HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 868433 Hitova
*

Angel_of_Holocaust

  • *
  • 91
  • Doom Bringer
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #120 : 19. Kolovoz, 2008., 23:27 »
Ateisti koji su ateisti samo zato jer misle da je to kul.
Reperi koji su reperi samo zato jer misle da je to kul.
Metalci koji su metalci samo zato jer misle da je to kul.
Ustaše koji slušaju cajke zato jer misle da su kul.
Kada likovi idu gradom od jednog do drugog mista da bi rekli da su mrtvi pijani. Jer, kao, to je kul.
I nisam baš pričljiv pa mi diže tlak kad dosadnjaci pokušavaju neku super temu izvuči iz mene.
Živcira me kada netko zaključi sve o svemu iz prvog pogleda.

I pogotovo me živciraju ljudi koji se žale za svaku sitnicu.



+1
e ono popije budaletina dvije pive i odma je ono pijan i okolo radi budalu od sebe i govori kak je on pijan  :wildboy: kako je to ful kul  :kingmortal:

Potpisujem  :approve
...I Shall Bring The Holocaust On All Beigns That Don't Respect Me As Who I am!!1...

*

Ljenjak

  • **
  • 476
  • There's a tide in the affairs of men...
    • Hrvatska Cyber Liga(HCL jel)
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #121 : 19. Kolovoz, 2008., 23:40 »
Ljudi koji pokušavaju biti smiješni, i uvjereni su da su urnebesni, još s pritom i seljačine, a nisu. Sad kao primjer odmah.

Idem ja danas iz Oroslavlja( lolz što sam tamo radio) gdje sam bio sa sestrom i prijateljicama. Vraćamo se mi u Zagreb, i tamo kod onog kazališta Trešnja, policajac. Lijepo on stopom markantno maše i govori da stanemo. Stanemo mi i sad gledam ja šta je ovo. Dođe on i kaže prijateljici koja vozi da da vozačku. Da mu ju i on pokaže. I sad počinje 'show'. Čim je prozborio, odmah sam skužio da je kretenko, još k tome ima glas ko da je došo s večeri tamburaške glazbe štajaznam. Kaže on, Petra a?( tako se zove vozačica). A čiji ti je to auto? Kaže ona od mame. A kaže on, a nije od tate JEL( mrzim kad ubacuju to usrano jel)? Kaže ona ne. Pogleda on malo sa svinjskom facom unutra i vidi situaciju. U autu, na staklu je zalijepljen onaj GPS sa ekranom. Idiot pogleda unutra, i kaže, aha, to vi televiziju gledate dok vozite :tired: Što je najtužnije, bio je ozbiljan. Ona kaže ne to je GPS, sve radi kak treba. On kao nešto kima, valjda blage veze nema o ičemu, i kaže aj da vidim osobne ostalima. Ja se smrznem iz dva razloga, jedan, nemam osobnu jer nisam mislio da će me zaustavit neki majmun i pitat za nju, i dva, nisam se brijo dva tjedna i izgledam ko da imam dvadeset godina, i teško ću prodat da imam manje od 16. I uzme on, pritom  naravno radi pošalice i s osobnima, i onda pita: Mladi gospon, a di je vaša? Kaže moja sestra prije mene on ju još nema. Pogleda on mene i pita a kolko godina imaš? Kažem ja pa petnaest. On veoma pametno odgovori, ahaaa, pa petnaest, a kad si rođen. U tom trenutku sam svhatio da je potpuni kreten i kažem 92 jer ga namjerno hoću zeznut. Kaže on, a šta ne bi trebao imat 16 godina?( Morone, ljudi se rađaju i u posljednja dva kvartala) Ja kažem rođen sam u desetom. I lik tamo, na licu mjesta u glavi računa. Jebo te naša policija koju nadmudri dijete od 16 i pol godina i još ga natjera da računa tamo. Ništa, on povjeruje i pita sad di idemo. Kaže ona da idemo u mcdonlads jer da kaže doma bi vjerojatno počeo ispitivat di. I on kao, za kraj, kaže aaaaaa, u Mcdonalds, aj mi donesite jedan hamburger onda :tired: Onda nas je hvala bogu pustio. On, u pet popodne, usred bijela dana ide pitat ljude u autu osobnu...

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #122 : 19. Kolovoz, 2008., 23:52 »
E da i index.hr. tipovi su užasno iritantni. Kaj tolko forsirate te jebene navodnike??  :chair:

npr.
Jennifer Lopez pokazala kako "održava" najpoznatiju svjetsku guzu
Dinamo: Odričemo se prava na "ladićevsku" komunikaciju
Video: Jelena i Rafo ljeto "zaokružili" tulumom na makarskoj rivijeri

Tipovi su polupismeni pa onda koriste navodnike i u situacijama di ne treba. idioti  :wildboy:

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #123 : 20. Kolovoz, 2008., 00:04 »
večeri tamburaške glazbe

Da znaš šta je to nebi to spominja u istom postu sa mekdonaldsom.  :wildboy:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #124 : 20. Kolovoz, 2008., 00:12 »
+1
e ono popije budaletina dvije pive i odma je ono pijan i okolo radi budalu od sebe i govori kak je on pijan  :wildboy: kako je to ful kul  :kingmortal:

Potpisujem  :approve

Ohohoho, sarkazam neki tu.
Fino, fino.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #125 : 20. Kolovoz, 2008., 09:22 »
+1
e ono popije budaletina dvije pive i odma je ono pijan i okolo radi budalu od sebe i govori kak je on pijan  :wildboy: kako je to ful kul  :kingmortal:

Potpisujem  :approve

Ohohoho, sarkazam neki tu.
Fino, fino.

Ja ne vidim sarkazam.  :kingmortal:

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #126 : 20. Kolovoz, 2008., 09:50 »
Došao sa cuge iz grada,pijan ko letva,jedva vidim slova,slavio mi frend rođendan tako da se ne treba puno misliti zašto sam pijan... :piva:

+


jebem mater cijelom ovom forumu jer je preloš i niko ne kuži šta hoću reć.

u facino ime :(

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #127 : 20. Kolovoz, 2008., 09:53 »
Ali ali on je ozbiljan, on nije sarkastičan bijo.  :wildboy:

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #128 : 20. Kolovoz, 2008., 11:08 »
Ja ne vidim sarkazam.  :kingmortal:

Ja ne vidim ništa, pijan sam.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #129 : 20. Kolovoz, 2008., 17:38 »
Ja sam na kreku. :thumbs:

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #130 : 20. Kolovoz, 2008., 17:51 »
LIK JE IZAŠAO
IZVADIO JE JEBENI KURAC
STAVIO GA CURI U USTA
I ONDA GA IZVADIO
I OTIŠAO ČA
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #131 : 20. Kolovoz, 2008., 19:01 »
E sad me Čušpajzov avatar podsjetio na nešto....

Full mi ide na kurac kad ljudi svu elektronsku muziku zovu techno...dapače, toliko me živcira da sam se navikao na to.
Jebo ih kurac....sve  :thumbs:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #132 : 20. Kolovoz, 2008., 20:02 »
aj ne seri, svi znaju da su scooter i colonia techno

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #133 : 20. Kolovoz, 2008., 20:07 »
Scooter je bog i isus, (ramp, nessaja)  \:D/ \:D/ \:D/

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #134 : 20. Kolovoz, 2008., 20:09 »
dok ljujaju se kreveti ti da bu di bu da  :dancing:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9