HCL.HR

Autici

  • 677 Odgovora
  • 74073 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #225 : 10. Studeni, 2010., 22:37 »
Kurac nisu skupi, gdje ti živiš?  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Autici
« Odgovori #226 : 10. Studeni, 2010., 22:45 »
Pa jedino ak si mislio da je ovo Lotus. Nije, Westfield replika je :hiha: Dobro, XTR nije tako jeftin, oko 25k eura sve u svemu :hihi: :wildboy:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Autici
« Odgovori #227 : 11. Studeni, 2010., 01:31 »
nikada ga nećeš imati sa svojom pravničkom plaćom  :mrs:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Autici
« Odgovori #228 : 11. Studeni, 2010., 11:00 »
To ce sve bit od prihoda sa strane :pimp:

Odg: Autici
« Odgovori #229 : 11. Studeni, 2010., 20:10 »
Meni najljepši auto, kojeg naravno nikad neću voziti

(Klikni za pregled slike.)

Isuse dragi Blaster čitaš mi misli, to je definitivno naj naj auto ikad, usput obožavam takve "muscle" aute  :ave:

Odg: Autici
« Odgovori #230 : 22. Studeni, 2010., 16:17 »
xD

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #231 : 22. Studeni, 2010., 16:18 »
xD

Ok, i šta sad?  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Autici
« Odgovori #232 : 22. Studeni, 2010., 16:19 »
bolje bi bilo novi topik otvorit možda.  :hiha2:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Autici
« Odgovori #233 : 22. Studeni, 2010., 16:20 »
Ne može.  :hiha2:

Nastavite ovdje. Linkajte.  :hiha:
Pobjednik se još ne nazire.  :hiha2:

Odg: Autici
« Odgovori #234 : 22. Studeni, 2010., 16:24 »
otvorit ću topik.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #235 : 22. Studeni, 2010., 16:25 »
Neka, splittat ćemo  :wildboy:

Uglavnom

Dok-ing xD



http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/97493/Prvi-hrvatski-auto-izlazi-iz-tvornice-u-svibnju-2012.html

Negdje smo se facaa i ja zakačili na twitteru, da auto nije sto posto hrvatski proizvod, kakvim ga se (čini mi se barem) predstavlja u javnosti, kažem da se veći dio auta uvozi i to onaj najvažniji od baterija i pogona pa mi nije totalna drkica, ali je drkica. Jer ipak će biti predstavljen Europi kao HR proizvod i nadam se, daj bože, da će uspjeti, jer bi me to moglo motivirat pa da nastojim ostati u HR, a da ne naginjem negdje vani za život. Ono

Nije da sam mjerodavan i imam iskustva u proizvodnji, kao ni facaa pretpostavljam, pa da se kačimo tko što zna i misli, ja sve što znam o njemu sam saznao od profesora i vjerujem u to. Znači onaj dio o uvozu pogona.

Ne hejtam ništa generalno isusa mu. Jedva čekam da izađe iz tvornice i bit ću u prvom redu da to vidim  :wildboy:

edit: da, šta hejtam:

cijenu od 19000 eura, koja će se tek uspostaviti nakon nekog vremena, hejtam nekako dizajn, volim niže i šire, npr unutra je super, jedno je sjedalo za vozača i sa strane dva, malo odiza za putnika, ko u mclarenu..

zatim, euroncap ne znam ima li kakvih rezultata  :wildboy:

« Zadnja izmjena: 22. Studeni, 2010., 16:29 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #236 : 24. Studeni, 2010., 15:10 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #237 : 07. Prosinac, 2010., 11:53 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Autici
« Odgovori #238 : 07. Prosinac, 2010., 23:31 »
aukurac.  :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Autici
« Odgovori #239 : 07. Prosinac, 2010., 23:36 »
Hejtam farove malo, al da :hug

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9