HCL.HR

Nogač! Volume 4

  • 1845 Odgovora
  • 104948 Hitova
*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Nogač! Volume 4
« Odgovori #1500 : 13. Travanj, 2012., 03:47 »
Kralju nadam se da vodiš biznis bolje nego što se odnosiš prema stvarima koje kažeš da ćeš napraviti, jer je ovo bilo baš bijedno. Ne znam što je bilo, ali valjda nije teško javiti s jednog od 30 mobitela koje posjeduješ da ti je umrla baba ili nešto, pa da ne možeš doći. Ali dobro, svi ionako znaju kakav je, pa nije bilo čuđenja.

Koji retard ja ne virujem. I još se čudi što ga ljudi sjebavaju za biznis.

Zapravo sam tek sad skužio koliko si me popljuvao u cijelom ovom topiku, smiješno mi. Očito još imaš neki kurac protiv mene od prije, pa si sad našao na koji način to sve pustit van.  

Svi ionako znaju kakav sam? Ajde da čujem, kakav sam  :hihi:
Pitaj Hazza, Facu, Nooba, Ilidana, bivera, babitcha, Amara, Ementalera i gro drugih kojima sam napravio usluge bez da sam ikada išta zatražio nazad, pitaj ih, kakav sam?

Dok trebam nabavljat komponente, sređivat poslove, plaćat honorarce, preprodavat vaša govna, sređivat kontakte, onda sam "sizi", "sizigi" i "srđan"
Kad zbog posla zaboravim na jednu utakmicu odmah sam "nekakav", "šigi", "govna", "retard".

Ajde se ti lijepo za početak napuši mog biznis kurca. U biti, ček da to ponovim; Smaug, napuši se mog biznis kurca. A onda nakon toga pitaj neke od ljudi koji svakodnevno rade samnom (njih 5 od 27 je čak ovdje na forumu), je li im kasnila plaća ovaj mjesec i hoće li kasniti sljedeći mjesec? Iako se radi o više desetaka tisuca kuna, odgovor na oba pitanja je jasan NE.

Znaš zašto i kako? Zato što šigi ne spava zadnjih tjedan dana i radi ko debil na tome da realizira ciljeve sebi i drugima, i zbog toga mi mozak ne funkcionira najbolje zadnja dva dana i jednostavno sam zaboravio na jebenu utakmicu. Eto ti razloga.

Nije jebeni kraj svijeta. Ispričao sam se, sljedeći tjedan dolazim s obecanom gajbom pive koju ću s guštom popit s Grgom, Babitjem i ostalim zumbulima.

Odo spavat, napokon

« Zadnja izmjena: 13. Travanj, 2012., 03:51 Syzygy »

*

Ben

  • *
  • 104
Odg: Nogač! Volume 4
« Odgovori #1501 : 13. Travanj, 2012., 06:41 »

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Nogač! Volume 4
« Odgovori #1502 : 13. Travanj, 2012., 07:06 »
 :ave: :hihi:

ave križu jebemti ti boga kako ovo rula. bena za precednika :)))))))))))))))))))))))))))))
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Nogač! Volume 4
« Odgovori #1503 : 13. Travanj, 2012., 10:46 »
koji rendom atak na smauga ja NEZZ.  :ave:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: Nogač! Volume 4
« Odgovori #1504 : 13. Travanj, 2012., 11:30 »
dobro realno svi smo bili ljuti i nabrijani i govorili da ćemo mu ić stan zapalit  :hiha:

kao što bi bili na bilo kog drugog da je napravio istu stvar, nije se jednom dogodilo da krenemo s planovima o jebanju majke kada bude 21:59 a nekog još nema/nije se javio, da psujemo babića jer je ZASPAO prije tekme pa noda mora autom  jurit po njega etc, to je sve nekako normalno, ŽAR i NABRIJANOST na tekmu and shit

Tekma je ionako bila savršena i bez šigija, lavovska 5 na 6 borba, pola sata dulje igranje, vodstva obje momčadi, epični golovi i obrane te dostizanja rezultata, najprije s jedne strane a onda i s druge, nezzz, savršeno

Daj nam onda za idući put samo ostavi broj na koji se neće javljat rendom žene i na koji te možemo dobit i sve 5

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Nogač! Volume 4
« Odgovori #1505 : 13. Travanj, 2012., 12:28 »
x
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Nogač! Volume 4
« Odgovori #1506 : 13. Travanj, 2012., 13:39 »
Zaslužija je da ga neko ispljuca, a sinoć sam bija živčan ko križ, pa eto. Nije me briga za tvoj biznis SRKY, to sam napisa samo da te isprovociram, ali mi svjedno nije jasno što si se onda uopće javlja za nogomet kad si zna da moraš raditi? Nezz, događalo se da bi ljudi znali izdati ili nešto, ali bar bi javili da se ne mislimo. Eto, nek se zna da nemam ništa "protiv tebe od prije", osim što si mi antipatičan, a to i nije neka velika stvar. Sad kad je jutro i pametniji sam,,,, možda jesam malo pretjera, pogodija sam u živac, shvaćen sam preozbiljno itd sozz nhf itd,,,,,,,,,,,,,ogm g
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Nogač! Volume 4
« Odgovori #1507 : 13. Travanj, 2012., 14:42 »
ajde panju rađe ti ocjene stavi i to.  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Nogač! Volume 4
« Odgovori #1508 : 13. Travanj, 2012., 18:32 »
Jel se smije nosit gajba pive na tribinu? Il sad igrate vani? 
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: Nogač! Volume 4
« Odgovori #1509 : 13. Travanj, 2012., 19:56 »
ajde panju rađe ti ocjene stavi i to.  :hiha:

Odg: Nogač! Volume 4
« Odgovori #1510 : 13. Travanj, 2012., 21:15 »
Jel se smije nosit gajba pive na tribinu? Il sad igrate vani? 

realno neće ti nitko tamo ništa, zašto bi ikom smetalo :< al nema tribina neg je jedna klupica :<
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Nogač! Volume 4
« Odgovori #1511 : 14. Travanj, 2012., 11:15 »
Kad se makne balon, onda ima tribina  :hiha:

*

Ben

  • *
  • 104
Odg: Nogač! Volume 4
« Odgovori #1512 : 15. Travanj, 2012., 20:12 »
Oh ne, izbivao sam, a beef nije nastavljen :( Budući da je beef započet u ovom topicu i budući da su gifovi već bili pripremljeni, postat ću ih ovdje da ne propadnu :wildboy: Nedostaje kontekst, ali eto što dobijem kad pravim ražanj, a zec u šumi.




*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Nogač! Volume 4
« Odgovori #1513 : 15. Travanj, 2012., 20:15 »
 :hihi: :hihi:

gus :hug
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Nogač! Volume 4
« Odgovori #1514 : 15. Travanj, 2012., 20:18 »
4/10  :hiha2:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9