HCL.HR

Novac

  • 21 Odgovora
  • 2954 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Novac
« Odgovori #15 : 09. Siječanj, 2011., 20:21 »
Ovo s Erste je zanimljivo. Bas sam na takvo nes mislio. :ementaler:

da, erste za mlade je skroz dobra opcija, uplaćuješ kad hoćeš koliko god hoćeš, možeš čak i uzet pare s računa prije kraja oročenja i to bez gubitka kamate (to je ta, BENEFICIJA za mlade, meni je to žalosno, ali tako valjda funkcionira poslovni svijet), budući da u normalnoj štednji gubiš kamatu i tako...

skroz dobar backup novaca


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Novac
« Odgovori #16 : 09. Siječanj, 2011., 20:24 »
Ne razumijem, što je tu žalosno? Što je to beneficija? Trebalo bi biti po difoltu svima tako?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Novac
« Odgovori #17 : 09. Siječanj, 2011., 20:29 »
pa u principu da, osim mizerno veće kamate naspram obične štednje (ne ove za mlade) jedina beneficija je što pri preuzimanju para prije kraja oročenja zadržavaš i kamatu  :wildboy:

to mi je lagano smiješno/žalosno, što se to uzima kao beneficija, tj. osmišljena je nova štednja kojoj je to GLAVNI feature ono, odrasti ću i ja jednog dana pa ću naučiti cijeniti kamatu i sitne stvari

edit: jasno mi je da ako su u igri MILJONI onda to rula  :hihi:

ne znam, rula svakako. prestani me uzbuđivat  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Novac
« Odgovori #18 : 09. Siječanj, 2011., 20:31 »
Takav sam. Uzbuđujem.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Novac
« Odgovori #19 : 09. Siječanj, 2011., 21:06 »
 :hihi:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Novac
« Odgovori #20 : 10. Siječanj, 2011., 07:25 »
Imam polozen i ECDL (u srednjoj bila akcija za 1000kn :( , DSD (diploma za njem. jezik od Goethe instituta B2 razinu), i imam ovjerenje za engl. jezik C1 razinu. Tako da ono, to mi je rjeseno. Za zdravlje... ono, imam zdrastveno. A i nisam bolezljiv + bavim se sportom i pazim na sve.

Uvijek ima mjesta za nadopunu.

Ovo s Erste je zanimljivo. Bas sam na takvo nes mislio. :ementaler:

a ono, ne znam, tvoji novci  :wildboy: za 6k kn ti je kamata jedva 300tinjak kuna, ako i toliko, nemam pojma isplati li se dat novce banci, al ono, ok.

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: Novac
« Odgovori #21 : 11. Siječanj, 2011., 22:53 »
ulozi tih 6000 kn u otvaranje ureda za kredite s mamutom... ovaj miletom.
easy-forex-basics.blogspot.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9