HCL.HR

Anketa

Depilacija

Da
Ne
slikam dlakave pseće udove

Depilacija

  • 181 Odgovora
  • 20546 Hitova
*

morski_pas

  • ****
  • 988
  • Team Zissou
Re: Depilacija
« Odgovori #105 : 17. Lipanj, 2009., 21:44 »
Pa ne kazem da se treba zena brijat svaki dan, osim ako joj ne izrastu crne dlake velicine od 30 cm preko noci  :wildboy: al govorin ono, brijaci aparat, trosis struju... valjda 2-3 kune  :wildboy:

sad sam bacia wakin post pa prethodnu stranicu. a prekul je. svi pogledat wakin post. ;)
And if the dam breaks open many years too soon
And if there is no room upon the hill
And if your head explodes with dark forbodings too
Ill see you on the dark side of the moon ...

Re: Depilacija
« Odgovori #106 : 17. Lipanj, 2009., 21:49 »
Babiču jebemu boga, zašto ostavljaš komp u kuhinji?  :wildboy:

*

Shana

  • *
  • 52
  • Špekica
Re: Depilacija
« Odgovori #107 : 17. Lipanj, 2009., 21:50 »
Još bolje, tko je muškarac u vašoj vezi ? :wildboy:

Ak smijem to pitati, nemoj se uvriditi :wildboy: :ementaler: :( :wildboy:



:tired:

ja mislila neka kul ekipa na hcl-u. da...

danas smo babić i ja brijali ramena, tek toliko da ispadnemo kul, nije da smo imali dlaka, al ih sad definitivno nemamo. thumbs up:(


ne morate ni čekati četrdesetu, ćelavost, oženjenost, čopor djece, potplaćen posao izvan struke - već jeste nadrkana 'odustasmo od života' meketala (reče neko o Filozoskom) :(

*

Shana

  • *
  • 52
  • Špekica
Re: Depilacija
« Odgovori #108 : 17. Lipanj, 2009., 21:51 »
Babiču jebemu boga, zašto ostavljaš komp u kuhinji?  :wildboy:

Babiču, kaj nije ovo ultra lejm?:((((((((((((


ne morate ni čekati četrdesetu, ćelavost, oženjenost, čopor djece, potplaćen posao izvan struke - već jeste nadrkana 'odustasmo od života' meketala (reče neko o Filozoskom) :(

Re: Depilacija
« Odgovori #109 : 17. Lipanj, 2009., 21:51 »
Otkinula mi madež.  :wildboy:


Fore s kuhinjom su dosadne otkako ih na pcplayu forsaju. :hug

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: Depilacija
« Odgovori #110 : 17. Lipanj, 2009., 22:53 »
da sam ti rekla bilo koji argument ne bi ti bio inteligentan... jel ti iritacija kože dovoljna, svrbež, konstantni troškovi za to???? ja nisam protiv depilacije, da se razumijemo. sve to stoji, ne volim dlake (zapravo me zaboli ku... za njih), al idu mi na ku... izjave poput... "ja sam muško, za mene je oke ako se ne brijem", al ne daj bože da žensko to izjavi ili provede u plan... baš me zanima kad se svi poženite pa počnete živjeti sa dlakavim čudovištima kak ćete reagirati :hihi:

i onak pobogu, koliko površan moraš biti da sudiš o nekome na temelju jebenih dlaka:((((((( dunno, možda sam zbilja žensko u tom pogledu, al meni je to izuzetno lejm.

