HCL.HR

Hrvatska

  • 152 Odgovora
  • 17709 Hitova
*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Hrvatska
« Odgovori #120 : 21. Ožujak, 2008., 19:04 »
pičku jebenu materinu.
kad ste stigli četri ipo stranice postova nabit jebote  :wildboy:

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Hrvatska
« Odgovori #121 : 21. Ožujak, 2008., 19:05 »
Hebiga, kaže da mu je ispod časti. Ono, to je meni glupo, obožavam biti prljav, takav sam se rodio, nemam ništa protiv  :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Hrvatska
« Odgovori #122 : 21. Ožujak, 2008., 19:06 »
Hebiga, kaže da mu je ispod časti. Ono, to je meni glupo, obožavam biti prljav, takav sam se rodio, nemam ništa protiv  :piva:

 :hihi:

Ugl, poanta je u tome da hrvatska ima dobrih strana koje ustvari nisu hrvatske jer su to strane firme, ali je mnogo više loših.

EDIT: Evo primjer. Dr. Miroslav Radman. Jedan od najuglednijih znanstvenika na području citologije, otkrio kako oziviti stanicu. jel to napraivo u hrvatskoj? je kurac. dok nije otišao u inozemstvo nije mogo mikroskopu prismrdit na našem najpoznatijem institutu :tired:.
Drugi primjer: Bivši kolega mog tetka na poslu. Radili su obojica u Ruđeru Boškoviću i 1997. ovome dođe prijetnja da će, jer je Srbin, biti ubijen i da se makne. Ovaj ode u Canadu i postane predsjednik nekog instituta tamo u Otawi. Kad su to vidjeli zovu ga nazad. E ma nemoj :tired:
« Zadnja izmjena: 21. Ožujak, 2008., 19:11 DarX »

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Hrvatska
« Odgovori #123 : 21. Ožujak, 2008., 19:08 »
Hebiga, kaže da mu je ispod časti. Ono, to je meni glupo, obožavam biti prljav, takav sam se rodio, nemam ništa protiv  :piva:

 :hihi:

Ugl, poanta je u tome da hrvatska ima dobrih strana koje ustvari nisu hrvatske jer su to strane firme, ali je mnogo više loših.

jer smo mozda zemlja u tranzicij? kaj da seremo pare? pa normalno da ce strani ulagaci ulagat di vide da ima potencijala, a samim time otvaraju radna mjesta za nas

previse sam se smijao na ovom topixu, odoh na pivu  :piva:

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Hrvatska
« Odgovori #124 : 21. Ožujak, 2008., 19:08 »
Napokon pravi smajl moj prijatelju, sada mogu i tebi da dam  :hug
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Hrvatska
« Odgovori #125 : 21. Ožujak, 2008., 19:09 »
Šta ćeš mu dati? DIO SVOJE NEIZMJERNE MUDROSTI? ;D
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Hrvatska
« Odgovori #126 : 21. Ožujak, 2008., 19:10 »
Dam ti  :piva:

Koja mudrost?

Nije poanta svega biti mudar, bolje biti oprezan, kažu da je oprez majka mudrosti, nije istina, da je oprezna ne bi bila majka  :piva:

A zezam se, jednostavno...može se živjeti ovdje OK, ali teško, a ako imate znanja, inozemstvo će vas više cijeniti nego ovdje  :hug
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Hrvatska
« Odgovori #127 : 21. Ožujak, 2008., 19:12 »
Hebiga, kaže da mu je ispod časti. Ono, to je meni glupo, obožavam biti prljav, takav sam se rodio, nemam ništa protiv  :piva:

 :hihi:

Ugl, poanta je u tome da hrvatska ima dobrih strana koje ustvari nisu hrvatske jer su to strane firme, ali je mnogo više loših.

EDIT: Evo primjer. Dr. Miroslav Radman. Jedan od najuglednijih znanstvenika na području citologije, otkrio kako oziviti stanicu. jel to napraivo u hrvatskoj? je kurac. dok nije otišao u inozemstvo nije mogo mikroskopu prismrdit na našem najpoznatijem institutu :tired:.
Drugi primjer: Bivši kolega mog tetka na poslu. Radili su obojica u Ruđeru Boškoviću i 1997. ovome dođe prijetnja da će, jer je Srbin, biti ubijen i da se makne. Ovaj ode u Canadu i postane predsjednik nekog instituta tamo u Otawi. Kad su to vidjeli zovu ga nazad. E ma nemoj :tired:

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Hrvatska
« Odgovori #128 : 21. Ožujak, 2008., 19:14 »
Sretno u Švedskoj ;D
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Hrvatska
« Odgovori #129 : 21. Ožujak, 2008., 19:15 »
Počni se drogirati  :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Hrvatska
« Odgovori #130 : 21. Ožujak, 2008., 19:16 »

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Hrvatska
« Odgovori #131 : 21. Ožujak, 2008., 19:18 »
Radili su obojica u Ruđeru Boškoviću i 1997. ovome dođe prijetnja da će, jer je Srbin, biti ubijen i da se makne. Ovaj ode u Canadu i postane predsjednik nekog instituta tamo u Otawi. Kad su to vidjeli zovu ga nazad. E ma nemoj :tired:
Ista osoba mu prijetila smrći i zvala ga nazad? Ono. I to tek '97.
O čemu ti pričaš Isusa ti.  :tired:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Hrvatska
« Odgovori #132 : 21. Ožujak, 2008., 19:19 »
Radili su obojica u Ruđeru Boškoviću i 1997. ovome dođe prijetnja da će, jer je Srbin, biti ubijen i da se makne. Ovaj ode u Canadu i postane predsjednik nekog instituta tamo u Otawi. Kad su to vidjeli zovu ga nazad. E ma nemoj :tired:
Ista osoba mu prijetila smrći i zvala ga nazad? Ono. I to tek '97.
O čemu ti pričaš Isusa ti.  :tired:

ne nego je dobio anonimnu prijetnju smrću i morao je otić. ovi ga poslije zvali nazad kao osigurat će ga. kurac.  :wildboy:

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Hrvatska
« Odgovori #133 : 21. Ožujak, 2008., 19:21 »
Pa dobro,ali i dalje je blesavo zbog dvoje ljudi reć: HEJ OVO JE SVE U KURCU IDEM ĆA11 ali dobro,tvoj život,radi kako ces :2727:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Hrvatska
« Odgovori #134 : 21. Ožujak, 2008., 19:22 »
Drogirati se  :piva: :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9