HCL.HR

Što sada čitate?

  • 2302 Odgovora
  • 223021 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1740 : 22. Studeni, 2012., 14:27 »
čitao  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1741 : 22. Studeni, 2012., 14:42 »
I? Dojmovi?

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1742 : 26. Studeni, 2012., 11:48 »
Pročitao From Hell. Sad ga čitam ponovo. Dugo me nešto nije tako jako dojmilo.

Napola sa:



Onako, ništa posebno. Sve je nešto blablabla i glupo je. Zasad ništa pamtljivo.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1743 : 26. Studeni, 2012., 12:22 »
Janko Polić Kamov - Ispovijest heroja naših dana

2 dijela knjige. prvi su lakrdije, di on piše svoja zapažanja i razmišljanja u vezi stvari što mu se događaju u životu.
drugi dio novele, priče jel. neznam jesu li neke istinite.
u svakom slučaju, tip ima prebogat vokabular za svoje godine. jer, umro je s 24, a po datumu vidim da je dosta toga napisao s čak 20 godina.
ugl., lakrdije su onako, kratke i znaju bit dosta rendom. očekivao sam nešto više kulerski i fora, s obzirom na godine. al ima par takvih.
što se tiče novela, to je već bolje. nijedna ne završava nekim konkretnim krajem, nego u svakoj na kraju glavni lik nešto SHVATI, tj. nešto mu dođe u glavu.
što je isto fora.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1744 : 26. Studeni, 2012., 12:41 »
Ima tko ilustrirani I, Robot od Harlana na disku?
Mile, Karlo?

Ne mogu naći nigdje za skinut.  :wildboy:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1745 : 26. Studeni, 2012., 12:50 »
Nemam ništa skenirano. Osim Sandmana. :/

@gero (hehe, gero <3)
Da, strip je, al u biti adaptacija romana. Možda je i to problem, jer nekako se sve prebrzo događa i likovi su nekako nebitni. Ne znam. Zasad mi se generalno ne sviđa.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1746 : 27. Studeni, 2012., 01:41 »
Jackie Collins - Kučka

ne pamtim kad sam zadnji put pročita nešto od ŽENE. :hiha:
uvik kad vidim ženskog pisca duboko u sebi stvorim predrasudu kako to nije vrijedno čitanja jer me nema čemu naučit, tj. što bi meni žena mogla predstavit u knjizi i što bih ja od nje moga pametnoga doznati? u mojim godinama. takva pitanja.
ne kažem da to nije krivo, al eto. što mogu.
al ovo je izgledalo ko šund literatura (što i je) pa eto, da vidim.

a ova knjiga.
JEBANJE. bogati ljudi. kockanje.
wow 
amaterski pisano. bez ijedne složene rečenice. kao za djecu, samo što teme nisu za djecu. likovi su jako stereotipni i sve je tako jeftino. knjiga je puna jeftinoće poput:
"i njegova je snažna erekcija za točno dvije sekunde spala na četiri smežurana centimetra."
al na stranu sve to, uzea sam je jutros na pijaci za 10 kuna i evo 160 stranica pročita u dva navrata čitanja, u ovom danu.
eto, bar to. ima nešto što te pripije dok ne dođeš do kraja knjige. a i jako simpatičan kraj.
a i vidim da je ova spisateljica prodala preko 500 milijuna knjiga. svašta.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1747 : 27. Studeni, 2012., 01:45 »
 :hiha: :hiha: :hiha: :hiha:

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1748 : 27. Studeni, 2012., 01:46 »
realno
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1749 : 27. Studeni, 2012., 10:00 »
uvik kad vidim ženskog pisca duboko u sebi stvorim predrasudu kako to nije vrijedno čitanja jer me nema čemu naučit, tj. što bi meni žena mogla predstavit u knjizi i što bih ja od nje moga pametnoga doznati?

Ja prosto ne mogu vjerovati da čitam ovo.Koja glupost i koje glupe predrasude.Kakve veze ima je li pisac žensko ili muško?Pisci mojih omiljenih knjiga su uglavnom žene npr.
-Harry Potter(J.K.Rowling),
-Sumrak(Stephenie Meyer),
-Domaćin(Stephenie Meyer),
-Vampirska Akademija(Richelle Mead),
-Krv i Čokolada(Annette Curtis Klause)...
                     

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1750 : 27. Studeni, 2012., 10:18 »
 :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1751 : 27. Studeni, 2012., 11:28 »
skoro sve žene što ste naveli pišu PRIČE ZA DJECU. =D&gt; :ave:

a to jednostavno nije nešto što bi me zanimalo.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1752 : 27. Studeni, 2012., 14:41 »
rasporedite sami.

:))))))))


Još uvijek čitam drljavi Clash of Kings jer sam užasni Mensur koji nema naviku čitanja. Na pol knjige sam, ae :wildboy:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1753 : 27. Studeni, 2012., 14:42 »
Greg Iles - 24 sata

pročitao. kao neki triler u kojem frajer uz pomoć suradnika otme dijete bogatim roditeljima, u 24 sata roditelji skupe novac, otmičari im vrate dijete i nitko ne sazna. normalno da radnja nije tako jednostavna,,, ali fora je. stalno neki obrati, cliffhangeri i ta govna, bude stvarno gušt. preporuka #pajkoknjige
 :hiha2:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1754 : 27. Studeni, 2012., 14:50 »
skoro sve žene što ste naveli pišu PRIČE ZA DJECU. =D&gt; :ave:

a to jednostavno nije nešto što bi me zanimalo.

Da, ali realno žene pišu najbolji dječji fantasy

Harry Potter serijal
Srce od tinte trilogija
Septimus Heap serijal

Od Martina sam pročitao onog Ledenog zmaja i točno se vidi kako mu je teško napisati nešto za mlađe uzraste


Nemojte mi se rugati što čitam dječje knjige u adolescentskoj dobi  :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9