HCL.HR

Anime?

  • 13 Odgovora
  • 1910 Hitova
*

riddle

  • n00b
  • 0
  • g.ba
    • GAMERS.ba
Anime?
« : 09. Prosinac, 2009., 19:27 »
Kucam u "Trazi" da vidim ima li ijedan topic sa diskusijom ovog tipa, pa vidim da i nema. zacudih se, mogu vam reci dosta, jer ne mogu vjerovati da medju vama od 5k clanova nema neka grupica koja se "bavi" ovim stvarima.

Inace, citao sam dosta clanaka o tome kako su kojekakva istrazivanja dosla do zakljucka da Anime "otvara oci" onima koji su jos uvijek u razvoju i da dobro dodje za razvoj licnosti. Koliko je to tacno, ne znam, ali mogu potvrditi da Anime ima itekako veliki utjecaj na ljudsku psihu, pa tako i na moju.

Kako se vi odnosite prema ovoj vrsti zabave, koji vas je Anime zacarao, osvojio, a koji razocarao? Navedite neke od Anime-a koje ste do sada pregledali i one u koje ste i dalje ostali "zaljubljeni".

Moja kolekcija pregledanih jedinki je povelika, pa cu navesti samo nekoliko imena, od ukupno oko 90 kompletno pregledanih, ili kako bi se kod nas u Bosni reklo, prekucanih:

Bastard !!
Berserk
Gungrave
Afro Samurai
Ninja Scroll
Basilisk
Death Note
Elfen Lied
Amatsuki
Code Geass R1
Code Geass R2
Naruto
Naruto Shippuuden
Bleach
Dragon Ball
Dragon Ball Z
Dragon Ball GT
Tenjo Tengei
Zombie Loan
Trinity Blood
Cowboy Bebop
Final Fantasy Unlimited
Final Fantasy Last Order
Neon Genesis Evangelion
One Peace
Ranma 1/2
Detective Conan
DgrayMan
Hellsing
Sailor Moon
Kaze No Stigma
Inuyasha
Devil May Cry
Ergo Proxy
Bacano
Saint Seya
Full Metal Alchemist
Full Metal Panic
War Of Genesis
Magna Carta
Gundam
Wolf's Rain
Trigun
Tsubasa
FaithStayNight
Chrono Crusade
Claymore

Trenutno jos uvijek pratim Naruto Shippuuden, Bleach i upravo razgledam sta bih jos posao gledati.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Anime?
« Odgovori #1 : 09. Prosinac, 2009., 19:28 »
mene ne zanima baš naročito lista pogledanih i još koje planiraš.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

riddle

  • n00b
  • 0
  • g.ba
    • GAMERS.ba
Odg: Anime?
« Odgovori #2 : 09. Prosinac, 2009., 19:30 »
mene ne zanima baš naročito lista pogledanih i još koje planiraš.

Pa dragiša moj, ako te ne interesuje zaobiđi temu i ne ubadaj nos gdje ti nije mjesto jer očito nije.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Anime?
« Odgovori #3 : 09. Prosinac, 2009., 19:30 »
Postova: 0  :hiha:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Anime?
« Odgovori #4 : 09. Prosinac, 2009., 19:32 »
mene ne zanima baš naročito lista pogledanih i još koje planiraš.

Pa dragiša moj, ako te ne interesuje zaobiđi temu i ne ubadaj nos gdje ti nije mjesto jer očito nije.

štoš mi ti zabraniti di ću ubadati nos, a di neću? a a!?
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Anime?
« Odgovori #5 : 09. Prosinac, 2009., 19:33 »
Kucam u "Trazi" da vidim ima li ijedan topic sa diskusijom ovog tipa, pa vidim da i nema. zacudih se, mogu vam reci dosta, jer ne mogu vjerovati da medju vama od 5k clanova nema neka grupica koja se "bavi" ovim stvarima.

http://www.hcl.hr/forum/index.php?topic=5547.0  :wildboy:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Odg: Anime?
« Odgovori #6 : 09. Prosinac, 2009., 19:34 »
Koliko se dugo kokain zadrži u krvi?
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

riddle

  • n00b
  • 0
  • g.ba
    • GAMERS.ba
Odg: Anime?
« Odgovori #7 : 09. Prosinac, 2009., 19:38 »
Nema potrebe da se odgovara ista vise. Ovom temom sam samo htio provjeriti da li se i ovdje clanovi doslovno "kurce" kada se pojavi neki novi lik na portalu ili je to zaista samo kod nas na gamersu tako. Ipak, situacija je ista, nas balkanski (mozete se oppirati tom nazivu koliko hocete) mentalitet je prepoznatljiv na kilometre, a po svemu sudeci necemo ga se nikada rijesiti.

Ti ninja gore sto se pravis neki fakin pa me blatis od mog prvog pokusaja ucestvovanja na ovom forumu, i nisi neka faca, prije si papak nego to.

Eto, pozdravljam vas.

Odg: Anime?
« Odgovori #8 : 09. Prosinac, 2009., 19:43 »
ko je ninja?  :wildboy:

i šta si šaban, otvorio si temu u lajaonici + očito postoji još jedna tema sa PECTO replyova.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Anime?
« Odgovori #9 : 09. Prosinac, 2009., 19:44 »

Odg: Anime?
« Odgovori #10 : 09. Prosinac, 2009., 19:46 »
Neeeeeeeee, molim te nemoj otići, samo ne to.

Kao prvo, otvorio si topik u krivom podforumu.
Al okej je to, ti si koristio "Traži".
Ne, ček, nisi. Ako upišem anime u srč, odmah mi izbaci topik Anime, koji ti je gore linkan.
Jedino ako si pod ovim:

Kucam u "Trazi" da vidim ima li ijedan topic sa diskusijom ovog tipa, pa vidim da i nema. zacudih se, mogu vam reci dosta, jer ne mogu vjerovati da medju vama od 5k clanova nema neka grupica koja se "bavi" ovim stvarima.

mislio da si u srč upisao "da vidim ima li ijedan topic sa diskusijom ovog tipa". U tom slučaju si u pravu - ne daje rezultate vezane za anime. Osim ovog topika, al tebi to nije izbacivalo jer nemoš kršit zakone fizike.

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Odg: Anime?
« Odgovori #11 : 09. Prosinac, 2009., 19:47 »
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Anime?
« Odgovori #12 : 09. Prosinac, 2009., 20:01 »
zato volim ovaj forum. nemre ti prvi post bit o animeu.  :wildboy: mogao si pretpostavit da ćemo te natjerat da se selfbanaš.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Anime?
« Odgovori #13 : 09. Prosinac, 2009., 20:06 »
Čovjek pomisli da neki dio mozga u vašim glavam jednostavno ne funkcionira kad mislite da nećete za ovakve stvari dobiti masnove permbanove. Sigurno si razmišljate "Hej, idem bit uvredljiv i neugodan pa ću proći bez opomene ili bana!". Bravo! :piva:

Dakle, LOCK na topic, isti već postoji u Film podforumu kao što je Shadow linkao, a ostali spameri i "kumovi" bivaju službeno opomenuti za sada.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9