HCL.HR

Noćni topik (02h - 07h)

  • 1530 Odgovora
  • 117965 Hitova
Odg: Noćni topik
« Odgovori #225 : 06. Lipanj, 2010., 02:29 »
JEgoze4 ako ću se ikad  više tući s drugašima oko kante za smeće  :wildboy: Krv Isusvoa  :wildboy:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Noćni topik
« Odgovori #226 : 08. Lipanj, 2010., 01:06 »
 :wildboy:

Glupo mi je ići leći, jer iz nekog razloga, kad legnem u krevet počme me boliti grlo i kašljem stalno  :geek:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Noćni topik
« Odgovori #227 : 08. Lipanj, 2010., 01:13 »
PočMe ha.  :hiha:

Još jedna vruća noć. Srećom pa imam vent. I poželio sam sladoled sad i otvorim zamrzivač kad tamo SLADOLED.

To je to. SIKRET. Svemir mi je donirao sladoled.  :hiha:

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Noćni topik
« Odgovori #228 : 08. Lipanj, 2010., 01:22 »
IDEMO SE NAPIT NA ZAPRUĐE I RAZBIT HGSPOT BOGA IM JEBEM

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Noćni topik
« Odgovori #229 : 08. Lipanj, 2010., 01:26 »
PUKA SI PRILE! PUKA!
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Noćni topik
« Odgovori #230 : 08. Lipanj, 2010., 01:53 »
Ok dakle.

http://www.noescape.rateofinjury.com/main.htm

Čovik je napravio film u 3D-u o Silent Hill-u s tek blagim blagim referencama na igru. Znači sve je ful novo, i u biti nema poveznice nikakve osim što je sve podjednako uvrnuto.
3D izgleda ko prosječna PSOne animacija, nema dijaloga već je sve titlano al ima hrpa zvukova. Par puta me prenulo. Uznemirujuće je u biti.

Pogledao sam do ppola 5. epizode i nekako me privlači da pogledam do kraja, iako nije baš ugodno gledati. Pogotov sad, u 2 i po ujutro.

Početak je dosta traljav, ali kasnije postaje sve više i više sick i priča dobiva smisao. Odličan hommage, iako u biti nije hommage koliko stvarno, animirani film, iako tehnički ko poluproizvod djeluje.
Skinuti i gledati, tko voli Silent Hill. Ili Jacob's Ladder. Dosta podsjeća na neki mix toga dvoje u biti. Štajaznam. Pogledat ću do kraja.  :(

Evo par skrinova.











Odg: Noćni topik
« Odgovori #231 : 08. Lipanj, 2010., 02:00 »
Dovraga.
Baš sam mislio fino post-spoznajski depresivno nešto postati o stvarima koje vjerujem da svi ljudi kad tad pomisle iako možda ne bi trebali kad me ovo sad zrulalo. :( :wildboy:

Simpa izgleda, pogledat ću sljedeći tjedan ili nešto. Jacob's Ladder i nije bio baš uznemirujući.
Pače, nisam siguran da ijedan horor je bio :(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Noćni topik
« Odgovori #232 : 08. Lipanj, 2010., 02:04 »
Pa sve ovisi kad gledaš. Meni je Fatal Frame bio jebeno uznemirujuć jer sam ga uvijek igrao noću, po danu mi je to bilo ko cheatanje otprilike. Prva dva SH-a također.
Jacob's ladder nije toliko uznemirujuć ali motivi su slični. A motivi su uznemirujući. JER SU STVARNI!1

Odg: Noćni topik
« Odgovori #233 : 08. Lipanj, 2010., 02:11 »
Al govorio sam o filmovima, naravno da ćeš se sa igrama više poistovjetiti i više se uživiti i štajaznam.

