HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869743 Hitova
*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3555 : 17. Lipanj, 2009., 07:32 »
to moze smisliti samo bolestan sanaderov um :hiha2:

Meni je smješnije to što je to napisala Gordana :(
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3556 : 17. Lipanj, 2009., 09:25 »
a evo nam i autora :hiha2:
"ono što se čega dugo bude najslađe-..BABAR0o0GA.."  :wildboy:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3557 : 17. Lipanj, 2009., 15:48 »
ona je ziher jedna od hard to get al ipak volim jebat kurac kad stignem kuja  :ementaler:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3558 : 17. Lipanj, 2009., 18:58 »
Bjelovar

Jebeno ga mrzim.
Imamo dvije slastičarne - jedna je loša, a druga radi samo preko ljeta jer nemaju unutrašnji prostor i to na terasi od 2x2m. I imaju SAMO sladoled.  :(
Nemamo kino. Nemamo baš neku zgradu kazališta, pa se predstave (koje se, ako izuzmemo BOK fest, događaju tek nekoliko puta godišnje) održavaju na improviziranim prostorima. Imamo muzej star tisuću godina valjda i godišnje imaju maksimalno tri izložbe koje se drže po par mjeseci.
Nema nikakvih fast food restorana (ne samo mekdonalds nego i oni štandovi sa pizza cutovima i to, nema toga), a kebab ima na dva mjesta u gradu (s tim da jedan od ta dva restorana češće nema nego ima kebaba).
Imamo tek dva-tri igrališta koja se UŽASNO održavaju (u smislu da koševi nemaju obruč godinu dana, recimo).

Apsolutno ništa se ne događa u gradu. Ikad. Imamo milijun kafića, al Bjelovar je mali grad s malo ljudi - uvijek ćeš iste ljude zateć u istim kafićima. A i kafići svi imaju neku ustaljenu praksu od koje se ne miču. Ako u jednom kafiću radi jedan diđej, on će radit tamo sljedećih milijun godina i puštat isti kurac svake subote. Koncerata nema skoro nikad. Jedino u jednom bircu svake subote. Isti bend uvijek (al ae, oni rulaju nenormalno).

Jedino vrijeme kad se nešto "događa" u gradu je Terezijana početkom lipnja. Tri dana. Al i to je dosta loše. Ima jedan stejdž na kojem se cijeli dan ne događa ništa, a onda je navečer neki koncert (ove godine 1. dan Jole - 45 min, 2. dan Crvena Jabuka - 1.5h uz pauzu od isto toliko, 3. dan Maja Šuput - 1 h). Osim toga imate... hm, štandove sa bombonima i lizaljkama, neki polu-lunapark (jer ono, imaju dvije-tri stvari) i terase raznih birceva. Jej. Zapravo opet ništa, jedino što ljudi iz nekog razloga ta tri dana masovno dolaze u centar grada.
Tu su i BOK fest, DokuART i neke glazbene manifestacije (tipa tjedan udaraljkaša ili glazbeni tjedan), ali ono... Žalosno je koliko malo ljudi dođe na takve stvari. I većina tog je ili besplatna ili nekih simboličnih 10-20 kn. Recimo, tjedan udaraljkaša je tjedan kad udaraljkaši iz cijelog svijeta (i stvarno iz cijelog svijeta) dolaze u Hrvatsku i rulaju. I neki (Austrijanci, recimo) naprave takav jebeni šou uz svirku da to boguje beskonačno. Mislim da je upad 10 kn. I opet dođe max 100 ljudi.  :tired:
Ista stvar sa BOK festom i DokuARTom. Sve kvalitetno, ali iz godine u godinu nude sve manje jer ljudi jednostavno ne dolaze. Žalosno.

Ljudi su jebena stoka. Bjelovarčani još veća.  :wildboy:
I stvarno ne razumijem frendove koji se planiraju nakon faksa vratit ovdje i ostat. Možete reć "rodni grad" ovo ono blabla, al vjerujte mi, da živite ovdje, ne biste tako razmišljali. Stvarno je Bjelovar vukojebina.  :(

I onda netko iz Bjelovara osvoji ovaj mega loto. Da sam to bio ja, kupio bih Bjelovar. I zapalio ga.  :wildboy:

I da, svjestan sam da vjerojatno nitko od vas neće pročitati ovaj esej, ali hej... bar se sad osjećam bolje. Malo.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3559 : 17. Lipanj, 2009., 19:01 »
Pročitao ja, rula Bjelovar  :hug

olol, Bjelovar ima muzej toliko star da mu je mjesto u muzeju.  :ementaler:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Zapi

  • Gost
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3560 : 17. Lipanj, 2009., 19:04 »
u zagrebu si sat i pol vlakom..a ak imate auto il nekaj za čas..

samo, imaš tipa nekakav pokaz jerbo si dete il tak..jedini problem je cijena..

