HCL.HR

Postoji li normalan hrvatski portal za vijesti?

  • 107 Odgovora
  • 9145 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Postoji li normalan hrvatski portal za vijesti?
« Odgovori #105 : 26. Srpanj, 2010., 14:03 »
onako znam da radiš u novoj tv. al ono kad ti mene pitaš glupo mi je da se isfurava tajnost. ;D nemam komentara nekih u vezi toga ;(

btw ja vas ne kužim. Jebote noob kolko ti imaš radnog iskustva, kolko godina imaš? pa i da radiš na 24 sata tv opet dobijaš jebeno iskustvo i učiš poso. ne kužim kaj imaš razmišljat o sadržaju koji s tobom veze nema.  :wildboy: al dobro aj.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Postoji li normalan hrvatski portal za vijesti?
« Odgovori #106 : 26. Srpanj, 2010., 14:14 »
Hej nube daj pitaj urednika da još jednom u vijestima izvrte ona "zlatna pravila" kako se zaštititi protiv vrućine jer ih nisam pohvatao prvih 1000 TISUĆA PUTA JEBOTE BOG.

 :wildboy:

zbavam se, radi svoj posao, uzmi im pare, držim fige za DW ili NG  :(
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Postoji li normalan hrvatski portal za vijesti?
« Odgovori #107 : 26. Srpanj, 2010., 14:25 »
onako znam da radiš u novoj tv. al ono kad ti mene pitaš glupo mi je da se isfurava tajnost. ;D nemam komentara nekih u vezi toga ;(

btw ja vas ne kužim. Jebote noob kolko ti imaš radnog iskustva, kolko godina imaš? pa i da radiš na 24 sata tv opet dobijaš jebeno iskustvo i učiš poso. ne kužim kaj imaš razmišljat o sadržaju koji s tobom veze nema.  :wildboy: al dobro aj.

Gle.

Sadržaj je totalno nebitan i ne zamaram se njime jer sam tehničar na kraju krajeva i peglam sliku i ton.
Iskustvo je super i nitko (bar ja) ti ne sporim što si tu di jesi, po meni je to predobra stvar jer ko što si reko dereš praksu, stječeš iskustvo i kasnije možeš napredovati u više smjerova.

Ja ove godine punim 25 ( :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy:), nemam faks niti upisan još, imam radnog iskustva dovoljno i moram se zamarati sa sadržajem i onim što radim jer godine lete a ne sviđa mi se baš di sam što sam. Tako da-za raditi to što radiš ti, ja ili itko drugi sam apsolutno za, ali ne želim doživjeti mirovinu ovdje.

Ti si mlad. Šljakaj i uživaj.  :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9