HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju

  • 4943 Odgovora
  • 362292 Hitova
*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2100 : 27. Rujan, 2010., 23:37 »
+ teško je nać dobar burek jebemu.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2101 : 27. Rujan, 2010., 23:37 »
pae, onda su još bili dobri  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2102 : 27. Rujan, 2010., 23:45 »
+ burek nije topli obrok

da skratim priču, lako je srati kad ti doma mama kuha. Il ti. Kuham i ja masu doma kad sam u Puli, jer eto, imam namirnice i jer mi tamo neko pere suđe.

Al eto, studiram u Zg, živim u rentanom stanu i da ne jedem u menzi ne bi izgurao s parama ni do pola mjeseca. Jer eto, imam i brata i sestru koji su upisali fakseve. Zato molim te, skini se s kurca s tim retajnim spikama. Znam da je trolanje, fors i provokacija al stvarno ne kužim kako neko od 20+ god ima potrebu za time.

Da nemoš 1 dan bit normalan na forumu bokte
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2103 : 27. Rujan, 2010., 23:48 »
 :hihi:

jebemte u usta, na mrtvom forumu sam 1000 godina, biću normalan kolko oću  :ave:

al ček, odkud si ti?

btw, dam se kladit da nisi nijednom ušo u mrtvi supermarket ili pogledao na internetu cijene hrane. i ono, ak si nemoš prat suđe neznam kaj da ti velim :hihi:
« Zadnja izmjena: 27. Rujan, 2010., 23:50 Jadran »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2104 : 27. Rujan, 2010., 23:53 »
kaže čovjek s piletinom od 10 kuna i burekom za 8.  :wildboy:

i ono, da, kralju, kad zapravo učiš, radiš neki kurac, ideš na predavanja, kuhanje + pranje posli toga oduzima previše vrimena.
ako si na filozofskom onda je to već druga priča.

ha.
ha.
 :hiha2:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2105 : 27. Rujan, 2010., 23:55 »
hej, razmisli gdje je kluzo.
 :hiha:

i da, ima piletine od 10 kuna, to kaj nisi bio na placu u životu je tvoj problem.  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2106 : 28. Rujan, 2010., 00:03 »
hej, razmisli gdje je kluzo.
 :hiha:

i da, ima piletine od 10 kuna, to kaj nisi bio na placu u životu je tvoj problem.  :hiha:
Živio u stanu doslovno pored trešnj placa 3 godine. S obzirom na to da sam si organizirao nekoliko roštilja, rođendana i da 5 godina živim u Zg mislim da sam puno upućeniji u cijene od tebe. Nema piletine po 10kn. Ekšli najjeftinije šta je došlo tome je bila već pečena piletina na akciji u konzumu slone. I nije bila 10 već 12.5kn pol pileta. Al da, ne dugo. I naravno, to bez ikakvog priloga, ja kad ručam volim pojesti i neš drugo uz meso.

Ponavljam, odi živit sam pa ćeš vidjeti kolko sitnice tipa nahranit se, oprat si robu i sl oduzmu vremena tijekom dana. Lako je tuđim kurcem mlatit., ono

I pitao si oTkud.
Pa piše ti. Pula. Točnije, Pješčana uvala kad se već kurčimo imetkom i sl. :wildboy:
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2107 : 28. Rujan, 2010., 00:06 »
Stil i način vođenja argumentacije stanovitog gospodina tvrdog me podsjećaju na KULTNI kvout jednog isto tako za rasprave respektabilnog člana


mislim meni je jasno koja je glazba kvalitetna koja nije, al se za razliku od većine ljudi ne zabrinjavam oko toga, nemam standarde i principe i ostala hip sranja.

  :hiha:

samo što sad grga forsa potpuno drugačiju vrstu lošosti al ae :hihi:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2108 : 28. Rujan, 2010., 00:27 »
hej, razmisli gdje je kluzo.
 :hiha:

i da, ima piletine od 10 kuna, to kaj nisi bio na placu u životu je tvoj problem.  :hiha:
Živio u stanu doslovno pored trešnj placa 3 godine. S obzirom na to da sam si organizirao nekoliko roštilja, rođendana i da 5 godina živim u Zg mislim da sam puno upućeniji u cijene od tebe. Nema piletine po 10kn. Ekšli najjeftinije šta je došlo tome je bila već pečena piletina na akciji u konzumu slone. I nije bila 10 već 12.5kn pol pileta. Al da, ne dugo. I naravno, to bez ikakvog priloga, ja kad ručam volim pojesti i neš drugo uz meso.

Ponavljam, odi živit sam pa ćeš vidjeti kolko sitnice tipa nahranit se, oprat si robu i sl oduzmu vremena tijekom dana. Lako je tuđim kurcem mlatit., ono

I pitao si oTkud.
Pa piše ti. Pula. Točnije, Pješčana uvala kad se već kurčimo imetkom i sl. :wildboy:


ne, nisi, jer jedeš u menzi.  :hihi:
nisam reko da moš dobit 10 kila piletine za 10 kuna.  :tired:
npr kladim se da nisi znao za dućan Euroalfa? e pa tamo smrznuti fileti piletine koštaju 20/kn/kg, što bi bilo 10 kn za pola kile piletine. što je za jedno 2 više nego solidna obroka. šteta što ću te informirati  :hiha: ali trešnjevački plac je samo jedan od 40 placeva u zagrebu. na placu na kvatriću piletina je 19,99 kn/kg kod oficijelnog vindijinog distributera.
 :mrs:

