HCL.HR

IQ testovi

  • 146 Odgovora
  • 14790 Hitova
*

Ben

  • *
  • 104
Re: IQ testovi
« Odgovori #105 : 10. Siječanj, 2009., 18:46 »
Što želiš time reći? Ja sam sebi uvijek bolji od drugih i uvijek ću si biti. Nazovi to kako hoćeš. I da odem polagati taj test, opet bih samo sebi dokazivao. Zar nije svatko sebi najbolji? Otud zapravo svi trebaju polaziti, i znam da i polaze, samo neće priznati. Jer onaj koji ne misli da je po nečemu poseban i sposobniji od drugih, taj ne misli u svojem najboljem interesu. IMO.

Re: IQ testovi
« Odgovori #106 : 10. Siječanj, 2009., 18:51 »
Dobro, ok, iako ne razmišljaju svi tako. Ali ti ćeš to dokazati jednim papirom, da si ti po rođenju bolji od svih. A to je snobovski i šupački. Moš ti mislit šta oš, al ljudi ne vole preseratore.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Ben

  • *
  • 104
Re: IQ testovi
« Odgovori #107 : 10. Siječanj, 2009., 18:59 »
Sebi, Grgure. Nisam jedan od tipova koji bi se hvalio i to kako sam naveo:

"IQ mi je >150, ti si glup!" i "Član sam Mense, ti si glup!"

Sve u životu ionako radimo zbog sebe i sebi. Mensa je u cijeloj priči skupina preseratora. Plaćaju 120kn godišnje da bi mogli govoriti kako su najbolji. Ja bih im to i priznao da imaju nekakva postignuća, kao što je u materijalističkom svijetu u kojem živimo novac. Ali ja ih doživljavam kao skupinu muškaraca u zlatnim godinama koji samo sjede i raspravljaju o kvantnoj fizici. Ali koliko god nekima od vas taj test nema smisla, kao što sam rekao, polagao bih ga da budem zadovoljan sa sobom. Zato i pohađam školu i učim za petice, a zapravo mogu proći i s dvojkama. Nije li tako?

*

Zapi

  • Gost
Re: IQ testovi
« Odgovori #108 : 10. Siječanj, 2009., 19:10 »
Sve u životu ionako radimo zbog sebe i sebi. Mensa je u cijeloj priči skupina preseratora. Plaćaju 120kn godišnje da bi mogli govoriti kako su najbolji. Ja bih im to i priznao da imaju nekakva postignuća, kao što je u materijalističkom svijetu u kojem živimo novac. Ali ja ih doživljavam kao skupinu muškaraca u zlatnim godinama koji samo sjede i raspravljaju o kvantnoj fizici. Ali koliko god nekima od vas taj test nema smisla, kao što sam rekao, polagao bih ga da budem zadovoljan sa sobom. Zato i pohađam školu i učim za petice, a zapravo mogu proći i s dvojkama. Nije li tako?

Prvo, imaš pravo..poštovo bi ih da umjesto o kvantnoj fizici pričaju o filozofiji, odnosno da filozofiraju (bez negativne kontacije koju ta riječ ima) ;D

Drugo, kako se možeš zadovoljit ocijenama..osobno mislim da to ne predstavlja ništa..nisam maloumni hejter pa da disam ljude s dobrim ocijenama, al ono..nema smisla..

opet, ovisi na koji faks gađaš..al, opet sve šta nije filozofija il umjetnost, saka  \:D/

Re: IQ testovi
« Odgovori #109 : 10. Siječanj, 2009., 19:13 »
Citat:
Ja bih im to i priznao da imaju nekakva postignuća, kao što je u materijalističkom svijetu u kojem živimo novac. Ali ja ih doživljavam kao skupinu muškaraca u zlatnim godinama koji samo sjede i raspravljaju o kvantnoj fizici.

da, i ne kužim po čemu se podrazumjeva da inteligentni ljudi raspravljaju o kvantnoj fizici? valjda za to moraš bit obrazovan? valjda je obrazovanost nešto drukčije od inteligentnosti  :wildboy: Mislim, osobno, ne shvaćam kako neko ko kuži nekakve simbole više od drugog, normalno inteligentnog čovjeka ima veće šanse da skuži kvantnu fiziku, ima diplomu iz književnosti ili završi glumačku akademiju. Kaj, rodim se sa inteligencijom od 150 i imam usađeno znanje o kvantnoj fizici? ;/ po čemu se taj tip razlikuje od recimo čovjeka sa 125 il 130 iq-om?
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Zapi

  • Gost
Re: IQ testovi
« Odgovori #110 : 10. Siječanj, 2009., 19:15 »
Citat:
Ja bih im to i priznao da imaju nekakva postignuća, kao što je u materijalističkom svijetu u kojem živimo novac. Ali ja ih doživljavam kao skupinu muškaraca u zlatnim godinama koji samo sjede i raspravljaju o kvantnoj fizici.

da, i ne kužim po čemu se podrazumjeva da inteligentni ljudi raspravljaju o kvantnoj fizici? valjda za to moraš bit obrazovan? valjda je obrazovanost nešto drukčije od inteligentnosti  :wildboy: Mislim, osobno, ne shvaćam kako neko ko kuži nekakve simbole više od drugog, normalno inteligentnog čovjeka ima veće šanse da skuži kvantnu fiziku, ima diplomu iz književnosti ili završi glumačku akademiju. Kaj, rodim se sa inteligencijom od 150 i imam usađeno znanje o kvantnoj fizici? ;/ po čemu se taj tip razlikuje od recimo čovjeka sa 125 il 130 iq-om?

