HCL.HR

Muškarci

  • 749 Odgovora
  • 77189 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Muškarci
« Odgovori #615 : 23. Lipanj, 2013., 00:28 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Muškarci
« Odgovori #616 : 23. Lipanj, 2013., 00:30 »
ne znam, zvuči dosta lejm i pokazuje neku nesigurnost/neodlučnost. Kao vježbao bi, al to me sprječava kme kme. Jesi ovisan o nekom u teretani? Nisi jebote, radiš svoju stvar jer to i jeste individualni sport/aktivnost. Ojačaš karakter, izvučeš najbolje što možeš iz teretane i gledaš svoja posla. Gdje god odeš, sve je puno šabana, fax, disco,,, A na kraju krajeva, uvijek postoji neka alternativa teretani. Ukratko, to s obzirom na moje stajalište ne treba i ne smije bit izlika za ne vježbat (a kao želi se jel). :hiha:

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Muškarci
« Odgovori #617 : 23. Lipanj, 2013., 01:06 »
No, upravo to što kažeš - u krajnjem slučaju to je individualna stvar-sport (ovisno čime se baviš). Prijeđeš preko te odbojnosti teretane, mačo spika, svega, ako imaš neki cilj i želiš nešto napraviti. Koliko tih šabanskih retaja ima u teretani koji su došli ne raditi apsolutno ništa, ili održavati socijalni kontakt, i ne želim biti jedan od njih.

Tako da ono, Ixy, ne kretati jer ti je odbojno, a ŽELIŠ, nema smisla.

Odg: Muškarci
« Odgovori #618 : 23. Lipanj, 2013., 09:16 »
Vidi ih. :mrs:

Loše sam se izrazio. Jer nisam mislio da će biti RASPRAVA o tome, pa sam samo rendom napisao to. I ispalo je da se meni skroz vježba, ali OH NE TERETANA ŠABANI.

Ima više razloga zašto ne idem u gym. Ovaj sam spomenuo čisto jer se o tome raspravljalo. :hiha:
Al ae, krivo sam se izrazio. SOZZ! =)

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Muškarci
« Odgovori #619 : 23. Lipanj, 2013., 09:19 »
:hihi:

Dosta jadno. :hiha:
ALI BEREM.

Nez, ja bih vježbao, ali mi je teretana baš užasno odbojna.
Tipa da imam doma ta sranja, vježbao bih sigurno. xD

#mojihKežualnihPetKuna
Brijem da nebi jer ti je to slicno,tako je i moj frend govorio nmg bildati u teretani zato sto me tako svi gledaju kme kme.Na kraju je bacio 3000 kn na tegove te bildao 2-3 mjeseca i kada je skontao da nije nabacio onu masu koju je zelio odustao je i prodao tegove jadno :tired: . I onda mene pitaju kako imam motivacije... JA nemam motivacije
meni je trening postao navika jednostavno ako zelis bildati neka ti predje u naviku a ne u jebenu motivaciju jer ako se motiviras na npr  Cutlera i zelis izgledati kao on samo ces vise gubiti smisao za bildanje i na kraju ces odustati jer nisi dobio zeljeni izgled. Opustis se i bildas i na kraju sve dodje kakve motivacije :hug
P.S imam mozak
EDIT: Mozes i uzeti steroide ako ces nes na brzinu samo ako si presao dobnu granicu od 21 godine jer brze se postignu rezultati to svak zna natural je teze ali bolje  :D
« Zadnja izmjena: 23. Lipanj, 2013., 09:22 The one »

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Muškarci
« Odgovori #620 : 23. Lipanj, 2013., 09:43 »
Čast iznimkama, ali što je razina nabildanosti i popularnosti veća - to su veće šanse da si šaban.
Zbog toga sam ja super :hiha:

#što se dizača tiče - većina ih se trudi poreći da treniraju zbog izgleda i ismijavaju bildere UVIJEK, ali u ovih par klubova u kojima sam bio, nisam se baš nagledao nekog intelektualnog vrhunca svijeta. 99% šala i razgovora u klubu u kojem više nisam, znaš kojem, je bilo tipično šovinističko sranje koje čuješ po birtijama, s iznimkom da se između razgovora dizalo utege. I mrzio sam to, pa sam šutio većinu vremena.
Ne znam, nisam nikad u takvoj teretani trenirao al vjerujem. Nekako utezi privlace takve ljude nazalost :hihi: :wildboy: A kad sam na treningu bez brata ili nekoga tko mi je bas frend, ne pricam uopce, onako jedino dobar dan/dovidjenja.

Inace bilderi i to pipkanje, nezz stvarno :wildboy:Jos je cudnije sto sam tome svjedocio milijun puta a s druge strane u teretanama gdje sam trenirao nikad nije bilo zena uopce. Mislim okej, cak i u prisustvu zena to je ekstremni sabanluk, al bar mogu shvatit razlog zasto to rade, ovako nezz :solidus:

Inace ovo oko neugodnosti teretane. Pa uvijek je tako da, i ne samo s teretenom nego opcenito kad si ti new guy u necemu. S vremenom na neki nacin postajes onaj zbog koga ljudi ne zele ici u teretanu  :hiha:

Nego, dok smo na ovu temu: https://www.facebook.com/SreleBrutalTeam Onaj status i onda komentar kcerke :hihi: :solidus:
« Zadnja izmjena: 23. Lipanj, 2013., 11:33 dibek »

Odg: Muškarci
« Odgovori #621 : 23. Lipanj, 2013., 11:56 »
Taj lik kojeg si linkao ima ovo u friends:



CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Muškarci
« Odgovori #622 : 23. Lipanj, 2013., 13:31 »
:ave:

Još jedan topic koji se pretvorija u fiskultura topic :(
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Muškarci
« Odgovori #623 : 23. Lipanj, 2013., 17:09 »

Nego, dok smo na ovu temu: https://www.facebook.com/SreleBrutalTeam Onaj status i onda komentar kcerke :hihi: :solidus:

Sad sam pogleda ovo, jebenti sve :ave: Jel taj lik realan?
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Muškarci
« Odgovori #624 : 23. Lipanj, 2013., 17:11 »
Frajer je realan NA NAJJAČE :))))
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Muškarci
« Odgovori #625 : 23. Lipanj, 2013., 17:13 »
"Vozim se na sud i vozim se pored kanta za smece i viknem ka starijem gospodinu, ejjjj rocky!!!! on sa strahom priđe , a ja mu dam dvije plastične boce iz auta NIKAD NEĆU ZABORAVITI TAJ OSMIJEH I SREĆU U NJEGOVIM OCIMA :))"
- Srele BrutalTeam

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Muškarci
« Odgovori #626 : 23. Lipanj, 2013., 17:17 »
:hihi::ave::ave::ave:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Muškarci
« Odgovori #627 : 23. Lipanj, 2013., 17:17 »
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Muškarci
« Odgovori #628 : 23. Lipanj, 2013., 17:56 »
Već sam sejva pola tih slika u svoj DOBRE SLIKE folder. Nerealno.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Muškarci
« Odgovori #629 : 23. Lipanj, 2013., 18:05 »
jesi ti jedan od onih MULJ, tipicni ŠALABAJZERI , RETERDIRANI DEBILI , ,PREVARANTI, KLOŠARI , LAŽLJIVCI , LJUBOMORNA SMEČA SJEBANA NA NAJJAČE !!!!!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9