HCL.HR

Arhitektura

  • 148 Odgovora
  • 15931 Hitova
Odg: Arhitektura
« Odgovori #135 : 26. Kolovoz, 2010., 22:04 »
Pa mislim da i je samo... ČUDO ARHITEKTURE!!1, ne zgrada :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Arhitektura
« Odgovori #136 : 03. Rujan, 2010., 14:22 »


Rula i otočić i kuća i sve. Bilo bi kul tu živit. :approve  Mislim, ne za cijeli život nego ono, doć tu i tamo malo se opustit. :hug
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Arhitektura
« Odgovori #137 : 03. Rujan, 2010., 14:26 »
^ Podsjetilo me na ovo:



Bio dokumentarac jučer ujutro, jebeni arapi iz Dubai-a sagradili umjetno otočje u obliku svijeta i prodaju otočiće zainteresiranim bogatim pojedincima diljem svijeta i nude sve žive prepravke, povišenja, struja voda, luksuzi kućerine, zelenilo

Jebemti novac  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Arhitektura
« Odgovori #138 : 03. Rujan, 2010., 14:28 »
(Klikni za pregled slike.)

Rula i otočić i kuća i sve. Bilo bi kul tu živit. :approve  Mislim, ne za cijeli život nego ono, doć tu i tamo malo se opustit. :hug

 :hug
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Arhitektura
« Odgovori #139 : 03. Rujan, 2010., 14:34 »
^ Podsjetilo me na ovo:

(Klikni za pregled slike.)

Bio dokumentarac jučer ujutro, jebeni arapi iz Dubai-a sagradili umjetno otočje u obliku svijeta i prodaju otočiće zainteresiranim bogatim pojedincima diljem svijeta i nude sve žive prepravke, povišenja, struja voda, luksuzi kućerine, zelenilo

Jebemti novac  :wildboy:


Kupio bi cijelu rusiju majkemi, smeca pijana

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Arhitektura
« Odgovori #140 : 03. Rujan, 2010., 14:37 »
bar to neće sve biti pod vodom za par godina
ako već nije  :geek:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Arhitektura
« Odgovori #141 : 03. Rujan, 2010., 14:39 »
Gledo sam taj dokumentarac. Bar nisu cijelu jednu pustinju pijeska potrošili da bi to sve nasipali. :ave:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Arhitektura
« Odgovori #142 : 03. Rujan, 2010., 14:46 »
Svet im propada. Doslovno i ekonomski.
Al palme se rasprodane. Treću rade brijem.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Arhitektura
« Odgovori #143 : 03. Rujan, 2010., 14:50 »
Zanima me kako fiksiraju taj pijesak za dno :/
Kak se zove dokumentarac da pogledam online?

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Arhitektura
« Odgovori #144 : 03. Rujan, 2010., 15:29 »
Koriste isključivo morski pijesak. Ne mogu, ironično, koristiti pustinjski pijesak. Pa su morali uvoziti jebeni pijesak.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Arhitektura
« Odgovori #145 : 03. Rujan, 2010., 15:48 »
Ne fiksiraju pjesak na dno, kamenje pa pjesak. Uz ovu branu okolo koja ne daje baš da valovi rokaju po pješčanim djelovima, a i toliko je tih otočića i kanalića da se voda jedva giba, dovoljno za pročišćavanje


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Arhitektura
« Odgovori #146 : 03. Rujan, 2010., 16:58 »
Pae, šta nije da je to polupropalo već? Odnosno, ne izgleda više ni približno kako je bilo zamišljeno?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Arhitektura
« Odgovori #147 : 03. Rujan, 2010., 17:08 »
Zanima me kako fiksiraju taj pijesak za dno :/
Kak se zove dokumentarac da pogledam online?

National Geographic - Čuda gradnje.  :wildboy: Sori, tako je neki srpski naziv bio, ne znam engleski naziv

Pae, šta nije da je to polupropalo već? Odnosno, ne izgleda više ni približno kako je bilo zamišljeno?

Pa ono, gradi se uvelike.  :wildboy: Irci rasturaju kao. Gube jer ima previše nekupljenog zemljišta, ali ono, treba se i odvažiti i krenuti u takav pothvat, siguran sam da će se to pamtiti i da propadne


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Arhitektura
« Odgovori #148 : 03. Rujan, 2010., 17:25 »
Koriste isključivo morski pijesak. Ne mogu, ironično, koristiti pustinjski pijesak. Pa su morali uvoziti jebeni pijesak.
Dada, znam. To sam samo ovako radi usporedbe reko. Koristili su neke posebne brodove koji izvlače taj pijesak sa morskog dna i onda ga kroz neke velike cijevi raspršuju di je potrebno. Nakon što im je ponestalo vlastitog pijeska su ga uvozili iz vana, da.

Kak se zove dokumentarac da pogledam online?
Megastructures - World Island Wonder

Imaš na jutubu dosta filmića iz tog dokumentarca. Probaj guglat, vjerojatno će se negdje nać i cijeli.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9