HCL.HR

Nice guyism

  • 140 Odgovora
  • 12914 Hitova
*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Nice guyism
« Odgovori #105 : 23. Kolovoz, 2010., 15:18 »

Nego, bed je kad se u tebe zagleda neka loša riba.
Mislim nije bed, odjebeš ju al.. ono  :hiha2:
Od svih, zašto baš ta  :wildboy:

Ja imam metodu koja više manje uvijek pali - pravim se lud. Tj ko da ne kužim da peca, pa se najčešće ni ne libe neš probat.

Doduše nekad se znaju počet vješat po tebi i ta sranja pa moraš bit neugodan. Nedavno mi neka krampača doslovno fizički nije dala da odem doma, čupala me po cesti 10 min dok nisam "pristao da odemo kod nje" al samo "da se popišam prije tamo iza zida". Naravno pobjego sam doma i nije mi bilo nimalo neugodno. Jebo ju bog  :tired:
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Nice guyism
« Odgovori #106 : 23. Kolovoz, 2010., 15:22 »
očajne žene  :wildboy:
COOL

Odg: Nice guyism
« Odgovori #107 : 23. Kolovoz, 2010., 15:23 »

Nego, bed je kad se u tebe zagleda neka loša riba.
Mislim nije bed, odjebeš ju al.. ono  :hiha2:
Od svih, zašto baš ta  :wildboy:

Ja imam metodu koja više manje uvijek pali - pravim se lud. Tj ko da ne kužim da peca, pa se najčešće ni ne libe neš probat.

Doduše nekad se znaju počet vješat po tebi i ta sranja pa moraš bit neugodan. Nedavno mi neka krampača doslovno fizički nije dala da odem doma, čupala me po cesti 10 min dok nisam "pristao da odemo kod nje" al samo "da se popišam prije tamo iza zida". Naravno pobjego sam doma i nije mi bilo nimalo neugodno. Jebo ju bog  :tired:
Te stvari isto imaju osjecaje, znas :/ Neznam, mozda te je zaista voljela, mogao si barem slagati nekakvu vaznu situaciju, tipa, mater treba voziti kod bake jerbo je baka stara i to, a mater se boji ceste zbog predrasuda koje odkruzuju zenski rod i njihove specificnosti vezane uz cestovne manire :( Bezosjecajni zavodniče :hiha2:

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Nice guyism
« Odgovori #108 : 23. Kolovoz, 2010., 15:25 »
Ne, ova je bila samo neka random pijana krampača.
Ko je jebe, ja bi shvatio poruku kod "zauzet sam" ili "gle, ne"

Uostalom, what juli said
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Nice guyism
« Odgovori #109 : 23. Kolovoz, 2010., 15:26 »

Nego, bed je kad se u tebe zagleda neka loša riba.
Mislim nije bed, odjebeš ju al.. ono  :hiha2:
Od svih, zašto baš ta  :wildboy:

Ja imam metodu koja više manje uvijek pali - pravim se lud. Tj ko da ne kužim da peca, pa se najčešće ni ne libe neš probat.

Doduše nekad se znaju počet vješat po tebi i ta sranja pa moraš bit neugodan. Nedavno mi neka krampača doslovno fizički nije dala da odem doma, čupala me po cesti 10 min dok nisam "pristao da odemo kod nje" al samo "da se popišam prije tamo iza zida". Naravno pobjego sam doma i nije mi bilo nimalo neugodno. Jebo ju bog  :tired:

imao takvu situaciju, na kraju jebo ono.  :hihi:
neznam, boli me kurac, i uvijek mogu reć +1.  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Nice guyism
« Odgovori #110 : 23. Kolovoz, 2010., 15:28 »
Ne, ova je bila samo neka random pijana krampača.
Ko je jebe, ja bi shvatio poruku kod "zauzet sam" ili "gle, ne"

Uostalom, what juli said
Onda nesto poput, ne zelim uciniti to dok si pijana, osjetio bih se kao da te iskoristavam. Nikada si ne bih oprostio.  :hiha: Ako si sretan, mozda te bude promovirala prijateljicama, moguce, ljepsim prijateljicama.