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3561 : 17. Lipanj, 2009., 19:06 »
Citat:
ove godine 1. dan Jole - 45 min

ŠTA ĆE TI VIŠE?!!?  :hug

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3562 : 17. Lipanj, 2009., 19:19 »
Citat:
ove godine 1. dan Jole - 45 min

ŠTA ĆE TI VIŠE?!!?  :hug
+1

zagreb će ti dosadit za mjesec dva btw. :(

mada nije tak loše, uvijek se nađe neš za radit. :hug

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3563 : 17. Lipanj, 2009., 19:27 »
joj ti ga ivane fakat sereš. zagreb je fenomenalan grad sa apsolutno svačime kaj ti može zatrebat. i neće ti nikad dosadit ako se prema njemu ne ponašaš gejno.

imaš miljon klubova za svačiji ukus, miljardu birceva za svačiji ukus, miljon kebabarnica, ogroman broj mjesta za roštiljanje seks i kupanje. imaš kina, festivale konstantno, nogometne utakmice itd. druga stvar je to kaj ti to ne znaš iskoristit. jer si naviknut.

e da i zoološki. pice vole zoološki.  :ementaler:

svaćam te ixy i potpuno razumijem. kak se nećeš počet drogirat u tak lejm mjestu.

Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3564 : 17. Lipanj, 2009., 19:28 »
pice vole zoološki.  :ementaler:
CHICKS LOVE THE ZOO!
Zaboravio sam ovo bio  :hug

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3565 : 17. Lipanj, 2009., 19:33 »
joj ti ga ivane fakat sereš. zagreb je fenomenalan grad sa apsolutno svačime kaj ti može zatrebat. i neće ti nikad dosadit ako se prema njemu ne ponašaš gejno.
pa rekoh da nije tak loše, kaj me odmah atakiraš lično. :(
nađe se svašta za radit... sam kad bi imali kul stadion e. :(

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3566 : 17. Lipanj, 2009., 19:36 »
E i da, nemamo ni jedan restoran meksičke, kineske il nešt tak. Sve pizzerije i to. ;D
I zaboravih reć za bazene. Imamo jedan olimpijski i jedan dječji. Uglavnom, u dječjem je uvijek hrpa ljudi s djecom i bazen je sav zapišan i sve to.
Olimpijski je pak star isto punkurac i ne obnavlja se baš. I voda se ne mijenja baš često, tak da je bazen pred kraj ljeta prljaviji od kanalizacije valjda.
Ove godine je bio otvoren valjda 12. 6. Radio par dana, al onda se nekoliko djece otrovalo klorom. Pa je zatvoren.
Sad se opet otvorio, al ono... kud je bazen tak šugav, sad su i skakanje u bazen zabranili. Imaju nekih 5-6 zaštitara koji doslovno patroliraju oko bazena. Prvi put te upozore, drugi put te izbacuju.  :thumbs:

I kad je biver već spomenuo... Nogometne utakmice... Isusamu, imamo jedno uređeno igralište na kojem se mogu održavati utakmice, al i tamo se ništa ne događa, osim retardiranih utakmica sa začelja 3. lige. Najveći "derbi" i uzbuđenje pruža utakmica NK Bjelovara i NK Ždralova. Gradski rivali. ;D

Sad otkako se zabranilo pušenje ni nema previše ljudi u gradu pa je još žalosnije. BTW, najposjećenije mjesto u gradu je kolodvor (daleko i definitivno). Drugo najposjećenije je PPK. I to čisto zato jer ekipa koja ide na kolodvor pošalje jednog u PPK, a ostali čekaju vani.

*

Zapi

  • Gost
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3567 : 17. Lipanj, 2009., 19:40 »
pa ono, i uz pecto tisuća istih gay mjesta u zagrebu, najčešće se pije i ovdje po parkovima..



bar prljavi alternativci, jel ;(

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3568 : 17. Lipanj, 2009., 19:43 »
ogroman broj mjesta za roštiljanje seks i kupanje.

Imate još koju baru osim Jaruna?  :wildboy:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

Zapi

  • Gost
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3569 : 17. Lipanj, 2009., 19:45 »
to neznam o čem priča..

jerbo jarun (ima i bundek) su tolko prljavi da se tak ixy može kupat u lokvi na propaloj bjelovarskoj cesti..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9