Sori, al ko je IGDJE rekao da se muski netrebaju brijati? :tired: I ko je tu koga sudil na temelju jebenih dlaka? :tired: Daj mi jedan normalan kvout di je to neko napisal. Odmah cu te podrzat.
Glupaco retardirana citaj jebene postove.
I ne, nejdem jebat kauc jer imam curu koju jebem. A ti mi ga mozes ljepo cmoknut jer si upravo dokazala da su zene glupe. Svaka cast. Bravo. Evo ti pet. HURA!
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Depilacija
« Odgovori #111 : 17. Lipanj, 2009., 22:55 »
ustašo.  :tired: :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Depilacija
« Odgovori #112 : 17. Lipanj, 2009., 22:58 »
da sam ti rekla bilo koji argument ne bi ti bio inteligentan... jel ti iritacija kože dovoljna, svrbež, konstantni troškovi za to???? ja nisam protiv depilacije, da se razumijemo. sve to stoji, ne volim dlake (zapravo me zaboli ku... za njih), al idu mi na ku... izjave poput... "ja sam muško, za mene je oke ako se ne brijem", al ne daj bože da žensko to izjavi ili provede u plan... baš me zanima kad se svi poženite pa počnete živjeti sa dlakavim čudovištima kak ćete reagirati :hihi:

i onak pobogu, koliko površan moraš biti da sudiš o nekome na temelju jebenih dlaka:((((((( dunno, možda sam zbilja žensko u tom pogledu, al meni je to izuzetno lejm.

Sori, al ko je IGDJE rekao da se muski netrebaju brijati? :tired: I ko je tu koga sudil na temelju jebenih dlaka? :tired: Daj mi jedan normalan kvout di je to neko napisal. Odmah cu te podrzat.
Glupaco retardirana citaj jebene postove.
I ne, nejdem jebat kauc jer imam curu koju jebem. A ti mi ga mozes ljepo cmoknut jer si upravo dokazala da su zene glupe. Svaka cast. Bravo. Evo ti pet. HURA!


 :ave: :ave: :ave: :ave:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Depilacija
« Odgovori #113 : 17. Lipanj, 2009., 23:00 »
Opet su mu ubili frenda twist offom pa je lud.  :ave: :ave:

*

HaZz

  • **
  • 475
  • \o/
Re: Depilacija
« Odgovori #114 : 17. Lipanj, 2009., 23:01 »
 :ave: :ave: :ave:

Re: Depilacija
« Odgovori #115 : 17. Lipanj, 2009., 23:03 »
Glupaco retardirana citaj jebene postove.
I ne, nejdem jebat kauc jer imam curu koju jebem. A ti mi ga mozes ljepo cmoknut jer si upravo dokazala da su zene glupe. Svaka cast. Bravo. Evo ti pet. HURA!
Nisi ti upravo dokazao da si ti glup? :wildboy:
Od, ne znam... Odabira riječi do "ja jebem" preseravanja pa sve to fora sa davanjem hajfajv. :wildboy:

I da, sudilo se na temelju dlaka. :wildboy:


Al ček, priključujem se pilip awe valu.
 :ave: :ave: :ave: :ave:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: Depilacija
« Odgovori #116 : 17. Lipanj, 2009., 23:08 »
Glupaco retardirana citaj jebene postove.
I ne, nejdem jebat kauc jer imam curu koju jebem. A ti mi ga mozes ljepo cmoknut jer si upravo dokazala da su zene glupe. Svaka cast. Bravo. Evo ti pet. HURA!
Nisi ti upravo dokazao da si ti glup? :wildboy:
Od, ne znam... Odabira riječi do "ja jebem" preseravanja pa sve to fora sa davanjem hajfajv. :wildboy:

I da, sudilo se na temelju dlaka. :wildboy:


Al ček, priključujem se pilip awe valu.
 :ave: :ave: :ave: :ave:

Ja i jesam glup. Al si i brijem kurcinu i jaja. I jebem da, al to je bilo samo da sjebem paču inace se nebi hvalio. Znas to. :(
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Shana

  • *
  • 52
  • Špekica
Re: Depilacija
« Odgovori #117 : 17. Lipanj, 2009., 23:13 »
i dalje sam viša od tebe :wildboy:


ne morate ni čekati četrdesetu, ćelavost, oženjenost, čopor djece, potplaćen posao izvan struke - već jeste nadrkana 'odustasmo od života' meketala (reče neko o Filozoskom) :(

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Depilacija
« Odgovori #118 : 17. Lipanj, 2009., 23:14 »
 :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:
nemam riječi.

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Depilacija
« Odgovori #119 : 17. Lipanj, 2009., 23:15 »
Koji sočan topik. :hiha:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9