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Nice guyism
« Odgovori #111 : 23. Kolovoz, 2010., 15:33 »
kog briga za rendom ženom  :wildboy:
COOL

Odg: Nice guyism
« Odgovori #112 : 23. Kolovoz, 2010., 15:35 »
kog briga za rendom ženom  :wildboy:

Ti neosjećas taj muski poriv, zelju za pozicijom alfa jebača.  :hiha: I, isprazni inboks :(
« Zadnja izmjena: 23. Kolovoz, 2010., 15:38 Rider on the Storm »

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Nice guyism
« Odgovori #113 : 23. Kolovoz, 2010., 15:44 »
dobar ured frende  :thumbs: :mrgreen:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Nice guyism
« Odgovori #114 : 23. Kolovoz, 2010., 15:46 »
dobar ured frende  :thumbs: :mrgreen:
Muski me poriv nadjacao. Rendom zene  :hiha2:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Nice guyism
« Odgovori #115 : 23. Kolovoz, 2010., 16:06 »
imao takvu situaciju, na kraju jebo ono.  :hihi:

+1
Bar je zube sve imala. S obzirom kakve su inače dole u Bosni. :wildboy:

Iako, bila jedna mega jebozovna, skoro pa punoletna koju sam uspio ignorirati. Jer eto, igrao se PES. I tako... :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Nice guyism
« Odgovori #116 : 23. Kolovoz, 2010., 16:10 »
imao takvu situaciju, na kraju jebo ono.  :hihi:

+1
Bar je zube sve imala. S obzirom kakve su inače dole u Bosni. :wildboy:

Iako, bila jedna mega jebozovna, skoro pa punoletna koju sam uspio ignorirati. Jer eto, igrao se PES. I tako... :wildboy:

 :ave: :ave: :ave:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Nice guyism
« Odgovori #117 : 23. Kolovoz, 2010., 16:13 »
Kad pričaš sa ženom gledaj ju u oči i razmišljaj ovako "Kako bih te nategnuo, kao "sviđaš" mi se lol, a samo želim podmazati miša tebi u međunožje". Budi kreten, ne znam, ako ti kaže "JOOOOOJ NE MOGU SPAVAT VEĆ DANIMA" ili nešto glupo kao što inače žene seru  :hiha:, ti joj reci "pa da vidi se da previše jedeš prije spavanja"

To je bila moja prva prava djevojka.  :ementaler:

A prva ženska kojoj sam htio metnuti miša je bila ono prekrasna i to sve, čak i sad je se sjećam onako u idiličnoj bjelini, sve je bijelo, vjenčanice, cvijeće. Tako sam joj i pristupao odmah i nisam joj ni ruku uspio dotaknut.

Ne znam. Samo ne budi papučar. I kad osjetiš da te hoće odi ća. (Ako ste negdje u nekom DISKAČU) Vrati se za desetak minuta i reci joj da si se posrao ko bivo.

Meni takvo ponašanje pali.

Prva djevojka me sjebala istom spikom ko što i tebi te tvoje uvaljuju. Znači i prije nego što si išta uspio s njima. Meni duplo sranje. Jer sam se popapučario, počeo filozofirati o vezi, o ovome o onome... završilo je svinjarijama poput oh ti si predobar za mene, ne želim te povrijediti kurac palac

S drugom djevojkom sam sad više od dvije godine "bezobrazan i kreten" kad god nismo sami i nekako sam preskočio tu fazu papučarenja. I sad se ona meni papučari.  :hiha: I ja joj govorim da to nije dobro.  :hiha2: I uvijek treba biti spreman na razočaranje. Uvijek očijukati i flertovati lagano s tuđim djevojkama, ili općenito djevojkama iz sela  :hiha: diže ti samopouzdanje i muškost.

Al opet, neke ženke vole papučare i ne mogu biti s kretenima.  :wildboy:

Mindfuck  :hiha:

Djevojke.  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Nice guyism
« Odgovori #118 : 23. Kolovoz, 2010., 16:16 »
nemoj reć da si se isro ko bivol.  :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Nice guyism
« Odgovori #119 : 23. Kolovoz, 2010., 16:19 »
Dobro, zaboravio sam reć da su to uglavnom curke ono, bob marley + starke jel. Nešto otvorenija UMA  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9