Citat:
Ponavljam, odi živit sam pa ćeš vidjeti kolko sitnice tipa nahranit se, oprat si robu i sl oduzmu vremena tijekom dana. Lako je tuđim kurcem mlatit., ono
:hihi: :ave:
ne, ne uzimaju.  :tired: to forsanje teškosti studentskog života je teže sranje.
živio sam sam i više puta u blokovima od par mjeseci. mda, i ne, nije teško.
kladim se da tu robu pereš na ruke?  :hiha: ae, jebeno je teško uključit mašinu.
hranim se svakodnevno 4 puta. sam radio i radim sve obroke, koji nisu neznam SLANAC nego normalni ručak-like obroci.
i ljudi koji govore da je hrana skupa su šabani. je, naravno da je SKUPLJA od menze.  :wildboy:
ali npr, da ne bildam, tj da se hranim ko normalna osoba, ne vjerujem da bi razlika u cijeni bila više od 100 kn /mjesečno. realno.  ;)


edit: i da, naravno da je teško npr šljakat+studirat+sam živit. al to ne vrijedi za te ljude. :hiha:
« Zadnja izmjena: 28. Rujan, 2010., 00:30 Jadran »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2109 : 28. Rujan, 2010., 00:41 »
Ti si idiot. Do pred 5min si govorio kako je smrznuta hrana smeće i da se samo time hranimo u menzama. I onda me šalješ u euroalfu koja prodaje samo smrznutu hranu. Bravo legendo Ne znam, zabio bi si glavu u školjku i povuko vodu kad vidim da nakon 5 postova pročitam ovakvu kretenariju a ja i dalje raspravljam sa tobom.

A da o logici tipa "idi na drugi kraj grada za kupit smrznutu piletinu jer je šabanski jest u menzi" da ni ne govorim. Nemam auto i ne raspolažem sa dovoljno ni vremena ni volje da se bavim svojom prehranom pol dana. I perem robu u mašini. I raspolažem sa 1000-1200kn mjesečno, o da. Prehrani se ti s time i živi cijeli mjesec bez menze.

Slone forserski. Ja ne znam zaš razglabam o ičemu s ovakvim kretenima iskreno rečeno  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 28. Rujan, 2010., 00:53 Clouseau »
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2110 : 28. Rujan, 2010., 02:42 »
ahh, dobri stari grga.

pola kile piletine za 10 kn. znači samo meso. gdje je kruh, salata, prilozi. desert tko voli. da, sve to u menzi dobiješ za 10 kn.

ako izostaviš sokove i desert i razne pizdarije, za deset kuna možeš dobit dva ful menija. s prilogom, mesom i salatom. znači jedan meni je u biti 5-7 kuna. jer je sok i desert u biti najskuplji tamo.

tvoj ručak ne može koštat manje od 20-25 kuna. ako ispadne manje, nisi se najeo. sad to pomnoži s recimo dvaput u danu, 20-25 dana u mjesecu. razlika na kraju mjeseca ne ispadne baš 100 kn.

ono što ti zaboravljaš su sitnice. začini, sol, papar, ulje, ocat... sve to košta.



da ono, istina. možeš kupit neko random meso i platit pola kile 10 kn i uz to si napravit dva jaja i jest. i svejedno si dao 12, 13 kuna. uz to, neću svaki dan jest meso i jaja. bez salate. neki su naviknuti na raznovrsnost u prehrani.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2111 : 28. Rujan, 2010., 08:41 »
Glitch.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2112 : 28. Rujan, 2010., 09:20 »
 :hihi:

kakav sam as.  :approve

Prehrani se ti s time i živi cijeli mjesec bez menze.

s tim parama, da nemam aktivnosti i da se ne bavim kurcem osim učenjem i čilanjem, živio bi ko car.

ahh, dobri stari grga.

pola kile piletine za 10 kn. znači samo meso. gdje je kruh, salata, prilozi. desert tko voli. da, sve to u menzi dobiješ za 10 kn.

ako izostaviš sokove i desert i razne pizdarije, za deset kuna možeš dobit dva ful menija. s prilogom, mesom i salatom. znači jedan meni je u biti 5-7 kuna. jer je sok i desert u biti najskuplji tamo.

tvoj ručak ne može koštat manje od 20-25 kuna. ako ispadne manje, nisi se najeo. sad to pomnoži s recimo dvaput u danu, 20-25 dana u mjesecu. razlika na kraju mjeseca ne ispadne baš 100 kn.

ono što ti zaboravljaš su sitnice. začini, sol, papar, ulje, ocat... sve to košta.



da ono, istina. možeš kupit neko random meso i platit pola kile 10 kn i uz to si napravit dva jaja i jest. i svejedno si dao 12, 13 kuna. uz to, neću svaki dan jest meso i jaja. bez salate. neki su naviknuti na raznovrsnost u prehrani.

gle, realno, porcija mesa u menzi je ~150g. ne dobiješ pola kile.  :wildboy: to je onako, 4-6 kuna po cjenama mesa na mom placu (plac-svježe meso). dodaš 100g riže (srednje skupa/kvalitetna riža košta 15kn, realno u scu koriste onu od 4 kune) 1,5 kn (7,5) kila kupusa je 3-4 kune, naribaš recimo 250g (što je pun kurac kupusa) - 1 kn. (8,5 kn). neznam, derp.

znam da se čini skupo dok ne pokušaš malo to izračunat i vidit cijene. i meni se činilo skupo. al nije. menze su skupe, ali pod krinkom.  :wildboy: + nefine.  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2113 : 28. Rujan, 2010., 09:46 »
bar se iznad ovog topika ne reklamira kozmo sa svojim sniženjem za maskare.


gej.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2114 : 28. Rujan, 2010., 10:00 »
ti si nezanimljiva tržišna skupina.

 :mrs:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9