HCL.HR

S kakvom plaćom bi bili zadovoljni?

  • 67 Odgovora
  • 5154 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: S kakvom plaćom bi bili zadovoljni?
« Odgovori #60 : 12. Kolovoz, 2010., 07:59 »
Jedan savjet, zajebi kartice i ostala sranja, nemoj dizat kredite na neke gluparije, nego ako već uzimaš za konkretne stvari   :thumbs:

 :tired:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: S kakvom plaćom bi bili zadovoljni?
« Odgovori #61 : 12. Kolovoz, 2010., 08:04 »
Da kupo, sve plaćaj kešom iz svežnja. :hihi:
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: S kakvom plaćom bi bili zadovoljni?
« Odgovori #62 : 12. Kolovoz, 2010., 11:14 »
dobro tardu, znaš dobro kaj sam mislio  ;)

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: S kakvom plaćom bi bili zadovoljni?
« Odgovori #63 : 12. Kolovoz, 2010., 11:30 »
Sorry, Dubrava-boy :hihi:
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: S kakvom plaćom bi bili zadovoljni?
« Odgovori #64 : 12. Kolovoz, 2010., 12:17 »
U biti, radi se o uzgajanju kupina... Al možeš i tamo imat gun i to  :hiha:

isuse, nemoj reć. kupine. to je u mojoj familiji u planu već stoljećima. da se tim bavimo i zaradimo novaca ko trump. kupine jebemu. budućnost.

ili puževi  :ementaler:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: S kakvom plaćom bi bili zadovoljni?
« Odgovori #65 : 12. Kolovoz, 2010., 16:04 »
predepresivan topic. ono, ovaj noob. čovjek ima planove za 15+ godina. i kak da se ja sad ne osjećam lame i glupo pored njega.  :wildboy:

Ae, tak i meni. Čim dođu ovakve teme, pojavi se ekipa koja zarađuje, ima megaplanove, projekte i sve ostalo.

A ja studiram mrtvi FER koji me nakon jedne godine nije doveo ništa bliže onom čemu težim i što želim od obrazovanja, nikad nisam imao posao, nesposoban sam za išta osim najosnovnijeg fizičkog rada od kojeg bi ionako odustao jer sam karakterna nula, nemam nikakve projekte ili ideje koje bi mi donijele profit il barem nekakvo osobno zadovoljstvo, a nemam ni inicijative za išta ikad.

Unatoč tome, imam i (poprilično) više nego što mi zapravo treba. Ponekad mi je neugodno koliko imam, a koliko sam zaslužio. Zvuči gej i kao fejk skromnost, al ono, je.

A čuj čovjek izgubi svu motivaciju jer studira nešto čime se tvoje znanje ne miče s mrtve točke, ali pritom te raznorazni zavodu jebu u mozak, doslovno zato jer mogu. Nije ni čudo što ekipa nema volje za išta raditi. Nije da si ti jedini takav, isto ovo mišljenje ima 90% ekipe na faksu..


Inače ove kupine idu navodno dosta dobro, ali mislim da je to potencijalni fail, jer ekipa nema za kruh, a kamoli za 200g kupina koje koštaju 20 kn...
Za većinu poslova ipak najvažniji je početni kapital, a ne ideja, a kapital je ono što većina nema i moš se jebat..
« Zadnja izmjena: 12. Kolovoz, 2010., 16:06 --HS-- »
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: S kakvom plaćom bi bili zadovoljni?
« Odgovori #66 : 12. Kolovoz, 2010., 16:19 »
Kupine, puževi, masline i bilo kakve slicne pizdarije su isplative iskljucivo ako ti je to dodatni prihod, obogatit se od toga ne mozes.

Mislim, imam neki plan s kupinama, ali to je cisto "plan" i ostat ce tako jos kojih 5 godina.

Ali to je jedan od odličnih poslova gdje možeš zaposlit nekog da to vodi + trošit studente s agronomije/prometa/filozofije/itd za 15kn/h kada je berba.

Kažem, ne dobiješ puno, ali kojih 2-3k kn mjesecno + osobnu satisfakciju i domaće kupinovo vino zvuči sasvim dobro ako imaš redovni posao pored toga.   

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: S kakvom plaćom bi bili zadovoljni?
« Odgovori #67 : 21. Kolovoz, 2010., 14:21 »
...a za vlastiti stan je svima nama nenasljednicima mrtvih teta iz Amerika kredit jedina opcija jel?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9