HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan

  • 11070 Odgovora
  • 821838 Hitova
*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #4410 : 04. Lipanj, 2010., 16:30 »
GROEBLJE  :ave: :ave: :ave:

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #4411 : 04. Lipanj, 2010., 16:33 »
MORA BITI ISTINA NEMOGUĆE JE PROMIJENITI SLIKU NAKON ŠTO JE USLIKANA!!!1JEDAN

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #4412 : 04. Lipanj, 2010., 16:47 »
 :hihi:

smauže, bilo je svakakvih argeta ali ne pikantne  :geek:
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #4413 : 04. Lipanj, 2010., 23:22 »
Honda U3-X

Jebem ti Japance  :hihi:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #4414 : 04. Lipanj, 2010., 23:50 »
Drama s grobljem se nastavlja :hiha:


Ardijan Dulak koji kreteni u pm jeben in mater koji kurac vide u paljenju križeva u krvi i ostalih njihovih sranja


Vice Vuica A nadrogiraju se i eto


Ardijan Dulak ja jedan put bija na groblju oko ponoči s prijateljon a on cili namazani i donili benzina pa cili grob zapalili koji likovi



ZADRI
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #4415 : 06. Lipanj, 2010., 10:11 »
http://www.proteajaska.com/index.php?katid=282&tip=proizvod

Mislim da mnoge od vas zanima gdje se mogu kupiti. :hiha:
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #4416 : 06. Lipanj, 2010., 10:13 »
"Ako volite okus Monstera ali pazite na kalorije, Lo-Carb je idealno riješenje za Vas! U osnovi light verzija originalnog Monster Energya koja nudi skoro isti okus, ali podjednako jak 'šus'!"

ALI PODJEDNAKO JAK ŠUS  :wildboy: :wildboy:

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #4417 : 06. Lipanj, 2010., 12:55 »
Greenpeace Attacker Harpooned by Fishermen

A Greenpeace member was “harpooned” by fishermen after the group began to attack their nets.

Several small Greenpeace vessels approached a French fishing vessel in Mediterranean waters, and began attacking its nets in an effort to release its catch of tuna.

In response to this assault, the fishermen reportedly rammed one vessel and slashed at others, sinking their inflatable craft, and fired flares at a Greenpeace helicopter dispatched to observe the attack.

Another fisherman swung what is variously described as a “grappling hook,” “boat hook” (fishermen’s version) or “harpoon” (Greenpeace’s version) at one of the assailants, skewering his leg.

The Greenpeace member, a UK citizen, was taken to Malta for treatment – although he suffered a severe wound, his condition is not said to be life-threatening.

Maltese fishing industry groups are livid over the attacks, saying Greenpeace “sought confrontation, and got the confrontation they wanted,” and that Greenpeace “alone bear the blame for the consequences of yesterday’s incidents.”

The French national fisheries body concurred, saying the fishermen “were attacked by helmeted Greenpeace activists, equipped for and engaged in a violent operation – the destruction of a work tool” and that Greenpeace “assumes the right to attack fishermen out at sea.”

The fishermen have requested French naval protection, saying they fear future attacks by eco-terrorists intent on gaining publicity and donations at the expense of their livelihoods, and pointing out that in addition to quotas they have only two weeks in which to land their catch, making their time very precious.

Sea Shepherd have also previously vowed to attack their vessels, so their concerns do not appear unreasonable.

Greenpeace describe their attacks on fishermen as “peaceful direct action”:

“What has happened here this afternoon in the water around us is that the commercial interest has won out over the need to preserve the species and that is why Greenpeace took peaceful direct action today.”




*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #4418 : 06. Lipanj, 2010., 19:49 »
UBIJ SUCAA!!!!11

u susjednoj selendari
prošli mjesec su razbili kod nas (kasnije je dobio na jos jednoj utakmici poslije lol)

jebemu, mogob počet odlazit na te tekme ako se nastavi ovakav "ritam"  :hiha:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #4419 : 06. Lipanj, 2010., 20:40 »
You should go to the sea and take a bath.

Bravo Dominiče.  :ave:

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #4420 : 06. Lipanj, 2010., 22:07 »
A?

Nego
Bio na moru ( zrulo ) ( ne znam :wildboy: ) i još jučer bio na suncu čitav dan i malo sam izgorio, al malo.
I sad mi ownalo ući pod hladan tuš, osjetiti kako se hladna voda preljeva preko vruće kože i kroz neku mlaku senzaciju da voda spušta preko ruke u dlan, skroz oslobodi neke pupoljke užitka mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm


 :hiha: ok
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #4421 : 06. Lipanj, 2010., 22:10 »
drka si pod tušem, a?

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #4422 : 06. Lipanj, 2010., 22:14 »
Nisam, samo razmišljam SENZUALNO ala DE LA VEGA. ;))9

I sad imam dejavu opet, sad bi triba doći Karlo i reći kako drkanej pod tušom rula, onda bi se damir158 nasmijao na to, a Facaa bi onda ovo prvo apruva..

DE ŽA VI UaaaA :(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #4423 : 06. Lipanj, 2010., 22:15 »
E jeb ga. Tio sam apruvat. Al, sad neČu. :hiha2:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #4424 : 06. Lipanj, 2010., 22:23 »
Jel ovo jedan od onih rijetki dana kad Facaa nije suptilno sarkastičan i deprimiran nego je vesel i nabacuje kežualne fore bezrazloga kao ovo gore ? :hug
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9