HCL.HR

dječački snovi vs život !11

  • 92 Odgovora
  • 9549 Hitova
Odg: dječački snovi vs život !11
« Odgovori #15 : 08. Listopad, 2010., 14:12 »
Bravo Jura.
Ti sad sa svojih 20 godina znaš reći što ćeš željeti i voljeti raditi sa 50?
Odlično!  :hiha:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: dječački snovi vs život !11
« Odgovori #16 : 08. Listopad, 2010., 14:14 »
Desk job je najbolja stvar ikad.
Staviš si muziku (slušalice ako si u uredu), udobno smjestiš u "fotelju" i pijuckaš čaj dok vani likovi popravljaju rupe na cesti za duplo manje para. Radio sam i po kiši u 3 ujutro mokar toliko da nisam mogao ruke dignut koliko je trenerka na meni bila teška od vode pa sam naučio cijenit "dosadne poslove".

Istina, sve postane tlaka nakon nekog vremena. Ja sam planirao otić van na par godina ako ubodem posao za neku dobru firmu (tipa last.fm, deviantart, i sl.) i nakon toga se vratit čisto da ne žalim s 60 godina kako sam cijeli život na jednom mjestu. Nekakve aspiracije prema borbi s krakenima i nemam baš. Tomu služe hobiji...radi od 8-16, odmori se do 20 i onda odi na trening do 22. Upišeš nešto muški tipa KIKBOKSING da ne propadneš fizički i gg. Desk job ftw.

Upozorenje - dok ste pisali poruku poslana su 7 nova odgovora. Možda trebate revidirati svoju poruku.

neda mi se čitat sad to sve...poslije  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: dječački snovi vs život !11
« Odgovori #17 : 08. Listopad, 2010., 14:15 »
Meni je zapravo svejedno kaj radim dok god me ne iritira, nisam okružen apsolutnim imbecilima i plaća je dobra. Bilo mi je skroz dobro ko CNC programeru, al jebga, recesija. :wildboy:
 Za snove i hobije imam slobodno vrijeme.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: dječački snovi vs život !11
« Odgovori #18 : 08. Listopad, 2010., 14:16 »
Ili, alternativno, možemo svi skupa uživati u avantruri zvanoj život internetski forum.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: dječački snovi vs život !11
« Odgovori #19 : 08. Listopad, 2010., 14:17 »
Bravo. Zasad uspješno izbjegavaš sudjelovat u ovakvim temama "humorom".
ŠTAJE, NEMAŠ ASPIRACIJA, HA?  :hiha2:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: dječački snovi vs život !11
« Odgovori #20 : 08. Listopad, 2010., 14:17 »
Ne neg nema smisla.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: dječački snovi vs život !11
« Odgovori #21 : 08. Listopad, 2010., 14:18 »
Bravo Jura.
Ti sad sa svojih 20 godina znaš reći što ćeš željeti i voljeti raditi sa 50?
Odlično!  :hiha:

Ne berem te sad.  :geek:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: dječački snovi vs život !11
« Odgovori #22 : 08. Listopad, 2010., 14:19 »
Ne neg nema smisla.
Ko da si gotičar, jebote. :wildboy:

edit
@blaster
Hoće reći da ćeš do 50e promijeniti hobije, aspiracije i poslove pun kurac puta. Ovo što sad želiš radit ti možda za 3 godine dopizdi.
I tak. :(

Odg: dječački snovi vs život !11
« Odgovori #23 : 08. Listopad, 2010., 14:19 »
Pae, ovo što Natko kaže. To mi isto rula. :wildboy:
Ali kao ideja, ne bi to nikad želio raditi eto :( I naravno da svi žele neke fine poslove, a programiranje je jedan od tih. Donekle i zavidim vama koji ste se pronašli u tome :wildboy:

Ili, alternativno, možemo svi skupa uživati u avantruri zvanoj život internetski forum.

Nisam mislio da ću ikad, ali;  :tired:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: dječački snovi vs život !11
« Odgovori #24 : 08. Listopad, 2010., 14:20 »
:wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: dječački snovi vs život !11
« Odgovori #25 : 08. Listopad, 2010., 14:23 »
faca klasičan pogled s visoka /podcijenjivanje + humor stav. JES.  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: dječački snovi vs život !11
« Odgovori #26 : 08. Listopad, 2010., 14:23 »
Bravo Jura.
Ti sad sa svojih 20 godina znaš reći što ćeš željeti i voljeti raditi sa 50?
Odlično!  :hiha:

Ne berem te sad.  :geek:

DURRRR
Želim reć da ne možeš ti sad sa 20 godina tvrditi da će te taj posao montaže il šta već ti želiš zanimati do pedesete il šezdesete godine.
Ne znam. Zašto moram ovo uopće objašnjavat?  :wildboy:

Jedno je govoriti da će ti se svidjeti posao za koji se školuješ. Drugo je raditi taj isti posao pecto godina. Kriza srednjih godina postoji. ;(

Mene zapravo deprimira kad pogledam malo ljude oko sebe i razmislim koliko njih je ispunilo svoje snove.  :(

Odg: dječački snovi vs život !11
« Odgovori #27 : 08. Listopad, 2010., 14:23 »
Oće tko sad nabacit twitter fore il idemo dalje s topikom? :(
« Zadnja izmjena: 08. Listopad, 2010., 14:25 KingMortal »

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: dječački snovi vs život !11
« Odgovori #28 : 08. Listopad, 2010., 14:29 »
Studiram pravo. I OK je, ne znam. Znaci na kraju, desk job, al ipak ne toliko, i valjda ne predosadno jer ipak mozes nekako unijet dio sebe u poslu, ak me kuzite.

Ali najbitnije  je imat para i vremena za hobi (znaci ne puno). PAUERLIFTING :hiha: I tak... i nikad (dobro, ne nikad, al ono) zapravo nisam zelio bit nesto sto je prekul, i zivjet od toga, jer znam da ce mi kad tad skurcit, jer je ipak posao.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: dječački snovi vs život !11
« Odgovori #29 : 08. Listopad, 2010., 14:33 »
Bravo Jura.
Ti sad sa svojih 20 godina znaš reći što ćeš željeti i voljeti raditi sa 50?
Odlično!  :hiha:

Ne berem te sad.  :geek:

DURRRR
Želim reć da ne možeš ti sad sa 20 godina tvrditi da će te taj posao montaže il šta već ti želiš zanimati do pedesete il šezdesete godine.
Ne znam. Zašto moram ovo uopće objašnjavat?  :wildboy:

Jedno je govoriti da će ti se svidjeti posao za koji se školuješ. Drugo je raditi taj isti posao pecto godina. Kriza srednjih godina postoji. ;(

Mene zapravo deprimira kad pogledam malo ljude oko sebe i razmislim koliko njih je ispunilo svoje snove.  :(

Pa ima i danas više poslova koje bih radio al vezani su uz to za što se školujem.
Multimedija jest širok pojam.

Pa neznam, zašto onda nebih radio nešto drugo o čemu nemam pojma, tj. zašto bih želio raditi nešto drugo?
Neznam, moj stari radi 35 godina kao dizajner u jednoj firmi, nikad nije radio nigdje drugdje. Za sad..
Dobio je posao odmah nakon vojske (znači sa nekih 20-21 godine i dan danas voli taj posao i ne vjerujem da bi ga mjenjao.
Ne kužim, kaj bih u tim tridesetima naglo htio postat nešto drugo?
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9