 :approve

Re: IQ testovi
« Odgovori #111 : 10. Siječanj, 2009., 19:18 »
*cija.  :syzygy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Ben

  • *
  • 104
Re: IQ testovi
« Odgovori #112 : 10. Siječanj, 2009., 19:20 »
Zasada sitne stvari poput ocjena formiraju moj životni put. Zadovoljavam se time da uspijem bar te sitnice održati kako treba. Kada dođe fakultet na red, veselit će me dobri rezultati na testovima i da prođem godinu sa što većim prosjekom ocjena. Ali nije da mi sve to treba, imam i neke veze, a i to je važno u ovoj državi (ili sam bar dobio takav dojam). Naravno, ne mislim na ništa ilegalno, mislim na vrstu pomoći da mi neke stvari u životu budu olakšane. I ja sam na taj način zadovoljan. Kasnije ako bude i sreće i pameti, mogu biti zadovoljan nekakvom lijepom kućom, ženom koja me voli itd. itd. I eto, nekad nas glupe sitnice poput nekog testa zadovolje (mene bar). Svjestan sam kakav u životu ne treba biti, ali to se zove iskustvo i promatranje svijeta oko sebe. Mislim da inteligencija samo može pomoć, ne odmoći, ako se znaš ponašati.

@Grga
Mah, i radio sam poveznicu između inteligencije i obrazovanja. Htio sam reći kako se Zapi izrazio, filozofiraju umjesto da doprinose nekako barem zajednici. Mislim, moj doživljaj.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: IQ testovi
« Odgovori #113 : 10. Siječanj, 2009., 19:21 »
Filozofiranje je jedino što valja. Jebeš doprinos zajednici.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: IQ testovi
« Odgovori #114 : 10. Siječanj, 2009., 19:22 »
Doprinos sebi je jedino što valja. Jebeš doprinos zajednici.
:syzygy:


*

Zapi

  • Gost
Re: IQ testovi
« Odgovori #115 : 10. Siječanj, 2009., 19:25 »
Zasada sitne stvari poput ocjena formiraju moj životni put. Zadovoljavam se time da uspijem bar te sitnice održati kako treba. Kada dođe fakultet na red, veselit će me dobri rezultati na testovima i da prođem godinu sa što većim prosjekom ocjena. Ali nije da mi sve to treba, imam i neke veze, a i to je važno u ovoj državi (ili sam bar dobio takav dojam). Naravno, ne mislim na ništa ilegalno, mislim na vrstu pomoći da mi neke stvari u životu budu olakšane. I ja sam na taj način zadovoljan. Kasnije ako bude i sreće i pameti, mogu biti zadovoljan nekakvom lijepom kućom, ženom koja me voli itd. itd. I eto, nekad nas glupe sitnice poput nekog testa zadovolje (mene bar). Svjestan sam kakav u životu ne treba biti, ali to se zove iskustvo i promatranje svijeta oko sebe. Mislim da inteligencija samo može pomoć, ne odmoći, ako se znaš ponašati.

@Grga
Mah, i radio sam poveznicu između inteligencije i obrazovanja. Htio sam reći kako se Zapi izrazio, filozofiraju umjesto da doprinose nekako barem zajednici. Mislim, moj doživljaj.

Prvo, nekak mi unatoč tom zadovoljstvu sobom bla bla naginjaš materijalnom..drugo imat ženu i sreća ne idu zajedno..

i da masa nije retardirana, filozofija bi se smatrala kao doprinos zajednici..

@ Facaa
+ umjetnost

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: IQ testovi
« Odgovori #116 : 10. Siječanj, 2009., 19:26 »
Doprinos sebi je jedino što valja. Jebeš doprinos zajednici.
:syzygy:



I to.
+ Zapi.

Ugl, da, slažemo se.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Ben

  • *
  • 104
Re: IQ testovi
« Odgovori #117 : 10. Siječanj, 2009., 19:29 »
Prvo, nekak mi unatoč tom zadovoljstvu sobom bla bla naginjaš materijalnom..drugo imat ženu i sreća ne idu zajedno..
Aha, zaboravio sam spomenuti da je meni imati isto biti zadovoljan sobom. Ne znam koliko bih bio zadovoljan sobom da završim na ulici bez doma i novaca. Za ovo drugo, tako ti misliš.

*

Zapi

  • Gost
Re: IQ testovi
« Odgovori #118 : 10. Siječanj, 2009., 19:38 »
ovo drugo..nije da nemreš bit sretan, na neko vrijeme..

al cijelo vrijeme je tu neugodan osjećaj oduzete slobode..bar meni..ak je ozbiljno mislim..jerbo ti ne možeš, jednog dana, otić ak ti se sprdne živjet u Brugge, jer moraš konzultirat ženu, možda imaš i obitelj, bla bla..

Re: IQ testovi
« Odgovori #119 : 10. Siječanj, 2009., 19:40 »
apsolutno, ja se nikad ne ženim  :b_ae:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9