HCL.HR

Logitech vs Razer

  • 10 Odgovora
  • 977 Hitova
*

b1ohazard16

  • *
  • 23
  • When I die bury me high up on mountain withMY bike
Logitech vs Razer
« : 04. Veljača, 2015., 09:49 »
Evo nisam znao gdje da stavim ovu temu pa eto u offtopic
pisite misljenja i iskustva sa nekom opremom od navedenih u temi
ja sam imao razer slusalice i moram reci da sam platio 550kn za nista...
logitechove tipkovnice su mi vrh vrhova...kanim si kupiti neku do 500kn a slusalice cu isto logitechove isto
jedino moram priznat da razerovi misevi nisu losi
ako sam profulao temu nek admin mova gdje pripada
xfire(new)- radioactive78
Cyber Gamer(CoD4 & CoD2)

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Logitech vs Razer
« Odgovori #1 : 04. Veljača, 2015., 10:05 »
Dugo sam koristio Logitech dok nisu postali smeće plastično. Tipkovnice do 400-500kn su napravljene od najgore cheap-o plastike i svi gumbići se miču ljevo-desno što me neopisivo živcira.

E sad... ove godine su se ekšuli popravili. Kupio sam ovu tipkovnicu i totalno sam zadovoljan. Inače preferiram ove srednje-nisko profilne.

Što se miševa tiče... Imao sam jaaaaaako dugo prvu MX seriju logitecha i to je fantastičan miš. Predivno leži u ruci, baterije traju beskonačno i dosta je težak pa nemaš feeling da držiš neko smeće plastično.

Onda sam u nekoj ludoj kombinaciji kupio Deathadera razorovog kojem je desni klik krepo nakon godinu dana. Kupio Nagu molten nakon toga i ISTA STVAR se dogodi nakon godinu dana. Od onda ne kupujem više ništa što ima Razerov logo jer ako platim miša 800kn onda očekujem da mi se gluposti poput crkavanja desnog klika ne događaju. Inače, nikad ne lupam opremom i stvarno nisam životinja na klikanju.

Sad sam se vratio opet na novu Logitechovu MX seriju

*

sas.T

  • *
  • 68
Odg: Logitech vs Razer
« Odgovori #2 : 04. Veljača, 2015., 10:18 »
Nemam previše iskustva s tim zato što i nemam neku periferiju posebnu osim miša Logitech G5 kojeg imam već 7-8 godina, tad plaćen 500 kn i radi kao prvog dana. Prezadovoljan.

Sviđaju mi se neke Razer-ove stvari, ali nisam nikad imao da bi mogao reći da li valja ili nevalja, a i cjenovno je malo skuplji ak se ne varam tak da bi vjerojatno opet odabrao Logitech.
Otkad sam upoznao ljude, zavolio sam životinje...

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Logitech vs Razer
« Odgovori #3 : 04. Veljača, 2015., 10:18 »
Cuo sam od jako puno ljudi da je Razer zivi uzas, navodno jako nekvalitetna periferija po brutalnim cijenema.
Valjda su jako jako podlozni crkavanju.
Ja od periferije koristim Logitech MX 518 i mis je odlican i necu ga mjenjat dok se ne raspadne :hug
Neku MS tastauru, neki multimedia model, kupio ju jer je bila bijela.
I jos imam X360 i X1 kontrolere i X1 je definitivno bolji :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

b1ohazard16

  • *
  • 23
  • When I die bury me high up on mountain withMY bike
Odg: Logitech vs Razer
« Odgovori #4 : 04. Veljača, 2015., 10:42 »
Slazem se za razer...zasad nisam imao mis njihov al miseve kazu  neki da valjaju neki da ne...sto se tice slusalica razerovih cisto smece...ne uzimajte imao sam krakenke...pa bolje da sam dao 500kn na plasticne pistolje nego na to
i onda sam preso na logitech...imam sve logitechovo osim misa koji je speedlink 5000dpi placen 400kn i zadovoljan sam vec normalno sve radi godinu dana...al otkad sam demolirao komp nisam ih koristio eto ima nekih 2mj
« Zadnja izmjena: 04. Veljača, 2015., 10:44 b1ohazard16 »
xfire(new)- radioactive78
Cyber Gamer(CoD4 & CoD2)

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Logitech vs Razer
« Odgovori #5 : 04. Veljača, 2015., 11:25 »
Da se nadovežem... s obzirom da mi je garancije istekla - otvorio sam Nagu molten i unutra je sve napravljeno od mikrotanke plastike. Znači dio gumbića koji pritisne mikrokontroler je doslovno 1mm, ako ne i tanji. Cijeli miš je prazan, unutra nema ničeg osim minijaturne pločice sa par žica i jednim metalnim kružićem na vrhu da miš djeluje teži.

Ergonomski mi je super, tona gumbića je odlična za MMOe i stvarno je miš beskonačno precizan. Sa softverom njihovim se čak može vertikalno/horizontalno neovisno podešavati brzina i DPI... al zaništa im to kad miš unutra jednostavno pukne.

Ja sam ispod te puknute plastike od pola milimetra stavio malo trakice čisto da nadoknadim za tih milimetar koji fali pa klika u prazno :tired:

Što se slušalica tiče - imam medusin headset za 200kn. genijalne slušalice, jako udobne i fenomenalan sound

Odg: Logitech vs Razer
« Odgovori #6 : 04. Veljača, 2015., 12:07 »
Imam Razer Imperator 2012, i neću nikad više kupit ništa od Razera.
Miš je dobar ali uveliko precjenjen, što sumnjam i za ostale Razerove proizvode.
Imao sam problema sa tipkama pa sam morao otvarat i čistit i podmazivat miš, ali najviše me iživciralo što je već nakon 2 godine korištenja počeo gubit kontakt.

*

b1ohazard16

  • *
  • 23
  • When I die bury me high up on mountain withMY bike
Odg: Logitech vs Razer
« Odgovori #7 : 04. Veljača, 2015., 12:18 »
katastrofa...vise platis to sta je na proizvodu razerov logo nego kvalitetu i specifikacije proizvoda
mislio sam da im valjaju misevi...ali nema sanse da sada vise dam 500 i vise kn u vjetar
« Zadnja izmjena: 04. Veljača, 2015., 12:20 b1ohazard16 »
xfire(new)- radioactive78
Cyber Gamer(CoD4 & CoD2)

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Logitech vs Razer
« Odgovori #8 : 04. Veljača, 2015., 13:01 »
Ja sam imao razer nakon godinu dana crko, logitech je za 3 godine ali sam taj mis platio manje od 200 kn, ali geniusov netscroll120 koji sada koristim je tolko udoban i 8 godina me sluzi da je za pricu.
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Logitech vs Razer
« Odgovori #9 : 04. Veljača, 2015., 13:13 »
Steelseries.

*

b1ohazard16

  • *
  • 23
  • When I die bury me high up on mountain withMY bike
Odg: Logitech vs Razer
« Odgovori #10 : 04. Veljača, 2015., 19:50 »
Nahh ne preferiram steelseries vise logitech i speed link(mis)
jedino sta moram priznat steelseries imaju amazing podloge za mis :thumbs:
xfire(new)- radioactive78
Cyber Gamer(CoD4 & CoD2)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9