Silent Hill prvi, o da. Kako sam sjeban dječarac bio, sa 11 godina to igrati. Uvjek ću se sjećati pare od hladnoće koja mi je izlazila iz usta jedno proljetno večer dok sam ga igrao u sam doma. Prejezivo je bilo, tim više što je čitava igra presjebana, nije radila i stalno sam morao čekati da se loada dok otvaraš vrata recimo ( STALNO MORAŠ BITI NA OPREZU, NIKAD MIRA!1 ) ona muzika i suptilna progresija iz lošeg u gore.. i kako sam bio mlad i lud,  ta para mi je bila kao DOKAZ da je kuća u kojoj sam živio ukleta jer sam živio u stanu u kojem je umro netko tada.
Ono, svakih 20ak minuta sam sejvao i gasio PS, nisam više mogao podnjeti pritisak :(

Nakon toga mi je sve meh. Ne znam jel radi igre ili ne :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Noćni topik
« Odgovori #234 : 08. Lipanj, 2010., 02:23 »
Jać skinut i pogledat kad bude bilo vremena. Veliki sam fan Jacob's Laddera, to mi je jedan od top3 ikad inače.
Ne znam kolko to ljudi znaju al SH je onaj efekt kad se bića onako bolesno tresu (ne znam kako to bolje opisati, mozak mi još na ćirilici funkcionira trenutno) je ekšli uzet iz Jacob's Laddera baš. Meni najbolji antiratni/ptsp/Vijetnam film. Plus glumi Tim Robbins koji mi je jedan od osobnih bogova
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Noćni topik
« Odgovori #235 : 08. Lipanj, 2010., 02:24 »
Ništa na svijetu nije strašnije od uvodne špice i muzike iz Dosje X-a. NIŠTA!

http://www.youtube.com/watch?v=hYMjt92fVNA

I dan danas kad to čujem/vidim mi prođu trnci i neki gej osjećaj neugode. Jebemu sve. Isprepadalo me dok sam bio mali. Jer, realno, elijeni kao takvi su najstrašnija stvar na svijetu, jer su zapravo relativno realni/mogući/bla. Za razliku od duhova, vukodlaka, zombija i inih skeri tipova. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Noćni topik
« Odgovori #236 : 08. Lipanj, 2010., 02:30 »
Duhovi bokte. Nije moguće da ne vjeruješ da postoje.
Previše priča vezanih uz njih. A i opet, ne znamo nakon smrti što nas čeka. Ako hoćeš možemo se ko ona dva frajera okladiti, tko prvi umre nek posjeti drugoga.

Jesi za?  :wildboy:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Noćni topik
« Odgovori #237 : 08. Lipanj, 2010., 02:32 »
Jesan. :wildboy:


Al duhovi su mi nekako ''meh''. Ima previše nelogičnosti i logičkih propusta. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Noćni topik
« Odgovori #238 : 08. Lipanj, 2010., 02:35 »
Fejlo si link jerbo si stavio izmijenjenu špicu iz novijih sezona. :poklopac: :ixy:

Al da, u potpunosti se slažem. Pred godinu i po cca sam završio sa ponovnim gledanjem cijele serije i moram priznati da je špica uvijek nanovo u meni budila onu nelagodu kao i kad sam Fajlse gledao ko klinac i kada su me plašili. Inače, fun fact je da je Snow theme mjuzu od X-Fajlsa ubo sasvim slučajno (lik se naslonio na sintisajzer :hiha: ).


Nego, najgore i najspuki epizoda ikad valjda: http://www.imdb.com/title/tt0751137/
Ko klinac nisam noćima spavao nakon pola pogledane epizode. Pre pre pre jebeno
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Noćni topik
« Odgovori #239 : 08. Lipanj, 2010., 02:47 »
Je to ona epizoda di dica igraju baseball pa im loptica upadne u kuću di žive oni ljudi i ona žena koja je...jel.
To je preskeri epizoda, ako je to ta.

Jesan. :wildboy:


Al duhovi su mi nekako ''meh''. Ima previše nelogičnosti i logičkih propusta. :wildboy:

Ja uvjeren da postoje. Imao neka iskustva. Čudnovata, teško objašnjiva. Zovi to energijom, autosugestijom il kako već al ono, nije baš uobičajeno i nije logički objašnjivo.
Mislim...stvarno sam skeptik spram takvih stvari al ono. Mah. Duga priča. Ali ako u išta vjerujem od svih tih STVARI, onda su duhovi na prvom mjestu, to sam baš onako
uvjeren ful da postoje. Ne nužno kako ih se igdje opisuje već da postoje, duhovi ili bolji naziv, duše.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9