower ( Styliazz, Sauron ...), soon Sauron meet SoniX who immediately joined the clan. A couple of months later XUL_Demigod joined thru an application on \cro-css.net\, after Xul, SuSpect joined. Soon some new people came like malikarlo , dbeast , Mahadeva who are in the clan till this day.

Being in CroPower soon we realized there is no future so me and Sauron created Eclipse clan, rest of the guys immediately agreed to that. We exist like this for 3 years now with numerous people joined and left but the clan core was always here. Played over 100 matches in ESL 5on5 and more in 3on3.

SuSpect now recruits new members for second team, Sauron and SoniX are busy with the clan site and UCCL (United Cro Clan"s Leauge ) which we are all a bit involved, Xul and main team develop tactics and train every day on fixed time. If someone wants to challenge us, play against the main team, then say what you want! I think that is about all i can say at this moment!

eto ukratko od mene





*

horky

  • *
  • 13
Re: SPONZORSTVO !!!!!!!
« Odgovori #14 : 21. Veljača, 2009., 17:54 »
gle cb ti je liga,i po meni je vazno clan u kojem ima primjeren broj igraca a ne 25 igraca,to niej clan toj cult lol.Jos nesto je vazno a to je koliko clan dugo postoji i koliko je warova odigrao,evo mi smo u 7 mjeseci postojanja odigrali oko 300 warova.



Lol care pa lige su i FBG (http://www.finalbattleground.com/) I GW (http://www.gamewager.net) al nitko se nepali toliko na to naš klan igra obje lige al prvenstveno gledamo na CSS kao na nešto što nas zabavlja i opušta nešto u čemu uživamo ..........25 članova koji su povezani sa steam acc., msn,xfire nismo cult nego smo tu da se zabavimo i nigdje na netu nisam našao smjernice da je klan do 10 igrača  :chair: postojimo dugo a warove peglamo redovno mada upisujemo samo FBG a one preko mirc-a 2-3 dnevno ne računamo ipak kako je ovo tema o sponzorstvu nemojte misliti da se prepucavamo ili nešto više  :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9