HCL.HR

Škola, e.

  • 481 Odgovora
  • 48559 Hitova
*

morski_pas

  • ****
  • 988
  • Team Zissou
Re: Škola, e.
« Odgovori #480 : 21. Prosinac, 2007., 17:23 »
3.8 i najlošije  :tired: Ti ideš u osnovnu?  :tired:

Hrvatski neće biti komad kao ni fizika..al zato matika možda bude :tired:

Idem u gimnaziju.

cisti primjer zasto nase skolstvo ne valja, 3.8 se smatra dobrim prosjekom  :tired: Ne da ja imam neke ambicije velike, meni je to sasvim ok prosjek ne treba mi vise i ne ulazem truda za vise. Jbg, ako smatras da je normalno bit na granici padanja u tri predmeta, koji faks mislis tako upisat jbt?  :tired:

Dječko, potrebno je samo dosta novaca i na bilo koji faks ćeš upast, i još novaca kako bi ga završio..
Oni koji misle bez novaca, sve će biti teže..učit cijeli dan da bi onda na kraju imali plaću kao i neki stolar ili uopće ne dobili posao?


Jebiga, možeš bit šupak pa da ti starci sve plaćaju a na kraju ne znaš ni šta si završio ili se malo potrudit na svoju ruku i postići nešto sam (zamisli, nešto sam postic jbt).

To sto nase srednje skole imaju previse gradiva i profesore koje ne bi pustio da poucavaju u vrticu, to je druga stvar. :)
And if the dam breaks open many years too soon
And if there is no room upon the hill
And if your head explodes with dark forbodings too
Ill see you on the dark side of the moon ...

*

Tomkan

  • *
  • 31
  • Pro?
Re: Škola, e.
« Odgovori #481 : 21. Prosinac, 2007., 18:21 »
3.8 i najlošije  :tired: Ti ideš u osnovnu?  :tired:

Hrvatski neće biti komad kao ni fizika..al zato matika možda bude :tired:

Idem u gimnaziju.

cisti primjer zasto nase skolstvo ne valja, 3.8 se smatra dobrim prosjekom  :tired: Ne da ja imam neke ambicije velike, meni je to sasvim ok prosjek ne treba mi vise i ne ulazem truda za vise. Jbg, ako smatras da je normalno bit na granici padanja u tri predmeta, koji faks mislis tako upisat jbt?  :tired:

Dječko, potrebno je samo dosta novaca i na bilo koji faks ćeš upast, i još novaca kako bi ga završio..
Oni koji misle bez novaca, sve će biti teže..učit cijeli dan da bi onda na kraju imali plaću kao i neki stolar ili uopće ne dobili posao?


Jebiga, možeš bit šupak pa da ti starci sve plaćaju a na kraju ne znaš ni šta si završio ili se malo potrudit na svoju ruku i postići nešto sam (zamisli, nešto sam postic jbt).

To sto nase srednje skole imaju previse gradiva i profesore koje ne bi pustio da poucavaju u vrticu, to je druga stvar. :)

Vidiš, u nećemu se slažemo a u nećemu ne  :D
Za profesore istina..al ima i onih koji su baš za taj posao..
I ne kažem ja da će mi starci plaćati već općenito za ovaj naš sustav..imaš novac, imaš sve..
A što se tiće mene, vjerojatno mi neće plaćati faks, al trudit ću se kolko budem imao volje, na prijemni i ako baš bude kriza morat će ofc malo pomoći  :faca:
Neka, fala Bogu

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9