HCL.HR

Prijamni :(

  • 218 Odgovora
  • 26684 Hitova
Re: Prijamni :(
« Odgovori #180 : 16. Srpanj, 2008., 12:54 »
ha-ha ;D

lejm

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Prijamni :(
« Odgovori #181 : 16. Srpanj, 2008., 15:00 »
a kaj ću ić i posuđivat pare od nekog kad na kraju nemam ni kaj upisat :wildboy:
mogu se jebat :wildboy:

možda mi samo švedski ostane :wildboy:
možda :wildboy:

lijen si ko guzica.  :(

prestani plakat, sam si si kriv i pokreni se. znam dečka koji je rano u životu izgubio majku, otac mu nikad neće osvojit nagradu "father of the year" nagradu, al eto, dečko je završio gimnaziju, radi već par godina, stigne jebat, izlazit, brinut se za mlađu braću. sad je bio na prijemnom za politologiju, ne znam kak je prošlo, ali se nadam da je uspio upast.

još samo jednom reci da ti život saka ili da nemaš sreće i lupit ću te. od staraca si otišao prije dosta mjeseci. umjesto da si išao po gaming sajmovima i drkao kitu, oplakivao svoju nesreću, mogao si pregrmit, i radit kao konobar gdje god si trebao radit. grga ti je uvijek izlazio ususret, nudio ti je da otuširaš kod njega. trebao si imat tri komada odjeće. jednog na sebi, jednog spremnog i jednog na pranju. valjda znaš umočit majicu u lavor pun vode i praška i oribat majicu kao što su to radili naši stari.

uz to, mogao si bit manje alternativan i ošišat tu nepraktično dugu i smrdljivu kosu pa se možda i ne bi činilo da ju nisi oprao tjedan dana, kad ju stvarno nisi oprao jedan dan.

daj se pokreni, pregrmi neke stvari u životu sada, da ti bude bolje sutra.  :ementaler:

i fala još jednom na kuruzi...  :ementaler:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Prijamni :(
« Odgovori #182 : 16. Srpanj, 2008., 15:02 »
ladies and gentleman, DAVOR IGRIĆ. :ementaler:  :thumbs:

*

Fr3Ak

  • **
  • 313
    • http://www.shuma.org
Re: Prijamni :(
« Odgovori #183 : 16. Srpanj, 2008., 15:04 »
znam dečka koji je rano u životu izgubio majku, otac mu nikad neće osvojit nagradu "father of the year" nagradu, al eto, dečko je završio gimnaziju, radi već par godina, stigne jebat, izlazit, brinut se za mlađu braću. sad je bio na prijemnom za politologiju, ne znam kak je prošlo, ali se nadam da je uspio upast.

rofl

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Prijamni :(
« Odgovori #184 : 16. Srpanj, 2008., 15:07 »
znam dečka koji je rano u životu izgubio majku, otac mu nikad neće osvojit nagradu "father of the year" nagradu, al eto, dečko je završio gimnaziju, radi već par godina, stigne jebat, izlazit, brinut se za mlađu braću. sad je bio na prijemnom za politologiju, ne znam kak je prošlo, ali se nadam da je uspio upast.

rofl
+1

al istina je babić... sereš malo previše :(

Re: Prijamni :(
« Odgovori #185 : 16. Srpanj, 2008., 15:41 »
znam dečka koji je rano u životu izgubio majku, otac mu nikad neće osvojit nagradu "father of the year" nagradu, al eto, dečko je završio gimnaziju, radi već par godina, stigne jebat, izlazit, brinut se za mlađu braću. sad je bio na prijemnom za politologiju, ne znam kak je prošlo, ali se nadam da je uspio upast.

rofl
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Prijamni :(
« Odgovori #186 : 16. Srpanj, 2008., 16:37 »
znam dečka koji je rano u životu izgubio majku, otac mu nikad neće osvojit nagradu "father of the year" nagradu, al eto, dečko je završio gimnaziju, radi već par godina, stigne jebat, izlazit, brinut se za mlađu braću. sad je bio na prijemnom za politologiju, ne znam kak je prošlo, ali se nadam da je uspio upast.

rofl

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Prijamni :(
« Odgovori #187 : 16. Srpanj, 2008., 17:16 »
uuu you touch my tralalala


ali babitch, slažem se s biverom  :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Prijamni :(
« Odgovori #188 : 16. Srpanj, 2008., 17:20 »
X, trebao si samo kvotat :(

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Prijamni :(
« Odgovori #189 : 16. Srpanj, 2008., 18:02 »
babic ne seri nego odi na jebeni upis


*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Prijamni :(
« Odgovori #190 : 16. Srpanj, 2008., 19:51 »
normalno da se slažeš x, kad je napisao post ala ti

lejm malo, al ajde
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: Prijamni :(
« Odgovori #191 : 16. Srpanj, 2008., 20:20 »
babic ne zivi s starcima. WTF se desilo ? . Uglavnom odi na fax u svakom slucaju.. Baustela dosadi nakon par godina.
easy-forex-basics.blogspot.com

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Prijamni :(
« Odgovori #192 : 16. Srpanj, 2008., 20:22 »
on ne zivi sa starcima vec ne znam ni ja kolko :wildboy:

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: Prijamni :(
« Odgovori #193 : 16. Srpanj, 2008., 20:29 »
nego s kim ? . Ak babitch misle da treba obrisat nek se obrise.
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Prijamni :(
« Odgovori #194 : 16. Srpanj, 2008., 20:54 »
BabiČu nemoj, ne sliušaj ih.  :wildboy:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9